0

Będzie remontada

1

My to jednak potrzebujemy Bayernu, albo realu bo na ogórków nie umiemy xD

2

No Balde brawo ratuje nam mecz teraz

3

Czemu tyle lat nie ma żadnych przepisów co do zraszania? XD przecież to powinno być karane

0

Balde już poszła psycha słabe

0

To ładny rekin się nam dzisiaj wylosował XDDDDD

16

Tacy murarze to niech nam Camp Nou wykończą

0

To tylko Levante xd i tak wygramy

0

Dzisiaj tylko na 40%

0

No się chłopaki w obronie zdziwiły jak ich zakręcił Romero

0

XDDDD cieszyć się z kilometrowego spalonego to trzeba jednak umieć

1

„Czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu” za 3…2…1

2

Raphinha na śpo, podoba mnie się to.

1

Viktorek ucisza hejterów i zamyka mordy, ależ akcja

1

Bukayo cóż za precyzja, zmieścił to pięknie

6

Arsenal z rzutu rożnego nowe nie znałem.

4

Ajajaj zakręcił się Viktorek, ale było blisko

4

Laporta powinien kopnąć Tebasa w dupsko z organizacją meczu w USA, może byśmy coś tam zarobili na tym, ale z jakiej racji mamy go wspierać w realizacji jego celów jak robi nam dzień w dzień pod górkę. I jeszcze tracimy na tym wizerunkowo.

0

Chcieli sprzedać Casado za ochłapy, a tu cyk druga kolejka i już Franio nie zdolny do gry.

0

Wszyscy będą to krytykować, ale Tebas i Laporta i tak to zrobią bo liczy się kasa.

0

Ale co Paqueta załadował to jego.

1

Obrona West hamu nie łapie się na ekstraklasę

1

Mojżesz z golem co tam się odwaliło panie?

0

@escarabajo Był. Zdecydowanie.

1

No no ładnie wszedł Esztevał

1

@escarabajo wleciał w niego jak dzik w paśnik xD

2

Musi anulować tego gola faul na Paquecie

1

Co się dzieje!!!! 2:1 już worek z golami rozwiązany

0

I remis w Londynie od główki do główki i brameczka, mamy meczycho.

1

Paqueta co sieknął 1:0 dla West Hamu!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?