1

Reeeeeeeeekkinnnn

0

I się zesralismy klasycznie xDDD

0

Niech się obudzą bo to przewalą taką grą

3

Anczelotti niech się w łeb puknie

0

Ale przy akcji Viniego gnojkowi ręka poszła tak automatycznie już czuł tą ulgę, że podlizał się Perezowi, a tu cyk spalony hahaha

0

@Sebolinho Który taki geniusz? XD

4

Sędzia nie daje kartek bandytom i myśli, że rządowatv o nim materiału ni zrobi xD

3

Pedri ma piękne zwieńczenie sezonu brama stadiony świata

0

@Arden To już wiadomo czemu w tej czapce trenował w upale xD

3

@kosmos91 Jak ich chwilę posłuchałem to od razu przełączyłem.

0

Za Martina trzeba się modlić, żeby mu w miarę poszło nasz najsłabszy punkt wiele od niego dzisiaj zależy

10

Co wy Flicka za amatora macie? Wiadomo, że Wojtula w wyjściowym

10

> Jak nie zmienicie sędziego to się nie stawimy

Few hours later

> Nigdy nie rozważaliśmy rezygnacji w finale

XDDDDDD co to jest za parodia

0

Kurde jeszcze jutro cały dzień tego ich biadolenia, a na koniec i tak wyjdą i dostaną łomot i po co te cyrki panie Perez?

1

Co jak co, ale Celta to prawdziwie ciężki rywal sprawiający nam problemy w tym sezonie, bardziej się ich obawiam niż realu xD

0

@Vini14 Ta bo każdy tutaj zabiega o twój szacunek xDDDDD Co to za walka z sędziami jak chcą sobie zmienić na innego bo ten im nie pasuje? Zero logiki.

6

To śmierdzi jak obawa przed kolejną wtopą w tym sezonie, ja rozumiem, że to są ludzie bez honoru i zasad, ale do takich rzeczy się posuwać to bym nawet ich nie posądzał. Jakbym był ich kibicem to mi było wstyd.

5

Madryt się już nawet nie kryje, sędziów będą sobie wybierać. Wlepić im jutro manite i uciszyć na dobre.

0

Roboty atakują przed klasykiem, ustawka Pereza jak nic

1

@Gibbon_FCB Trzeba się cieszyć, że to w Sobotę, a nie w środku tygodnia xD

2

Ta skuteczność tak naprawdę dziwić nie powinna. Wczorajszy atak był oparty na zajechanym 17 latku, niedoszłym gwiazdorze, który cały sezon przesiedział na ławie i Rekinie, który jak odpali to kozak, ale stabilności formy nie ma bo jest bardziej jokerem niż titularem. Brak Lewego odbija się czkawką, dobrze że Olmo odpalił celownik i uratował 3 punkty.

1

Fati z golem dzisiaj? ależ by to było piękne

1

Jak dziecko normalnie, ale to tylko potwierdza jak dobrym fachowcem jest Hansi, słabi przy nim odpadają. Nie ma dla nich miejsca w tym klubie.

4

Najsłabszy sędzia w lidze? Dajmy go na VAR w finale pucharu krajowego!!! Ta liga to jedno wielkie nieporozumienie xD

0

@mrlogic90 Nie napinaj się tak xD Święta są

7

I jak zwykle zmarnowane 2 godziny xD

0

Piękny spalony Bobbiego

0

@Criss18Barca Jak się podzielą wypłatą to można pomyśleć

7

Rezerwy Athleticu grają, jakby za dużo sałatki jarzynowej pojedli, a Real, Real po swojemu

6

Jakby Athletic wyszedł dziś normalnym składem to już kibice do domów by się zbierali pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?