Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Reeeeeeeeekkinnnn
0
I się zesralismy klasycznie xDDD
0
Niech się obudzą bo to przewalą taką grą
3
Anczelotti niech się w łeb puknie
0
Ale przy akcji Viniego gnojkowi ręka poszła tak automatycznie już czuł tą ulgę, że podlizał się Perezowi, a tu cyk spalony hahaha
0
@Sebolinho Który taki geniusz? XD
4
Sędzia nie daje kartek bandytom i myśli, że rządowatv o nim materiału ni zrobi xD
3
Pedri ma piękne zwieńczenie sezonu brama stadiony świata
0
@Arden To już wiadomo czemu w tej czapce trenował w upale xD
3
@kosmos91 Jak ich chwilę posłuchałem to od razu przełączyłem.
0
Za Martina trzeba się modlić, żeby mu w miarę poszło nasz najsłabszy punkt wiele od niego dzisiaj zależy
10
Co wy Flicka za amatora macie? Wiadomo, że Wojtula w wyjściowym
10
> Jak nie zmienicie sędziego to się nie stawimy
Few hours later
> Nigdy nie rozważaliśmy rezygnacji w finale
XDDDDDD co to jest za parodia
0
Kurde jeszcze jutro cały dzień tego ich biadolenia, a na koniec i tak wyjdą i dostaną łomot i po co te cyrki panie Perez?
1
Co jak co, ale Celta to prawdziwie ciężki rywal sprawiający nam problemy w tym sezonie, bardziej się ich obawiam niż realu xD
0
@Vini14 Ta bo każdy tutaj zabiega o twój szacunek xDDDDD Co to za walka z sędziami jak chcą sobie zmienić na innego bo ten im nie pasuje? Zero logiki.
6
To śmierdzi jak obawa przed kolejną wtopą w tym sezonie, ja rozumiem, że to są ludzie bez honoru i zasad, ale do takich rzeczy się posuwać to bym nawet ich nie posądzał. Jakbym był ich kibicem to mi było wstyd.
5
Madryt się już nawet nie kryje, sędziów będą sobie wybierać. Wlepić im jutro manite i uciszyć na dobre.
0
Roboty atakują przed klasykiem, ustawka Pereza jak nic
1
@Gibbon_FCB Trzeba się cieszyć, że to w Sobotę, a nie w środku tygodnia xD
2
Ta skuteczność tak naprawdę dziwić nie powinna. Wczorajszy atak był oparty na zajechanym 17 latku, niedoszłym gwiazdorze, który cały sezon przesiedział na ławie i Rekinie, który jak odpali to kozak, ale stabilności formy nie ma bo jest bardziej jokerem niż titularem. Brak Lewego odbija się czkawką, dobrze że Olmo odpalił celownik i uratował 3 punkty.
1
Fati z golem dzisiaj? ależ by to było piękne
1
Jak dziecko normalnie, ale to tylko potwierdza jak dobrym fachowcem jest Hansi, słabi przy nim odpadają. Nie ma dla nich miejsca w tym klubie.
4
Najsłabszy sędzia w lidze? Dajmy go na VAR w finale pucharu krajowego!!! Ta liga to jedno wielkie nieporozumienie xD
0
@mrlogic90 Nie napinaj się tak xD Święta są
7
I jak zwykle zmarnowane 2 godziny xD
0
Piękny spalony Bobbiego
0
@Criss18Barca Jak się podzielą wypłatą to można pomyśleć
7
Rezerwy Athleticu grają, jakby za dużo sałatki jarzynowej pojedli, a Real, Real po swojemu
6
Jakby Athletic wyszedł dziś normalnym składem to już kibice do domów by się zbierali pewnie