1

Łukasz swój chłop hahahah

0

Pięknie jazda z mierdami hahahaha

0

Ale żółwik popłynął xD

1

symulka xDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Dlatego powinien grać Robercik Czuczumeni zdążył się wyjebać i wstać zanim Ferran to przyjął w ogóle

2

jak żółta kurwa?????????????????????/

0

6:2 będzie hahah

0

Yamaaaaaaaaaaaaaalek

0

Eryczek z główki klasyka xD

0

Martin co zachrzanił cholerny Kuruła

0

@Batys no nie przetłumaczysz xd

3

tak się przegrywa lige koncertowo

0

Teraz tak z 20 setek zmarnujemy, a Real farfocla zrobi na 2:0 i wtedy zaczniemy grać

0

Spokojnie my od drugiej połowy zaczynamy mecz

0

@Batys Jak to Cubarsiego wina xd

0

i bardzo dobrze, za takie wylewy nam sie należy

0

Spalony czy nie?

0

@Herato Szkoda, że Benjaminki nie dały z siebie więcej w tym sezonie, może mielibysmy zespół z Championship w Lidze Mistrzów xD

4

United z 17 miejsca w lidze do ligi mistrzów xD

0

@Bocheno1 No pewnie, jeszcze wcześnie xD po co ta spina?

1

Flick powinien dzisiaj nagadać chłopakom, by podpuszczali Ramosa, jak coś odwali i wyłapie czerwo to tam już jest autostrada do brameczki i wystarczy przechytrzyć Tobiasza Kurtuazję.

0

@blaugrana158 Nie no to, że nie strzelimy na tą „fantastyczną” defensywę to nas nie posądzam, raczej coś w stylu 4:3 się spodziewam tylko nie wiem, w którą stronę

35

Dzień dobry, nie wiem jak u was, ale u mnie jeszcze jakieś takie wyprucie z emocji występuje po Interze i jakoś nie jaram się tak bardzo tym klasykiem jak zazwyczaj. Z jednej strony to dobrze bo normalnie to człowiek chodzi naelektryzowany od rana niczym Araujo, ale jednak meczyk ważny jak cholera, a ja go nie czuje, ktoś też tak ma?

0

@TridenteMSN Ale nie od pierwszej minuty

0

Jak nie wlepimy manity na taką defensywę to będzie wstyd xD Gerard masz duży margines błędu także spokojnie.

0

Czytaj: Dostaniemy oklep tylko 4 razy nie 5

0

Arteta ładną hiszpańską kolonie sobie tam tworzy, oby jeszcze tylko Nico nie wzięli

0

@BISHBASHBOSH Tak jak mówiłem, to o czym piszesz nie pokrywa się w żadnym stopniu z tym co widziałem na powtórkach i zbliżeniach z różnych perspektyw, nie ma sensu tego ciągnąć w nieskończoność, więc tak to zostawmy i miłego piąteczku życzę.

0

@BISHBASHBOSH Spoko, że masz swoje zdanie w tej kwestii, natomiast ja uważam, że Dumfries kopnął Martina w staw skokowy i dla mnie jest to fizycznie nie możliwe, by to Martin miał go kopnąć. Nawet powiem szczerze nie wiem skąd bierze się ta druga teoria, natomiast kłócić się o to nie zamierzam bo to i tak już nie ma znaczenia xD

1

Ja pomimo, że uważam, że Martin był faulowany jestem zdania, że narzekanie nic nam nie da. Nie słyszałem, jeszcze żeby jakiś mecz został powtórzony pomimo pomyłek sędziów, żeby poszkodowanemu zostało zwrócone to co zostało mu zabrane. Na naszą korzyść też nie raz gwizdali i tak było, jest i będzie, sędziowie będą się mylić. A to, że rządowatv wywiera presję na sędziów i rzekomo przynosi im to korzyści to nie jest argument by robić tak samo, no bo co chcemy się stać tacy sami jak ci, którymi gardzimy? Jedno mogę zagwarantować sprawiedliwości w tym sporcie nigdy nie będzie w 100% i każdy klub się z tym mierzy, nie tylko Barcelona i trzeba mieć tego świadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?