0

Szkoda, że w Barcelonie o nim nie myślą i nie dbają o jego zdrowie.

1

Bez obrony nie da się nic wielkiego wygrać. Xavi swoje mistrzostwo ligi właśnie na solidnej obronie zbudował. Natomiast u nas to już jest podziurawiony płot i wpada co mecz. Flick dał nam nadzieję i polot w ofensywie, ale jak nie siedzi to nagle się okazuje, że każdy jest w stanie nas dojechać. Barbastro jest zapewne pełne nadzieji po wczorajszym meczu.

0

Sromotna wpadka z „ogórkami”, a jestem ciekaw czy w sobotę zostanie podtrzymana passa zwycięstw w teoretycznie ciężkich meczach, bo w tych jeszcze nasze chłopaki nie zawiodły. Nawet jeżeli patrzeć na ostatnie mecze ligowe to teoretycznie najtrudniejszy był wyjazd na Mallorce, a jednak manita wpadła. Teraz jakoś mi się nie chce wierzyć, że powstrzymamy rozpędzone Atletico, ale cóż na Bayern i klasyk też była masa niepewności. Jednak kryzys teraz mamy ogromny. W każdym razie jak się okaże, że nie dajemy rady tylko ze słabszymi rywalami to chyba tutaj coś z psychiką i nastawieniem nie gra.

1

Może Lewy był dzisiaj cienki, ale za to Ferran wcale nie lepszy

0

To teraz Tiburon hattriczek

0

Ale dno czas leci, a nic się nie zmienia. Zaraz będziemy walczyć o remis.

1

Wpuścić Ferrana bo Lewy dzisiaj nam nie jest w stanie pomóc, jak ma nie siąść to nie siądzie i koniec czasem tak jest. I więcej gry skrzydłami bo się wtedy gubią, a grą środkiem to my się kopiemy po czole.

2

Sędzia dobry: Jak Leganes chciało kontynuować akcje to piłka nie wyszła, jak my przejęliśmy i lecimy z akcją to jednak wyszła, a na powtórce nie wyszła xD no jak to nie jest ustawka to ja nie wiem.

3

Sędzia kartek zapomniał?

1

Mówiłem, nie ma co lekceważyć xD Ajajaj trzeba odrabiać

8

Nie no dajcie spokój temu biednemu Eryczkowi to jest Leganes, Atletico dopiero za tydzień xD

4

Klasycznie zrobić wynik szybko i rotację bo ciężki mecz za tydzień.

3

Co się odwaliło xDDDD

1

City samo się podkłada czyli taktyczny remis się szykuje.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Xavi był katem Atletico, więc Flick tymbardziej powinien dać radę.

0

@takisobiektos Szczerze to tego nie zarejestrowałem xD albo mam krótką pamięć. W każdym razie pamiętam to tak, że niby cos poważnego i miał być zmieniony, ale tak mecz leci i za kilka minut patrzę, że jednak gra dalej.

4

Ale to podanie KDB po rykoszecie, poezja.

0

@Beztroskii Nie on tylko jakiś uraz miał, ale nawet z boiska nie zszedł w tym meczu z nami.

0

@MesQueUnClub96 Wszystko jest możliwe, ale będę zdziwiony.

0

Myślę, że City nawet w takim kryzysie nie jest w stanie tego przegrać.

0

Akurat odpaliłem i Atletico wskakuje przed białych

9

Po Las Palmas nikogo nie lekceważę xD

2

Potrzeba dobrych zmienników na skrzydła, żeby Lamine i Raphinha nie musieli wszystkiego grać. Na ten moment ani Fati, ani Ferran nie dają rady. Eksperymenty z Olmo czy Ferminem nie udane. Dlatego trzeba dać chłopakowi szansę, może zaskoczy i rozwiąże część naszych problemów.

1

Miód na moje uszy, jak rządowatv wkurzona to znaczy, że realik traci. I ten Vinicius krzyczący i robiący małpie miny centralnie przed sędzią i nie dostający za to czerwonej kartki hahahah oj Flick się mocno przejechał ze swoją prośbą z konferencji. Ważne, że Negriera nie wspomniany bo dawno nie było.

1

Jakby Ancelottiemu miał dać sędzia czerwoną za to samo co Flickowi to by zostały opublikowane materiały na sędziego w rządowejtv i kilka artykułów o Negreirze, wszyscy to wiedzą, więc równości w tej lidze być nie będzie.

1

Następca wielkich Brazylijczyków w Barcelonie, jeśli utrzyma formę do końca sezonu to z pewnością mocny kandydat do złotej piłki. Wszystkiego najlepszego dla naszego kapitana i oby tak grał u nas jak najdłużej!!!

0

Mecz imienia Ferrana, obyśmy już więcej głupot w obronie nie odwalili

1

@Barcafan2020 piłka wyznaczała linie

1

My to jednak jesteśmy frajerami

1

Brawo Rekinek!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?