0

@4drian0 Dla mnie jeszcze nie odpokutowali za wbiegnięcie na boisko, niech jeszcze ze 2-3 razy sobie spadną xD

1

@Gibbon_FCB Na szczęście Real może do końca sezonu wszystko wygrać, a i tak mogą być za nami na drugim miejscu.

1

materace mają taką strate do nas, że spokojnie dzisiaj mogą odsyłać papużki w stefę spadkową #muremzamateracami

1

@FCB_dimiC Spokojnie, zaznaczyłem że to fikcja przecież, natomiast jeżeli jest na to 0,01% szans to znaczy, że w tej lidze może się wydarzyć xD

1

Ależ poleciał Piotrek

4

@LambiPL Oczywiście, że tak jednak w tej lidze niemożliwe nie istnieje.

1

Decyzja w sprawie Osasuny zostanie ogłoszona zapewne pod koniec sezony w zależności jaka będzie sytuacja w tabeli, jak się okaże, że mamy remis z białymi i wygrywamy ligę bilansem bramkowym to cyk uwalają nas. Brzmi jak absurdalna fikcja, ale wcale bym się nie zdziwił jakby do tego doszło.

1

No tak jak myślałem, wszyscy to łamią, ale jak my tak zrobimy i jesteśmy na szczycie to trzeba zrobić z tego wielką aferę. A na notatniku pewnie płacz i trzask, a tu się okazuje, że nawet sam wielki pan męczennik złamał ten przepis i jeszcze goła załadował. Banda hipokrytów madryciarze i pampeluniarze są siebie warci.

1

@yoli Jakby nie przegrali tego meczu to by nie szukali uwierz mi xD

0

Zastanawiam się czy to, że Inigo został dopuszczony to jest nasza wina, czy RFEF no bo w sumie powinni na to zwrócić uwagę przed meczem, a jak nie zwrócili to albo ten przepis jest o kant dupy, albo są niekompetentni i to oni powinni ponosić konsekwencje, a nie klub. Oni są od pilnowania czy wszystko jest zgodnie z prawem, a u nas w klubie to raczej nikt nawet o tym nie pomyślał przez to jak mało znaczący to jest zapis.

3

Przecież jakby się pewnie lepiej przyjrzeć to są setki takich przypadków w całej europie, ale akurat do nas się musieli przywalić jak jesteśmy na szczycie tabeli xD co za parodia

1

UEFA i FIFA same sobie kopią grób, takim napychaniem kalendarzy dla lepszej kasy teraz, ale w przyszłości może dojść do tego, że przez nadmierną eksploatacje piłkarzy tego sportu nie będzie się dało zwyczajnie oglądać.

0

Z Inigo czy bez i tak by dostali baty wczoraj, więc jest to spore ośmieszenie z ich strony.

2

Gavi klasycznie głowa pod nogę i jazda xD

3

Spokojnie, jeszcze tylko 5 lat patrzenia jak Olmo się łamie co 3 mecze.

2

Rekin gryzie po raz pierwszy

0

Oby dzisiaj był rekin, a nie płotka. Wierzę w niego.

2

Pewnie skończy się na karze dla Ceballosa tylko, żeby UEFA nie wyszła na rasistów. A tak na poważnie to przydałoby się te gwiazdeczki utemperować bo zero zasad, honoru i pustka w głowie.

0

I bardzo dobrze, bo Xavi za bardzo się z nimi cackał. Mają zapierdzielać na treningach, starać o utrzymanie w wyjściowym składzie i trzymać ustalonych zasad. Jak widać skutkuje.

13

Ja myślę, że poważniejszym kandydatem na naszego rywala w półfinale jest Inter. Oczywiście nie skreślam Bawarczyków, ale 60 do 40 stawiam na Włochów.

1

@Rifek Ogólnie jakiekolwiek obrażanie kogoś, przed, w trakcie, po meczu jest słabe dla mnie nie ma znaczenia kiedy. Tutaj dostał za swoje i takie jest życie, przyśpiewki Argentyńczyków po meczu nie były „za darmo”. Oby, więcej tak nie robił, bo ogólną opinię o nim mam bardzo dobrą.

0

@Rifek Ze względu na wynik, jakby załóżmy Brazylia wygrała ten mecz i to jeszcze załóżmy dość wysoko to myślę, Raphinha i jego słowa byłyby zupełnie inaczej odbierane. Wiadomo takie gadanie nigdy nie są właściwe, przeciwnikowi zawsze należy się szacunek, jednak prawdziwa kompromitacja przychodzi dopiero jak kozaczyłeś, a zostałeś wyjaśniony. Same słowa przed meczem sklasyfikowałbym jako zwykłe pajacowanie.

34

Niepotrzebne słowa Raphinhi przed spotkaniem, nawet jeżeli była to luźna gadka i trashtalk to niestety po meczu wyszło, że się strasznie skompromitował i mam nadzieję, że będzie to dla niego lekcja i wyciągnie wnioski. Natomiast jeżeli chodzi o grę Brazyli w obronie to był to poziom Polaków xd Także, tymbardziej nie rozumiem takiej pewności siebie, przecież tam strzaszne placki teraz grają w defensywie.

14

Nie ma się co dziwić jak Mapet albo Płaczek czegoś indywidualnie nie wyczarują to mecze realu są jak flaki z olejem. Natomiast mecze Barcy w tym sezonie to prawdziwe rollercoastery i pokazy finezji piłkarskiej.

0

Raczej nie będzie to nic poważnego, a przynajmniej drugiego meczu nie będzie musiał grać, więc raczej profit.

14

Warto też docenić, że w obecnym sezonie Barca jest najciekawszym zespołem do oglądania dla postronnych widzów. W kategorii mecz sezonu spokojnie kilka nominacji mogłoby trafić właśnie do Barcy. Tak chyba zapamiętam ten sezon bezwzględu na końcowe wyniki, choć liczę, że do gablotki coś jeszcze dołożymy.

0

5 minut? Panie zlituj się tu się nic nie działo, zwykła kopanina

4

Jeszcze tylko męczarnie z Maltą i można będzie wrócić do poważnego futbolu

0

Ale Litwa musi być w szoku, że z tej naszej gry coś takiego nam wyszło

0

Ale urwał Robert, klasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?