Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Powinien realizator tego gościa pokazać co taki wesoły był po pierwszej połowie
0
Yamal ładna asysta
0
Hahaha i essa miała być remintada i jest
2
Wszystko poniżej 10 doliczonych będzie kontrowersją
0
Typ przypadkiem obronił samobója xD
0
@D10SLEO Z telemarkiem
0
Joan „szczupak” Garcia
0
Rekin odkupuje winy i lecimy z nimi niech biali płaczą
2
Peeeeeeeeedrito i lecimy z remonatda tak jak mówiłem
4
Co Orłowski gada, że nasz trzeci komplet jest zbyt podobny do strojów Levante xD?????
5
To musi być karma za śmianie się z Kotletico no innej opcji nie widzę xD
4
To co po sezonie i Real miszczem w sierpniu? XD
0
Będzie remontada
1
My to jednak potrzebujemy Bayernu, albo realu bo na ogórków nie umiemy xD
2
No Balde brawo ratuje nam mecz teraz
3
Czemu tyle lat nie ma żadnych przepisów co do zraszania? XD przecież to powinno być karane
0
Balde już poszła psycha słabe
0
To ładny rekin się nam dzisiaj wylosował XDDDDD
16
Tacy murarze to niech nam Camp Nou wykończą
0
To tylko Levante xd i tak wygramy
0
Dzisiaj tylko na 40%
0
No się chłopaki w obronie zdziwiły jak ich zakręcił Romero
0
XDDDD cieszyć się z kilometrowego spalonego to trzeba jednak umieć
1
„Czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu” za 3…2…1
2
Raphinha na śpo, podoba mnie się to.
1
Viktorek ucisza hejterów i zamyka mordy, ależ akcja
1
Bukayo cóż za precyzja, zmieścił to pięknie
6
Arsenal z rzutu rożnego nowe nie znałem.
4
Ajajaj zakręcił się Viktorek, ale było blisko
4
Laporta powinien kopnąć Tebasa w dupsko z organizacją meczu w USA, może byśmy coś tam zarobili na tym, ale z jakiej racji mamy go wspierać w realizacji jego celów jak robi nam dzień w dzień pod górkę. I jeszcze tracimy na tym wizerunkowo.