Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@GREGRTS Każda kontuzja jest na tym etapie kluczowa i nas mocno osłabia, a co do Lewego to zawsze może odpalić i uciszyć hejterów, więc strata jest poważna.
0
Może nie był to najlepszy mecz, ale wyjść z 3:1 też trzeba umieć, bo już chyba każdy klął w niebogłosy, a jednak chłopaki się wzieli w garść i za to im chwała.
0
Takie mecze to podwójne zwycięstwo, niedość że mamy 3 punkty, to jeszcze madryciarzom żal dupy ściska. Takie święta to ja rozumiem xD
4
Gra się do końca, brawo panowie takimi meczami zdobywa się mistrzostwa, z piekła do nieba, teraz real podwala z Bilbao i zrobi się luźniej w lidze i tego wszystkim życzę
3
Więcej takich wypowiedzi panie Materazzi prosimy, będzie się miło do tego wracało po dwumeczu.
10
Flick ma rację, jest to chore i szkodzi całej dyscyplinie, natomiast nie liczyłbym na to, że coś się zmieni bo Tebas ma wszystkich gdzieś, nie interesuje go nawet własny biznes, gość jest zwyczajnie niekompetentny i dopóki będzie na tym stanowisku to Hiszpańska piłka będzie się staczać.
0
Już wolę, żeby otwarcie mówili, że wielkich transferów nie będzie bo nie ma kasy niż jak rok temu, że Nico bierzemy praktycznie od ręki, a potem wyszło jak wyszło. Póki co zasady 1:1 nie mamy, więc nie ma o czym gadać.
2
Najsmutniejsze, że tutaj szejki mają największy luz mogą kompletnie odpuścić ligę i lepiej się regenerować na ligę mistrzów. Arsenal niby też, ale jednak na Nothingam lekko muszą zerkać, natomiast jak My albo Inter wejdzie do finału to już na oparach.
3
Oj będę tęsknił Carletto, natomiast wątpię, że go zwolnią na miesiąc przed końcem sezonu, raczej po sezonie mu podziękują
0
To u siebie trzeba tak 5 władować, żeby na spokojnie dowieźć w rewanżu.
0
Ale będą męczarnie, ale trzeba im się zrewanżować, oby sędzia im nie pomógł jak ostatnio.
2
piękna końcówka
0
Ale od razu jakaś taka przyjemniejsza ta liga mistrzów będzie bez realu, serce się raduje
0
Zawsze, się zastanawiałem co Dier robi w Bayernie i już wiem
0
Real strzela pierwszego gola w historii Arsenalowi i akurat męczennik musiał
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Sakaaaaaa po rządowych
1
Bellighamowi już psycha siadła xD
0
Szykujemy się na Inter
0
Inter kat Bayernu
2
@Tigermaus Carletto robi świetną robote oby został na lata
8
Raya w 35 minucie gra na czas XD
4
Negreira zablokował przelew od Pereza xDDDDDDDD
2
Ale długo drukują xD
0
hahah karny ale szybciutko, jeszcze 3 tylko
0
Ankieta kto większy pajac: Asensio czy Saka
2
Saka pomyślał o Euro i ma teraz
0
Hehe Ramos faulował xD
1
Real ma szanse jak nie będzie faulował przed swoim polem karnym
2
@Derean Oba na raz