Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie remontada
1
My to jednak potrzebujemy Bayernu, albo realu bo na ogórków nie umiemy xD
2
No Balde brawo ratuje nam mecz teraz
3
Czemu tyle lat nie ma żadnych przepisów co do zraszania? XD przecież to powinno być karane
0
Balde już poszła psycha słabe
0
To ładny rekin się nam dzisiaj wylosował XDDDDD
16
Tacy murarze to niech nam Camp Nou wykończą
0
To tylko Levante xd i tak wygramy
0
Dzisiaj tylko na 40%
0
No się chłopaki w obronie zdziwiły jak ich zakręcił Romero
0
XDDDD cieszyć się z kilometrowego spalonego to trzeba jednak umieć
1
„Czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu” za 3…2…1
2
Raphinha na śpo, podoba mnie się to.
1
Viktorek ucisza hejterów i zamyka mordy, ależ akcja
1
Bukayo cóż za precyzja, zmieścił to pięknie
6
Arsenal z rzutu rożnego nowe nie znałem.
4
Ajajaj zakręcił się Viktorek, ale było blisko
4
Laporta powinien kopnąć Tebasa w dupsko z organizacją meczu w USA, może byśmy coś tam zarobili na tym, ale z jakiej racji mamy go wspierać w realizacji jego celów jak robi nam dzień w dzień pod górkę. I jeszcze tracimy na tym wizerunkowo.
0
Chcieli sprzedać Casado za ochłapy, a tu cyk druga kolejka i już Franio nie zdolny do gry.
0
Wszyscy będą to krytykować, ale Tebas i Laporta i tak to zrobią bo liczy się kasa.
0
Ale co Paqueta załadował to jego.
1
Obrona West hamu nie łapie się na ekstraklasę
1
Mojżesz z golem co tam się odwaliło panie?
0
@escarabajo Był. Zdecydowanie.
1
No no ładnie wszedł Esztevał
1
@escarabajo wleciał w niego jak dzik w paśnik xD
2
Musi anulować tego gola faul na Paquecie
1
Co się dzieje!!!! 2:1 już worek z golami rozwiązany
0
I remis w Londynie od główki do główki i brameczka, mamy meczycho.
1
Paqueta co sieknął 1:0 dla West Hamu!!!