Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Halo? Bayern? dalej chcecie Araujo? Nie? za darmo dajemy
0
Fort ty nie jesteś od strzałów z 20 metrów xd
0
mam kurwa dość już nie moge
1
Kto wejdzie w role Kounde w tej dogrywce?
1
Jak sobie pomyśle, że gole Raphinhi poszedł na marne, przez łysego bo nie umie swojej roboty wykonywać, to aż mnie skręca
0
Marciniak do laligi się nadaje ten sam poziom
0
Łysy ala "sługus Pereza"
1
Lewy na dobitke teraz 4:2 będzie
0
kocham brazola kurwa kocham hahaaha
0
Raaaaaaaaphinha
0
scenariusz pod nas 3:2 musi być
0
Dobra trzeba to strzelić niczym żółwik
0
Jeeeeeest brawo Yamal
1
Szczęsny z przewrotki na 3:2
0
@Benz Właśnie nie, ale jak chcesz mordo ja się kłócić nie będę bo już widzę, że cie nie przekonam
1
@AdrianFCB10 jak chcesz mordo
1
@AdrianFCB10 a jednak xd
1
Martin przepraszamy cała la bamba
0
Olmo hahahah zamyka mordy
0
Jakie brawa dla Sommera Pena by to wyjął, niestety słaby strzał w środek bramki
0
Eryyyyyyyyyyyyyczek
0
Tyle razy odrabialiśmy w tym sezonie, ja jeszcze wierze
0
Jeszcze odrobimy, spokojnie
0
@Benz zmartwię cię, nie zwariowałem, a dokładnie obejrzałem powtórkę przykro mi
0
@AdrianFCB10 Niezgodzę, się po powtórce z Var dla mnie czysto zagrał Cubarsi czysto obiektywnie
4
Marciniak zrobił swoje jak na madrycioka przystało, natomiast my nie gramy dno to mamy i tyle i to wykorzystują
0
Marciniak to jednak pies madrycki
1
Marciniak zrobił swoje czysto w piłke było
0
łysy idzie nas przekręcić
0
w piłke było Lautaro pajacu