4

Negreira zablokował przelew od Pereza xDDDDDDDD

2

Ale długo drukują xD

0

hahah karny ale szybciutko, jeszcze 3 tylko

0

Ankieta kto większy pajac: Asensio czy Saka

2

Saka pomyślał o Euro i ma teraz

0

Hehe Ramos faulował xD

1

Real ma szanse jak nie będzie faulował przed swoim polem karnym

2

@Derean Oba na raz

0

Akurat obrażanie od kibiców Arsenalu… bawi xD Znając życie przewalą to 3:0 koncertowo, ale żyją w swojej bańce jako królowie świata i będzie z nich ładna beka jutro.

0

Mamy zajechanych skrzydłowych, Odbija nam się czkawką trzymanie Yamala i Raphinhi we wszystkich tych meczach co już gładko prowadziliśmy 3-4:0, a oni dalej cisnęli, żeby to więcej wbić. Fajnie zrobiliśmy super statystyki przez 80% sezonu, ale możemy się wykoleić pod koniec. A na ich obniżce formy traci również Lewy.
Cała linia pomocy bez Pedriego nie istnieje i traci całą swoją efektywność.
Araujo niestety co mnie bardzo smuci na ważne mecze nie dojeżdża po kontuzji.
No ciężko będzie coś wygrać w tym sezonie mimo, że jesteśmy bardzo blisko, ale trzeba wierzyć, że forma jeszcze wróci.

2

Trcohe niesmak, ale mamy to

5

Pierwsza porażka w roku, na szczęście bez konsekwencji, nie ma co się łamać tylko wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej

0

Nawet jak awansujemy to wstyd jak cholera

1

Ale frajernia nie mogę

1

Ferran na czystej pozycji to ten takiego kapcia sam ładuje

0

Pedri wszedł i moja wiara, że tego nie sfrajerzymy urosła do niebotycznych rozmiarów

1

Pan piłkarz, poeta futbolu, magik Pedri proszę państwa

2

To teraz ma samobójach będziemy jechać xD

1

To się znowu dzieje

0

Mam nadzieję, że Flick im wytłumaczy, że tu wystarczy jednego gola wcisnąć i po meczu jest

5

i po co te białe spodenki zakładali, gramy jak real

3

Dlatego, żadne Salahy, żadne Raphinhe, żadne Mapety czy Yamale tylko Pedri powinien złotą piłkę dostać

1

Grają jak by już pewny półfinał był

0

szybko poszło nosz kurna

1

I po co Wojti?????

1

Przynajmniej się nie kryją ze swoją sympatią do rządowych xD

1

Mam nadzieję, że nikt nie odwali czerwonej w pierwszej połowie. Już nawet niech zaryzykują stratę gola w sytuacji sam na sam, lepiej mieć 0:1 niż grać w 10. A poza tym jest duża szansa, że Wojtek obroni.

0

Jakby utrzymać do przerwy czyste konto to myślę już można w przerwie sporo rotować 4 bramek w jedną połowę nie odrobią.

0

Nie no dobrze gada, jeśli by nie wierzyli to by nie mieli po co wychodzić na boisko, grają u siebie wszystko jest możliwe. Oby nasi się nie rozluźnili zbytnio bo do półfinału jeszcze daleka droga do przebycia.

6

Noi sztosik wrzucimy Real na rodeo i kolejna manita wleci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?