1

Więcej goli nastrzelali niż Real i City w ostatnich 3 finałach razem wzięci xD

0

No to tak na osłodę my 3 puchary Inter 0

2

@kstyko Ja tam wolę Żula i to wcale nie tak, że jestem nieobiektywny xD

0

@Kgorecki2500 Bisseck

3

Zalewski i biseks PSG ma przewalone xD

0

Smuci mnie tak dobra gra Paryża, liczyłem że nigdy do tego nie dojdzie, a szykuje się, że będą dominować przez kilka lat.

1

Ale kibole PSG tacy w sam raz do ekstraklasy xD

0

Inter czeka na dwie minuty przed końcem, żeby ukąsić.

1

Ale rozpykali jak w fifie

2

@pioz123 ja tam bym się postresował

0

Jaki finał LM oglądaliście pierwszy raz w życiu? U mnie Liverpool - AC Milan w Istambule. Jak dzisiejszy finał będzie chociaż w 10% tak dobry jak tamten to będzie dobrze xD

0

@mr Barca Jakby Chester był to by zachęcało :(

0

Moja święta trójca, bez ustalonej kolejności:
Atak: Yamal - może statystykami Raphinha i Lewy go przebijają, ale to co potrafił dawać dryblingami, asystami i przepięknymi golami zza pola karnego jest nieocenione.
Pomoc: Pedri - tutaj bez zaskoczenia, magik, generał, artysta. Bez niego nie ma Barcy Flicka, najważniejsza figura na placu gry.
Obrona: Kounde - Wielki wkład w obronie i w ofensywie, zabrakło go z Interem, tytan pracy.

36

Cholerne dwie minuty, ale by człowiek miał dziś humor i emocje przez cały dzień.

2

@A4ron Ja nie nie lubię psg bardziej niż realu.

7

Czyli jeszcze 6 lat conajmniej cieszenia oka grą tego dzieciaka i oby tak do końca kariery. Nie mrugajcie bo przeleci to w moment taki to będzie piękny czas dla nas fanów.

16

Nie wiem czy mecz, ale napewno moment sezonu jak dla mnie Żul Kunde 116 minuta, Real zgaszony, strzał poezja nie zapomnę nigdy.

1

Jak bonus będzie za wygranie Ligi Mistrzów i złotą piłkę to jak najbardziej, grunt żeby miał motywację by zdobyć lepszą kasę za rezultaty niż od razu mieć ogromną kasę na kontrakcie. Napewno nie możemy sobie pozwolić na to by taki gość u nas nie grał. Marketingowo też nam sporo kasy zarobi.

6

Oj po latach będziemy wspominać Robercika i jego liczby, cieszmy się póki jeszcze tu jest i doceniajmy co robi dla naszego kochanego klubu. Legenda

0

Maroan vs Pena - starcie tytanów

2

Stówka panie Robercie, a nawet dwieście panu życzę.

3

Mats i Szczęsny chyba się spóźnili na odprawę xd

1

Sądy powinny orzec jednogłośnie, że z taką grą do żadnych europejskich pucharów się Osasuna nie nadaje.

2

Już tęsknię za Carletto xd

0

@MarioIglesias Jakby chciał się dogadać, przeprosić za swoje słowa to czemu nie? Chyba lepiej się żyje w zgodzie niż w nerwach, że ma się wrogów i trzeba się nieustannie z nimi użerać.

2

@Ghandi Jak chcesz, żyj sobie w takiej bańce nikt ci nie zabroni. Moim zdaniem im mniej podziału w narodzie, im mniej nienawiści między rodakami i zamykania się na braci Polaków tym lepiej. Może właśnie przy piwku sobie wyjaśnili co nie co i w przyszłości nie będą już tak pałać do siebie wrogością, jak najbardziej popieram.

1

@LOPEZ16 Potwierdzasz tylko to co napisałem. Ja nie śledzę mocno Sławka, ale nawet ja wiem, że jest wielkim fanem piwa. Podejrzewam, że nie trzeba było go mocno namawiać. A ludzie dorzucają do tego nie wiadomo jaką ideologię. I za taką właśnie Polską jestem gdzie Polak Polakowi bratem, a nie nie rozmawiam z tym i tym bo ma inne poglądy xD

51

Sławek postąpił prawidłowo, tylko ludzie nie są w stanie tego przetworzyć w głowach bo za bardzo im propaganda polityczna namieszała. Naród już tak podzielony, że to aż smutne, że jednoczenie się Polaka z Polakiem przy browarku jest odbierane jako zdradę.

0

No niestety Nawrocki bierze te 15%

0

@A4ron Bardzo możliwe, dla mnie Trzaskowski to beznadziejny kandydat, lecz Nawrocki jeszcze gorszy. Nie znam tego demagoga i nie widziałem tego materiału to się nie wypowiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?