Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że w Barcelonie o nim nie myślą i nie dbają o jego zdrowie.
1
Bez obrony nie da się nic wielkiego wygrać. Xavi swoje mistrzostwo ligi właśnie na solidnej obronie zbudował. Natomiast u nas to już jest podziurawiony płot i wpada co mecz. Flick dał nam nadzieję i polot w ofensywie, ale jak nie siedzi to nagle się okazuje, że każdy jest w stanie nas dojechać. Barbastro jest zapewne pełne nadzieji po wczorajszym meczu.
0
Sromotna wpadka z „ogórkami”, a jestem ciekaw czy w sobotę zostanie podtrzymana passa zwycięstw w teoretycznie ciężkich meczach, bo w tych jeszcze nasze chłopaki nie zawiodły. Nawet jeżeli patrzeć na ostatnie mecze ligowe to teoretycznie najtrudniejszy był wyjazd na Mallorce, a jednak manita wpadła. Teraz jakoś mi się nie chce wierzyć, że powstrzymamy rozpędzone Atletico, ale cóż na Bayern i klasyk też była masa niepewności. Jednak kryzys teraz mamy ogromny. W każdym razie jak się okaże, że nie dajemy rady tylko ze słabszymi rywalami to chyba tutaj coś z psychiką i nastawieniem nie gra.
1
Może Lewy był dzisiaj cienki, ale za to Ferran wcale nie lepszy
0
To teraz Tiburon hattriczek
0
Ale dno czas leci, a nic się nie zmienia. Zaraz będziemy walczyć o remis.
1
Wpuścić Ferrana bo Lewy dzisiaj nam nie jest w stanie pomóc, jak ma nie siąść to nie siądzie i koniec czasem tak jest. I więcej gry skrzydłami bo się wtedy gubią, a grą środkiem to my się kopiemy po czole.
2
Sędzia dobry: Jak Leganes chciało kontynuować akcje to piłka nie wyszła, jak my przejęliśmy i lecimy z akcją to jednak wyszła, a na powtórce nie wyszła xD no jak to nie jest ustawka to ja nie wiem.
3
Sędzia kartek zapomniał?
1
Mówiłem, nie ma co lekceważyć xD Ajajaj trzeba odrabiać
8
Nie no dajcie spokój temu biednemu Eryczkowi to jest Leganes, Atletico dopiero za tydzień xD
4
Klasycznie zrobić wynik szybko i rotację bo ciężki mecz za tydzień.
3
Co się odwaliło xDDDD
1
City samo się podkłada czyli taktyczny remis się szykuje.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Xavi był katem Atletico, więc Flick tymbardziej powinien dać radę.
0
@takisobiektos Szczerze to tego nie zarejestrowałem xD albo mam krótką pamięć. W każdym razie pamiętam to tak, że niby cos poważnego i miał być zmieniony, ale tak mecz leci i za kilka minut patrzę, że jednak gra dalej.
4
Ale to podanie KDB po rykoszecie, poezja.
0
@Beztroskii Nie on tylko jakiś uraz miał, ale nawet z boiska nie zszedł w tym meczu z nami.
0
@MesQueUnClub96 Wszystko jest możliwe, ale będę zdziwiony.
0
Myślę, że City nawet w takim kryzysie nie jest w stanie tego przegrać.
0
Akurat odpaliłem i Atletico wskakuje przed białych
9
Po Las Palmas nikogo nie lekceważę xD
2
Potrzeba dobrych zmienników na skrzydła, żeby Lamine i Raphinha nie musieli wszystkiego grać. Na ten moment ani Fati, ani Ferran nie dają rady. Eksperymenty z Olmo czy Ferminem nie udane. Dlatego trzeba dać chłopakowi szansę, może zaskoczy i rozwiąże część naszych problemów.
1
Miód na moje uszy, jak rządowatv wkurzona to znaczy, że realik traci. I ten Vinicius krzyczący i robiący małpie miny centralnie przed sędzią i nie dostający za to czerwonej kartki hahahah oj Flick się mocno przejechał ze swoją prośbą z konferencji. Ważne, że Negriera nie wspomniany bo dawno nie było.
1
Jakby Ancelottiemu miał dać sędzia czerwoną za to samo co Flickowi to by zostały opublikowane materiały na sędziego w rządowejtv i kilka artykułów o Negreirze, wszyscy to wiedzą, więc równości w tej lidze być nie będzie.
1
Następca wielkich Brazylijczyków w Barcelonie, jeśli utrzyma formę do końca sezonu to z pewnością mocny kandydat do złotej piłki. Wszystkiego najlepszego dla naszego kapitana i oby tak grał u nas jak najdłużej!!!
0
Mecz imienia Ferrana, obyśmy już więcej głupot w obronie nie odwalili
1
@Barcafan2020 piłka wyznaczała linie
1
My to jednak jesteśmy frajerami
1
Brawo Rekinek!!!