Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Czekam teraz na logikę madryciarzy, według których nadepnięcie Tchouameniego to nie karny, ale położenie ręki Kounde to już karny xD To jest takie samozaoranie, ale oni i tak tego nie ogarną
1
Aha chłop nawet z kamerą nie zdarzył, a tu już wyrównanie xD
3
Lewy szybciutko brawo tego nam trzeba
3
@Nieznajomy Już jest bo Flick za machnięcie ręką dostał, a Lewy za drapanie po nosie.
1
Wszyscy o tym oczywistym karnym RządowaTV krzyczy ile może, a ja się pytam gdzie czerwona dla Bellinghama za bezczelne i niecenzuralne słowa w stronę sędziego? To Flick powinien się czuć najbardziej poszkodowany w tej sytuacji. Mamy ligę podwójnych standardów. Białym wolno to czego innym nie i do tego jeszcze by chcieli by ewidentnych karnych na nich nie gwizdano, do tego to wszystko dąży.
2
Co za mentalność tej organizacji i ich społeczności, jak 3 letnie dzieci. Co ten Tchouameni miał zrobić jeszcze, żeby to zasługiwał na faul? Skopać Lino po brzuchu? Połamać nogi? Może najlepiej jakby sędzia jeszcze za tą sytuację podyktował karnego w drugą stronę? Taki to jest właśnie absurd.
1
Ale bezczelność madryciarzy to jest wyższy poziom jednak, każdy widział jak było, a jeszcze protestują, gdzie tam nie ma pola do dyskusji zero honoru.
0
Mimo wszystko Ferran moim zdaniem więcej daje po wejściu z ławki. Prawdopodobnie jakby miał tyle minut co Lewy to jego statystyki by spadły. Ale ogólnie w dłuższej perspektywie nie widzę żadnego z nich jako podstawowa 9. Od przyszłego sezonu przydałby się jakiś nowy gość typu David czy Isak. Na ten moment myślę, że podkręcenie tej rywalizacji i prowadzenie jej na zdrowym poziomie przez Flicka może przynieść fajne efekty.
3
I Yamal 90 minut przy 5:0 z zespołem na poziomie segunda. Po co? Za 3 dni kolejny mecz.
3
Ferran co odpalił mecz życia
10
Sędzia boczny nietrzeźwy? Tam nawet blisko spalonego nie było xD
1
Rekin szybciutko ugryzł
1
Po 7:1 będą chcieli się odkuć, więc można się spodziewać ciężkiego meczu. Ale liczę, że ostatecznie takie 3:1 dla nas wleci.
1
A co to przedszkole, że ktoś coś komuś obiecał i teraz płacz? Hansi chce mieć Wojtka w bramce bo z nim czuje się pewniejszy i kropka.
5
I co zrobią? Odmówią sędziowania w meczach? Jakoś dużej różnicy nie będzie, a nawet mniej błędów xD
1
Nie no tytuł, a treść mają się do siebie nijak. Zupełnie inny kontekst.
0
Co z tego, że będzie gwizdał jak kartek rzeźnikom nie rozda?
8
Można powiedzieć, że Espanyol pomógł wczoraj nam, a my dzisiaj Espanyolowi bo utrzymali się na miejscu przed strefą spadkową dzięki porażce Alaves.
5
Sędzia robi co może
3
Najlepszy strzelec powrócił brawo Robert klasa
3
Sędzia przyzwala na bandytyzm Alaves 0 żółtych przy 12 faulach. Wie, że jak tak będzie wyglądać gra to nasi nic nie zrobią. Ciężary się szykują.
0
@addept Przez skromność nie zaprzeczę xD
0
Rządowi gadają o Negreirze? To znak, że mają ból dołu pleców i są w słabych nastrojach. Można się uśmiechnąć i cieszyć się tym pięknym weekendem.
1
@addept Napisałeś dokładnie to samo co ja, więc nie wiem o co ci chodzi xD
0
Kalendarz na luty zapowiada się na łatwy, jednak do tej pory na łatwych meczach się wywalaliśmy. Ważne by wszystko teraz wygrać i złapać wiatr w żagle na końcówkę sezonu.
1
Sędziowie są tragiczni, ale z drugiej strony jakby tylko nas wałkowali to też by nie było dobrze, w takiej sytuacji jak aktualnie to trzeba wszystkich po równo bo mleko się już wylało, także jeszcze kilka wałków na rządowych i będzie się zgadzać.
0
I cyk wieczór udany
4
Wojtek musi jedynie poprawić wychodzenie z bramki w pozostałych elementach zostawia Iniakiego w tyle.
5
@nowy19pl Aj tam nie leży, przecież gdyby nie faul Araujo to byśmy ostatnio spokojnie wygrali.
0
@Unique Z P$G też mamy rewanż za zeszłą edycję i przydałoby się odkuć w wielkim stylu ;)