6

Czekam teraz na logikę madryciarzy, według których nadepnięcie Tchouameniego to nie karny, ale położenie ręki Kounde to już karny xD To jest takie samozaoranie, ale oni i tak tego nie ogarną

1

Aha chłop nawet z kamerą nie zdarzył, a tu już wyrównanie xD

3

Lewy szybciutko brawo tego nam trzeba

3

@Nieznajomy Już jest bo Flick za machnięcie ręką dostał, a Lewy za drapanie po nosie.

1

Wszyscy o tym oczywistym karnym RządowaTV krzyczy ile może, a ja się pytam gdzie czerwona dla Bellinghama za bezczelne i niecenzuralne słowa w stronę sędziego? To Flick powinien się czuć najbardziej poszkodowany w tej sytuacji. Mamy ligę podwójnych standardów. Białym wolno to czego innym nie i do tego jeszcze by chcieli by ewidentnych karnych na nich nie gwizdano, do tego to wszystko dąży.

2

Co za mentalność tej organizacji i ich społeczności, jak 3 letnie dzieci. Co ten Tchouameni miał zrobić jeszcze, żeby to zasługiwał na faul? Skopać Lino po brzuchu? Połamać nogi? Może najlepiej jakby sędzia jeszcze za tą sytuację podyktował karnego w drugą stronę? Taki to jest właśnie absurd.

1

Ale bezczelność madryciarzy to jest wyższy poziom jednak, każdy widział jak było, a jeszcze protestują, gdzie tam nie ma pola do dyskusji zero honoru.

0

Mimo wszystko Ferran moim zdaniem więcej daje po wejściu z ławki. Prawdopodobnie jakby miał tyle minut co Lewy to jego statystyki by spadły. Ale ogólnie w dłuższej perspektywie nie widzę żadnego z nich jako podstawowa 9. Od przyszłego sezonu przydałby się jakiś nowy gość typu David czy Isak. Na ten moment myślę, że podkręcenie tej rywalizacji i prowadzenie jej na zdrowym poziomie przez Flicka może przynieść fajne efekty.

3

I Yamal 90 minut przy 5:0 z zespołem na poziomie segunda. Po co? Za 3 dni kolejny mecz.

3

Ferran co odpalił mecz życia

10

Sędzia boczny nietrzeźwy? Tam nawet blisko spalonego nie było xD

1

Rekin szybciutko ugryzł

1

Po 7:1 będą chcieli się odkuć, więc można się spodziewać ciężkiego meczu. Ale liczę, że ostatecznie takie 3:1 dla nas wleci.

1

A co to przedszkole, że ktoś coś komuś obiecał i teraz płacz? Hansi chce mieć Wojtka w bramce bo z nim czuje się pewniejszy i kropka.

5

I co zrobią? Odmówią sędziowania w meczach? Jakoś dużej różnicy nie będzie, a nawet mniej błędów xD

1

Nie no tytuł, a treść mają się do siebie nijak. Zupełnie inny kontekst.

0

Co z tego, że będzie gwizdał jak kartek rzeźnikom nie rozda?

8

Można powiedzieć, że Espanyol pomógł wczoraj nam, a my dzisiaj Espanyolowi bo utrzymali się na miejscu przed strefą spadkową dzięki porażce Alaves.

5

Sędzia robi co może

3

Najlepszy strzelec powrócił brawo Robert klasa

3

Sędzia przyzwala na bandytyzm Alaves 0 żółtych przy 12 faulach. Wie, że jak tak będzie wyglądać gra to nasi nic nie zrobią. Ciężary się szykują.

0

@addept Przez skromność nie zaprzeczę xD

0

Rządowi gadają o Negreirze? To znak, że mają ból dołu pleców i są w słabych nastrojach. Można się uśmiechnąć i cieszyć się tym pięknym weekendem.

1

@addept Napisałeś dokładnie to samo co ja, więc nie wiem o co ci chodzi xD

0

Kalendarz na luty zapowiada się na łatwy, jednak do tej pory na łatwych meczach się wywalaliśmy. Ważne by wszystko teraz wygrać i złapać wiatr w żagle na końcówkę sezonu.

1

Sędziowie są tragiczni, ale z drugiej strony jakby tylko nas wałkowali to też by nie było dobrze, w takiej sytuacji jak aktualnie to trzeba wszystkich po równo bo mleko się już wylało, także jeszcze kilka wałków na rządowych i będzie się zgadzać.

0

I cyk wieczór udany

4

Wojtek musi jedynie poprawić wychodzenie z bramki w pozostałych elementach zostawia Iniakiego w tyle.

5

@nowy19pl Aj tam nie leży, przecież gdyby nie faul Araujo to byśmy ostatnio spokojnie wygrali.

0

@Unique Z P$G też mamy rewanż za zeszłą edycję i przydałoby się odkuć w wielkim stylu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?