28

@GREGRTS Każda kontuzja jest na tym etapie kluczowa i nas mocno osłabia, a co do Lewego to zawsze może odpalić i uciszyć hejterów, więc strata jest poważna.

0

Może nie był to najlepszy mecz, ale wyjść z 3:1 też trzeba umieć, bo już chyba każdy klął w niebogłosy, a jednak chłopaki się wzieli w garść i za to im chwała.

0

Takie mecze to podwójne zwycięstwo, niedość że mamy 3 punkty, to jeszcze madryciarzom żal dupy ściska. Takie święta to ja rozumiem xD

4

Gra się do końca, brawo panowie takimi meczami zdobywa się mistrzostwa, z piekła do nieba, teraz real podwala z Bilbao i zrobi się luźniej w lidze i tego wszystkim życzę

3

Więcej takich wypowiedzi panie Materazzi prosimy, będzie się miło do tego wracało po dwumeczu.

10

Flick ma rację, jest to chore i szkodzi całej dyscyplinie, natomiast nie liczyłbym na to, że coś się zmieni bo Tebas ma wszystkich gdzieś, nie interesuje go nawet własny biznes, gość jest zwyczajnie niekompetentny i dopóki będzie na tym stanowisku to Hiszpańska piłka będzie się staczać.

0

Już wolę, żeby otwarcie mówili, że wielkich transferów nie będzie bo nie ma kasy niż jak rok temu, że Nico bierzemy praktycznie od ręki, a potem wyszło jak wyszło. Póki co zasady 1:1 nie mamy, więc nie ma o czym gadać.

2

Najsmutniejsze, że tutaj szejki mają największy luz mogą kompletnie odpuścić ligę i lepiej się regenerować na ligę mistrzów. Arsenal niby też, ale jednak na Nothingam lekko muszą zerkać, natomiast jak My albo Inter wejdzie do finału to już na oparach.

3

Oj będę tęsknił Carletto, natomiast wątpię, że go zwolnią na miesiąc przed końcem sezonu, raczej po sezonie mu podziękują

0

To u siebie trzeba tak 5 władować, żeby na spokojnie dowieźć w rewanżu.

0

Ale będą męczarnie, ale trzeba im się zrewanżować, oby sędzia im nie pomógł jak ostatnio.

2

piękna końcówka

0

Ale od razu jakaś taka przyjemniejsza ta liga mistrzów będzie bez realu, serce się raduje

0

Zawsze, się zastanawiałem co Dier robi w Bayernie i już wiem

0

Real strzela pierwszego gola w historii Arsenalowi i akurat męczennik musiał

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Sakaaaaaa po rządowych

1

Bellighamowi już psycha siadła xD

0

Szykujemy się na Inter

0

Inter kat Bayernu

2

@Tigermaus Carletto robi świetną robote oby został na lata

8

Raya w 35 minucie gra na czas XD

4

Negreira zablokował przelew od Pereza xDDDDDDDD

2

Ale długo drukują xD

0

hahah karny ale szybciutko, jeszcze 3 tylko

0

Ankieta kto większy pajac: Asensio czy Saka

2

Saka pomyślał o Euro i ma teraz

0

Hehe Ramos faulował xD

1

Real ma szanse jak nie będzie faulował przed swoim polem karnym

2

@Derean Oba na raz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?