Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Normalny dyrektor sportowy: Bogate brytole zainteresowane naszym młodym graczem z potencjałem? Trzeba wyciągnąć z tego dealu jak najwięcej.
Deco: Za darmo to uczciwa cena.
2
Przecież wersja pro istnieje od dawna, przelewy od Pereza to nie jest żadna nowość kogo wy chcecie oszukać xD A chłopaki niech już się w dodatkowe analizy nie bawią bo podstawowe im nie wychodzą.
4
@adamek20151 A ja nie w końcu wszystko w jednym miejscu będzie.
8
Czas na finał lata, trzeba zacisnąć zęby i to przetrwać. Ilość aktualizacji i absurdów prawdopodobnie przekroczy najśmielsze oczekiwania, ale na nas nie ma bata i wytrzymamy każde trzęsienie ziemi, jeszcze tylko kilka dni, a potem spokój do stycznia i Flickitaka na ukojenie nerwów.
2
Dobra nie ma co narzekać na szwagrów, trzeba się cieszyć, że nie jesteśmy kibicami Totków xD
0
Dobra robota Vitinha
1
Noi dupa, Totki były bliskie jak my finału, ale się niepotrzebnie cofnęli na koniec
0
Cholerny koreaniec może wszystko zepsuć
0
Ale humor od razu lepszy xDDD
0
Gruby dopiął swego, czas ogłosić sukces, szwagry uratowane i do stycznia mają spokój.
1
Ktoś wie jakie kursy były na totki? Miałem coś takie przeczucie dzisiaj, że szejki po wakacjach będą ospałe i koguty mogą to wziąć xD
0
Totki z golem xDDDD ale tam wjechali na Chevaliera inaczej się to skończyć nie mogło
0
Ale kapeć bombelka chyba po złotej piłce już ajajaj
1
Szkoda Kudusa mega kot, a będzie się musiał męczyć z plackiem Richarlisonem w ataku.
1
@kubix05 55 lat obchodzi Alan ;) Aż się zdziwiłem bo mam wrażenie, że już ok 20 lat go nie ma w futbolu.
0
Mamy pięciu bramkarzy, dwóch podstawowych niezarejestrowanych, jeden na sprzedaż, ale nie sprzedany, jeden co nigdy nie pograł i jeden kapitan od siedmiu boleści na szpitalu. Komedia jak u Bareji normalnie.
2
Prędzej wyjdzie gta 6 niż będziemy w 1:1 coś czuję.
4
Flick powinien ich przeorać na treningu tak żeby im takie głupoty z głowy wybić. Zespół jest ważniejszy niż ich prywatne sprzeczki. Mogą się nie lubić poza boiskiem, ale w robocie mają robić co do nich należy bo za to im płacą.
14
@michalgajdek Ile razy pojawi się artykuł o Negreirze, po nieudanym meczu białych.
1
Kasa kasą, ale tych meczy w USA to się oglądać nie da, zupełnie nie ma klimatu i jeszcze te mecze przerywane bo chmurka czarna na niebie. Niech jeszcze walną mecz o 2 w nocy najlepiej to już będzie złoto.
0
Deco stwierdził, że sam nie da rady tego klubu zrujnować i potrzebuje kolegi po fachu. Boże miej ten klub w opiece.
14
Gruby ma wywalone jaja i pełen luz na tydzień przed startem w kontekście rejestracji, to gdzie się będzie miesiąc przed przejmował stadionem. Nawet jak nie zdąży to on ma czas.
3
Rekin i Rashford stworzyli zespół R. Ale jest dobrze bo jest 5:0, a narzekamy, że nie jest 7:0 xD
0
Ferran nie lepszy xD Lewy wracaj hahah
5
Kurde no zwiało no xD
0
A Deco chciał go opchnąć baran jeden. Ferminek to jest diament
1
Ferminek forma mjutant
0
@LukaszFan Ta, ale Tebas by powiedział, że nie uznaje takich przychodów i nie można za nie kupować
ejestrować pewnie.
1
@Comentateiro Było już sacked in the morning?
1
@LukaszFan Ktoś wysłał 1,99 dolara na Haalanda także grosz do grosza xD