Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Uff jest Yamalek, oby za mocno nie ryzykował
0
Steven Gerrard Aston Martin dzisiaj mecz życia, mark my words
7
@BonusKiller Masz racje, te 40 goli w sezonie w szczególności nas osłabiło.
0
Arsenal jest sam sobie winien, sytuacje sobie stworzyli, natomiast jak grając u siebie nie wykorzystujesz setek jak jesteś w plecy z wynikiem i wiedząc, że rewanż jest na wyjeździe to odpadasz i tyle. Mam nadzieję, że nasze harpagany dzisiaj tak nie zawiodą na Monjuic.
0
Arsenal wraca brawo
1
Arsenal się rozpędza powoli, mogliby coś strzelić bo na to Psg patrzeć nie mogę
0
Źle się na to patrzy, ale no cóż xD
1
Skończy się na tym, że dostaną w papę na Monjuic i będziemy mogli się potknąć dwa razy nawet xD
0
A no tak teraz już system nie wystarcza, żeby był spalony to musi rządowatv zaakceptować wniosek xD szkoda, że w sytuacjach gdzie nam karnych ewidentnych nie gwizdali to nabierają wodę w usta. Ośmieszają się przed meczem, w trakcie i po meczu.
27
Sam powrót Balde już da nam ogromnie wiele, ale nie ma co ryzykować na mecz z Interem u siebie, lepiej niech wróci na rewanż na spokojnie.
7
Nawet jak na standardy realu to było zbyt wiele, dla takich ludzi nie ma miejscu na boisku tylko w psychiatryku, po oczach widać, że tam w środku jest strasznie nie po kolei w głowie.
2
@Beztroskii Racja pod względem tego co Pedri robi na codzień był to jego słabszy dzień kilka poważnych strat gdzie normalnie mu się to nie zdarza, natomiast zrobił coś czego nie robi na codzień czyli piękna brameczka, więc można powiedzieć standard zachowany tylko w inną stronę.
0
Piękny jest ten sezon Flick co wykurzył brwiastego to aż szkoda trochę, ale no nic na to nie poradzimy. Ale, że jeszcze chłopaki mają paliwo i to dźwigają. Oby ta wygrana nas poniosła na Inter. Świetna robota Hansi i ekipa.
3
Rudiger pewnie za to tylko mecz zawieszenia będzie xD
3
Rudigera do lasu małpę
0
Piękny hattrick w tym sezonie
1
Mierdy nas na Inter wykończą
1
Byle karnych nie było, bo skończymy jak Anglia na euro
2
Ramos król xDDDDD
0
Ale mi ciśnienie skoczyło
1
Teraz Yamal jak Leo na 3:2 proszeeeee
1
Reeeeeeeeekkinnnn
0
I się zesralismy klasycznie xDDD
0
Niech się obudzą bo to przewalą taką grą
3
Anczelotti niech się w łeb puknie
0
Ale przy akcji Viniego gnojkowi ręka poszła tak automatycznie już czuł tą ulgę, że podlizał się Perezowi, a tu cyk spalony hahaha
0
@Sebolinho Który taki geniusz? XD
4
Sędzia nie daje kartek bandytom i myśli, że rządowatv o nim materiału ni zrobi xD
3
Pedri ma piękne zwieńczenie sezonu brama stadiony świata
0
@Arden To już wiadomo czemu w tej czapce trenował w upale xD