0

Peeeeeeedrito i lecimy remontade

3

No to niezły Ferran xDDD

0

Ulalal nasi już chyba mają dosyć tego sezonu patrząc na ostatnie mecze

0

@4Fabregas4 To zerknij na kalendarz następne mecze praktycznie co 3-4 dni bo wkracza puchar króla i liga mistrzów.

0

Na zespoły nisko broniące musi wychodzić Ferran

2

Ulalala, ależ załadował Rekin. Dzisiaj jakiś konkurs strzału w poprzeczkę?

4

Spalony był nie powinien dać karnego

0

@4Fabregas4 Bo wygląda jego gra o wiele słabiej, brak udanych dryblingów, dograń czy dobrych strzałów. A przede wszystkim bo ma 17 lat i ma sporo rozegranych minut już w tym sezonie.

0

@4Fabregas4 Ja zgłaszam wniosek, żeby Yamal sobie odpoczął zamiast ładować wszystkie mecze po 90.

1

No w końcu wpadło, Brawo Olmo przepychamy ciężki mecz.

0

Olmo wszedł i przepadł, gramy jakbyśmy grali 3 dzień z rzędu

2

Te nasze akcje w początkowej fazie wyglądają naprawdę nieźle, ale przy takiej grze obronnej Las Palmas jak nie poprawimy dokładności podań to nie będzie zbyt wielu okazji. Jak narazie Cillesen bezrobotny.

7

Yamalowi przydałby się dobry zmiennik, przez to, że cały sezon ciśnie po 90 minut to gra ostatnio jak gra. Zdecydowanie za dużo jak na 17 latka niezależnie jaką to gwiazdą by nie był.

21

Wreszcie wraca Casado, powinien wnieść sporo świeżości. Zasłużenie Fermin w wyjściowej zamiast Gaviego.

2

Everton przekręcony xD

0

Oni muszą spaść to nie jest poziom premier league xd

5

W takim zestawieniu półfinał to jest minimum, wszystko poniżej będzie rozczarowaniem. Potem wojenka z Bayernem się szykuje.

1

A tam zaraz postrach, media i jej społeczności reagują zbyt emocjonalnie na to co się dzieje, a jedyne co można powiedzieć to, że Real przejechał się po tragicznym City co nie jest zaskoczeniem, a PSG po średniaku Ligue 1, który może na początku Ligi Mistrzów był dość wysoko, ale tylko dzięki meczom ze słabszymi rywalami, potem jak przyszły lepsze zespoły to spadli niżej. 7:0 znaczy tyle co nic bo my też potrafiliśmy taki wynik zrobić w tym sezonie, a potem wywalić się na jakimś Las Palmas czy Leganes. Także, nie ma co się bać, dzisiaj forma jest jutro może nie być i tyczy się to każdego.

3

Trzeba pamiętać, że w tym sezonie im trudniejszy mecz tym lepiej chłopaki się motywują i grają lepsze spotkania. Ja bym się kierował zasadą, że mistrz musi udowodnić swoją wartość i być gotowym na pokonanie każdego. Jeżeli nie bylibyśmy w stanie pokonać PSG to nie zasługujemy na tytuł i tyle dlatego nie boję się porażki. Nie jest to żadną brawurowość. Im cięższa będzie droga tym ostateczne zwycięstwo będzie lepiej smakować.

5

Źle to wygląda, jak w tym sezonie bardzo mi się podobają tak na następny źle się to zapowiada

0

@Borneo Fermin dzisiaj pauzuje

2

Nie no ten blok na Inigo to naciągany jak cholera, powinien być gol dla Rayo

2

Pedri okradziony z asysty

1

Forteca dzisiaj w obronie i jazda trzeba się wbić na lidera jak jest okazja.

11

Nie oszukujmy się naszym największym rywalem by go pozyskać nie jest Bayern tylko jego rejestracja w la liga.

1

Flick z klasą jak zawsze, madrycioki mogły by się uczyć bo to jak się zachowują jest poprostu słabe.

0

@clyde niestety mecz w poniedziałek

5

@Piotrek1993 To jest właśnie logika madrycka

1

Ale tak patrzę Rayo ostatnio w dobrej formie jest 4 zwycięstwa w 5 ostatnich i 6 miejsce. Można powiedzieć mamy najcięższe zadanie z całej trójki prowadzących.

0

Niezłe bajeczki, może jeszcze Haaland do tego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?