3

Normalny dyrektor sportowy: Bogate brytole zainteresowane naszym młodym graczem z potencjałem? Trzeba wyciągnąć z tego dealu jak najwięcej.
Deco: Za darmo to uczciwa cena.

2

Przecież wersja pro istnieje od dawna, przelewy od Pereza to nie jest żadna nowość kogo wy chcecie oszukać xD A chłopaki niech już się w dodatkowe analizy nie bawią bo podstawowe im nie wychodzą.

4

@adamek20151 A ja nie w końcu wszystko w jednym miejscu będzie.

8

Czas na finał lata, trzeba zacisnąć zęby i to przetrwać. Ilość aktualizacji i absurdów prawdopodobnie przekroczy najśmielsze oczekiwania, ale na nas nie ma bata i wytrzymamy każde trzęsienie ziemi, jeszcze tylko kilka dni, a potem spokój do stycznia i Flickitaka na ukojenie nerwów.

2

Dobra nie ma co narzekać na szwagrów, trzeba się cieszyć, że nie jesteśmy kibicami Totków xD

0

Dobra robota Vitinha

1

Noi dupa, Totki były bliskie jak my finału, ale się niepotrzebnie cofnęli na koniec

0

Cholerny koreaniec może wszystko zepsuć

0

Ale humor od razu lepszy xDDD

0

Gruby dopiął swego, czas ogłosić sukces, szwagry uratowane i do stycznia mają spokój.

1

Ktoś wie jakie kursy były na totki? Miałem coś takie przeczucie dzisiaj, że szejki po wakacjach będą ospałe i koguty mogą to wziąć xD

0

Totki z golem xDDDD ale tam wjechali na Chevaliera inaczej się to skończyć nie mogło

0

Ale kapeć bombelka chyba po złotej piłce już ajajaj

1

Szkoda Kudusa mega kot, a będzie się musiał męczyć z plackiem Richarlisonem w ataku.

1

@kubix05 55 lat obchodzi Alan ;) Aż się zdziwiłem bo mam wrażenie, że już ok 20 lat go nie ma w futbolu.

0

Mamy pięciu bramkarzy, dwóch podstawowych niezarejestrowanych, jeden na sprzedaż, ale nie sprzedany, jeden co nigdy nie pograł i jeden kapitan od siedmiu boleści na szpitalu. Komedia jak u Bareji normalnie.

2

Prędzej wyjdzie gta 6 niż będziemy w 1:1 coś czuję.

4

Flick powinien ich przeorać na treningu tak żeby im takie głupoty z głowy wybić. Zespół jest ważniejszy niż ich prywatne sprzeczki. Mogą się nie lubić poza boiskiem, ale w robocie mają robić co do nich należy bo za to im płacą.

14

@michalgajdek Ile razy pojawi się artykuł o Negreirze, po nieudanym meczu białych.

1

Kasa kasą, ale tych meczy w USA to się oglądać nie da, zupełnie nie ma klimatu i jeszcze te mecze przerywane bo chmurka czarna na niebie. Niech jeszcze walną mecz o 2 w nocy najlepiej to już będzie złoto.

0

Deco stwierdził, że sam nie da rady tego klubu zrujnować i potrzebuje kolegi po fachu. Boże miej ten klub w opiece.

14

Gruby ma wywalone jaja i pełen luz na tydzień przed startem w kontekście rejestracji, to gdzie się będzie miesiąc przed przejmował stadionem. Nawet jak nie zdąży to on ma czas.

3

Rekin i Rashford stworzyli zespół R. Ale jest dobrze bo jest 5:0, a narzekamy, że nie jest 7:0 xD

0

Ferran nie lepszy xD Lewy wracaj hahah

5

Kurde no zwiało no xD

0

A Deco chciał go opchnąć baran jeden. Ferminek to jest diament

1

Ferminek forma mjutant

0

@LukaszFan Ta, ale Tebas by powiedział, że nie uznaje takich przychodów i nie można za nie kupować
ejestrować pewnie.

1

@Comentateiro Było już sacked in the morning?

1

@LukaszFan Ktoś wysłał 1,99 dolara na Haalanda także grosz do grosza xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?