Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Negreira zablokował przelew od Pereza xDDDDDDDD
2
Ale długo drukują xD
0
hahah karny ale szybciutko, jeszcze 3 tylko
0
Ankieta kto większy pajac: Asensio czy Saka
2
Saka pomyślał o Euro i ma teraz
0
Hehe Ramos faulował xD
1
Real ma szanse jak nie będzie faulował przed swoim polem karnym
2
@Derean Oba na raz
0
Akurat obrażanie od kibiców Arsenalu… bawi xD Znając życie przewalą to 3:0 koncertowo, ale żyją w swojej bańce jako królowie świata i będzie z nich ładna beka jutro.
0
Mamy zajechanych skrzydłowych, Odbija nam się czkawką trzymanie Yamala i Raphinhi we wszystkich tych meczach co już gładko prowadziliśmy 3-4:0, a oni dalej cisnęli, żeby to więcej wbić. Fajnie zrobiliśmy super statystyki przez 80% sezonu, ale możemy się wykoleić pod koniec. A na ich obniżce formy traci również Lewy.
Cała linia pomocy bez Pedriego nie istnieje i traci całą swoją efektywność.
Araujo niestety co mnie bardzo smuci na ważne mecze nie dojeżdża po kontuzji.
No ciężko będzie coś wygrać w tym sezonie mimo, że jesteśmy bardzo blisko, ale trzeba wierzyć, że forma jeszcze wróci.
2
Trcohe niesmak, ale mamy to
5
Pierwsza porażka w roku, na szczęście bez konsekwencji, nie ma co się łamać tylko wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej
0
Nawet jak awansujemy to wstyd jak cholera
1
Ale frajernia nie mogę
1
Ferran na czystej pozycji to ten takiego kapcia sam ładuje
0
Pedri wszedł i moja wiara, że tego nie sfrajerzymy urosła do niebotycznych rozmiarów
1
Pan piłkarz, poeta futbolu, magik Pedri proszę państwa
2
To teraz ma samobójach będziemy jechać xD
1
To się znowu dzieje
0
Mam nadzieję, że Flick im wytłumaczy, że tu wystarczy jednego gola wcisnąć i po meczu jest
5
i po co te białe spodenki zakładali, gramy jak real
3
Dlatego, żadne Salahy, żadne Raphinhe, żadne Mapety czy Yamale tylko Pedri powinien złotą piłkę dostać
1
Grają jak by już pewny półfinał był
0
szybko poszło nosz kurna
1
I po co Wojti?????
1
Przynajmniej się nie kryją ze swoją sympatią do rządowych xD
1
Mam nadzieję, że nikt nie odwali czerwonej w pierwszej połowie. Już nawet niech zaryzykują stratę gola w sytuacji sam na sam, lepiej mieć 0:1 niż grać w 10. A poza tym jest duża szansa, że Wojtek obroni.
0
Jakby utrzymać do przerwy czyste konto to myślę już można w przerwie sporo rotować 4 bramek w jedną połowę nie odrobią.
0
Nie no dobrze gada, jeśli by nie wierzyli to by nie mieli po co wychodzić na boisko, grają u siebie wszystko jest możliwe. Oby nasi się nie rozluźnili zbytnio bo do półfinału jeszcze daleka droga do przebycia.
6
Noi sztosik wrzucimy Real na rodeo i kolejna manita wleci