0

I to uczucie kiedy masz tyle wewnętrznych problemów, że zwycięstwo realu i większa strata w tabeli jest najmniejszym z nich xD

1

XDDDD Valencia co odwala

0

Zawieszenie minimum na 3 mecze powinno być za takie coś, ale pewnie skończy się na jednym.

1

Czerwona dla męczennika

1

Czyli ogólnie, Grubas przewalił kolejną tonę hajsu, a i tak nie będzie rejestracji. Myślałem, że bardziej upaść się nie da, ale ten mnie z każdą kolejną aktualizacją zaskakuje.

0

No to teraz jeszcze tylko seria pozwów od innych drużyn i może będzie na chwilę spokój, ale tak z 3 aferki jeszcze obstawiam do końca sezonu bo Gruby nie byłby sobą inaczej.

1

@BORO_12 Z drugiej strony jak wystawi go na czwartoligowca to też ubliżanie jego klasie. Na takie Barbastro to Peña powinien być i to powinno być dla niego święto, że sobie może pograć, ale no cóż xD

9

Flick teraz musi palić głupa na konferencjach, a poza kamerami nie może pojąć w jaki syf się wpakował.

4

Laporta powinien sam wyjść na tą konferencję i zebrać baty, a nie Flick będzie się za niego tłumaczył.

0

Wiedział kiedy się ewakuować xD Wakacje pewnie za premię za transfer Olmo. Tragedia nie dyrektor.

3

Od 15 Grudnia do 8 stycznia jest 3,5 tygodnia, czyli rehabilitacja przebiegła planowo. Byle teraz rozsądniej zarządzać minutami młodego.

2

Olmo, wierzy w Laporte xD nie dziwię się w sumie jak zgodził się tu przejść w lecie, Nico jakoś umiał przewidzieć, że byłaby z tego jedna wielka lipa.

1

No warto warto było zwolnić, ale dobrze powiedział pan trener.

6

Ale pajacerka, czekam na newsy o Nico Williamsie, Leao i Gyokeresie xDDDD

5

Jaki sylwester taki cały rok, także dobrze nam dziadzio Laporta prognozuje na kolejny 2025 rok. Kompromitacja zarządu, ale grunt, że Deco sobie zrobił hitowy transferek xDDD

0

To już weźmy lepiej tą kompromitację na klatę i puśćmy Olmo i tak już każdy się przyzwyczaił, że szwagry robią z nas pośmiewisko. Lepsze to niż kopanie sobie grobu dalej by za kilka lat być w jeszcze większej dziurze.

8

Problemem nie jest to co rozczarowało najbardziej, a ilość tych wszystkich rozczarowań. Przecież to można wymieniać bez końca. Może gdyby nie ta fantastyczna jesień to machnęlibyśmy ręką po tych wszystkich latach, ale jednak na te 2-3 miesiące się w człowieku jakaś nowa nadzieja rozpaliła, a potem wszystko zgasło w moment.

2

@Tasde Średnia Hawajska dla każdego!!!

0

Bomba Trenta Liverpoolowi wychodzi wszystko.

0

Salah zatańczył w polu karnym west hamu, cóż za asysta.

0

O ironio dzięki City strefa spadkowa nie podgania United xD

3

Ależ fart City, Jamie marnuje setkę.

28

Jakie to niesamowite, że sędziwy Lewy może mieć parę słabszych meczów i już każdy zapomina kto strzelił najwięcej goli w laliga, lidze mistrzów, a nawet w całej top 5 lig w pierwszej połowie sezonu. Co tam, że na nasze problemy składa się milion innych czynników i razem sprawiają, że jesteśmy w sytuacji w jakiej jesteśmy, lepiej zwalić wszystko na jedną osobę i mieć spokój. Prawda jest taka, że po klasyku cały zespół zaliczył zjazd formy nie tylko Lewy. A jak Lewy właduje jakiś hattrick w styczniu to już będzie nabieranie wody w usta i nikt nic wie, zrobi znowu fajne liczby potem przyjdzie mu jakiś naturalny kryzys i znowu wszyscy się na niego rzucą i tak w kółko. Dla mnie jak skończy ten sezon z ponad 30 golami to będzie to dla mnie fantastyczny wynik i spory wkład w grę zespołu.

3

Tu już nie ma co narzekać na ligę czy tebasa czy białych, jesteśmy sami sobie winni i musimy ponieść tego konsekwencje. Jakby Real odwalał taką manianę też byśmy się z tego cieszyli i byli za tym, żeby sąd im nie pomagał. Niestety transfer Olmo będzie można dopisać do listy pogrążających nasz klub i nawet nie ze względu na samego Daniego, który dał nam parę naprawdę, świetnych momentów i byłby niezłą perspektywą na lata, tylko ze względu na głupote szwagrów i robienie transferu pod publiczkę, mimo że zdecydowanie nie mogliśmy sobie pozwolić na to finansowo. Teraz co kontrakt był na 6 lat, a tu po pół roku zostanie rozwiązany za darmo, to kolejna strata w ffp.

0

Lapcio przez pół roku nic nie wykombinował, a w 4 dni ma to ogarnąć? Czas szykować się na wielką kompromitację i poważne konsekwencje tego transferu. Ponad 50 baniek za pół roku niepełnego grania z urazami i odejście za darmo, brzmi jak science fiction. Szwagry zrobiły z tego rzeczywistość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dzień, w którym Franio nas opuści będzie prawdziwym świętem i powinien zostać zapisany w kalendarzu. Niestety jeszcze sobie poczekamy.

5

Za nami gó****ny grudzień to i przyszedł czas na gó****ny styczeń. Cyrk będzie niesamowity coś czuję. Dobrze, że dają nam czas by się mentalnie przygotować.

4

Fulham urywa zwycięstwo, Maresca wiedział co mówi, jak próbowali mu wmówić, że Chelsea jest kandydatem na mistrza. Świetną robotę robi, ale jeszcze minie trochę czasu zanim staną się topową ekipą.

0

Potężny Cold Palmer

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?