1

Raczej nie jest to zaskoczenie, po tym jak prezentował się z Sociedad. Do bycia zdrowym mu daleko.

2

No to za taką genialną postawę należy się miejsce w wyjściowym składzie. Hansi szybko by stwierdził, że ręcznik jedynie na ławkę się nadaje.

1

XDDD lecimy remontade

0

@Derean Za to trafił Betoniarka

0

Najlepszy mecz Polaków w tym roku. Brakuje tylko gola.

0

@4Fabregas4 Hipokryzja jest ze strony DlF. Jeżeli jest zdania, że należy dbać o zdrowie Pau to powinien odpuścić mu powołanie na kadrę i taka jest prawda. Tak pokazał tylko, że ma poprostu wywalone, dla mnie jest on bardzo krótkowzroczny bo wiedząc jaki talent ma Pau ryzykować jego zdrowiem to jest zwykła głupota. Dwa oprócz bycia krótkowzrocznym hipokrytą jest również niesłowny, jeżeli zmienia zdanie tylko dlatego, że Flick na niego postawił z Sociedad. I absolutnie nie bronię Flicka, choć uważam, że miał swoje powody u DlF widzę czystą chęć zrobienia na złość.

0

@4Fabregas4 Robi to samo, bo powołanie równa się możliwość gry i przede wszystkim będzie musiał podróżować, mimo że nie jest w dobrym stanie zdrowia. Uważam, że jest to dziecinne ze strony dorosłego gościa jakim jest De la Fuente by odgryzać się bo ktoś mi zrobił na złość to ja mu też dowalę. Jakby chciał pokazać, że jest lepszy od Flicka to by postąpił w sposób właściwy, a tak jest taki sam w tej kwestii lub nawet gorszy. Bo powtarzam Flick nie miał takich możliwości kadrowych jak selekcjoner i widząc jakąś możliwość by Pau grał był zmuszony zaryzykować, natomiast DlF te możliwości ma i jego zachowanie jest śmieszne poprostu.

1

@4Fabregas4 Aha, czyli podejście De la fuente jest takie, że uważa decyzje Flicka za brak szacunku to w takim razie zrobi tak samo. Innymi słowy nie popiera jakiegoś zachowania, ale jak piłeczka jest po jego stronie to zrobi tak samo xD to się nazywa samozaoranie.

3

De la Fuente akurat tutaj przesadza moim zdaniem. W reprezentacji ma opcję na środku obrony i by mógł spokojnie obejść się bez Cubarsiego. Flick w obecnej sytuacji za bardzo opcji nie miał bo co miał Domingueza wystawić? Przecież to by się o wiele gorzej skończyło patrząc jak grali Sociedad. On albo nie widzi takich niuansów albo robi to specjalnie by w mediach się wyżyć na Flicku.

1

@4Fabregas4 Jakby dał zamiast Pau, Domingueza bo innych opcji nie było to coś czuję by się skończyło 3:0, a nie 1:0. De la Fuente ma większe możliwości do obsadzenia środka obrony. To, że Flick musiał wystawić Cubarsiego nie znaczy, że De la fuente ma go z automatu dobijać.

8

I jak tu w ogóle rozmawiać o Nico, albo Leao. Aktualnie nie ma o czym.

0

Coś więcej? Jakieś szczegóły odnośnie sytuacji, uzasadnienie? Czy tylko taka paplanina populistyczna byle zbyć temat?

14

Początek był lepszy dla nas, jakby gol został prawidłowo uznany prawdopodobnie byśmy za chwilę dołożyli jeszcze ze 2 i byłoby po meczu. Niestety doszło do oszustwa, a następnie wpadło dla Sociedad. Od tamtego momentu faktycznie Sociedad był już lepszy do końca spotkania. Alguacil jakby miał choć grama klasy to by przyznał, że gol powinien być uznany, jednak oni o taki wynik się modlili i jest to dla nich rezultat jak ze snów więc zamykają oczy by nie psuć sobie tego pięknego momentu.
Najlepiej zapomnieć o tym meczu bo szkoda sobie psuć nerwów nikt nam i tak nie zwróci sprawiedliwości i trzeba się skupić na przyszłości by mieć wynik w swoich nogach, a nie w gwizdku sędziego.

0

@krol211 Tylko czy mamy na to środki? Trzeba jeszcze Olmo zarejestrować w Styczniu. Fajnie by było mieć Nico wiadomo, ale jest jak jest.

0

Nie było dobrych akcji skrzydłami, szybkiego transportu piłki pod pole karne sociedad, dokładności podań i wystarczyło, że Sociedad biegał by nam całkowicie odciąć możliwości do kreowania sytuacji.

0

@Wojtek84 Może i bzdury, alfą i omegą nie jestem, ale zobaczymy jak będzie.

3

Z plusów: Nie trzeba rano wstawać do roboty. To tyle.

0

To już jak przegraliśmy to mogli nam więcej wklepać to by może Wojtas od następnego wszedł, a tak Peña coś tam pobronił bo w niego leciało i Hansi dalej będzie na niego stawiał.

0

@arczis92 Balde to jest taki zawodnik, że 95% podań spieprzy, ale jak już dogra celnie to pada gol xD

1

No nic wieczór będzie smutny. Nie będę już narzekał, że nas przekręcili bo sami zagraliśmy piach totalny. W ataku najgorszy mecz sezonu zdecydowanie. Wyglądaliśmy jak za wuefisty. Ale takie mecze się zdarzają, raczej nie każdy będzie idealny i manita. Nie ma się natomiast co załamywać, nadal jesteśmy liderem i tego trzeba się trzymać.

0

Dobrze, że teraz Liga Narodów bo tydzień wolnego by się naszym nie przydał xD

0

@Ramon_Villaverde Bo Pieńkowi się liczy błędy od 2 straconych i tak w ogóle pamiętaj on błędów nie popełnia xD

3

Czuję w kościach, że Torre za Fermina by zrobiło dzisiaj robotę.

2

Smutna prawda jest taka, że biegają więcej i szybciej od nas.

5

Flick opierdziela sędziego i prawidłowo

1

@xavi890 To co wystaje to but obrońcy Sociedad, a powiedzieli, że to Lewego co jest fizycznie niemożliwe.

3

Potrzebny Olmo po przerwie, Franek musi zejść bo stoi w miejscu, a Pedri musi być ustawiony niżej wtedy kreuje więcej. Ktoś musi to pociągnąć na własnych barkach bo jest problem. Licze na OlmoLewyRaphinha

0

Kounde prawie drugą bramę zawalił nie poznaję go

2

Po stracie gola gramy jak za Xaviego brak konkretnych okazji trzeba Franka zdjąć bo ledwo się rusza, raczej nie zdolny do gry jest.

7

Kounde ciągnięty i wywrócony z równowagi a ten pajac wzrusza rękami xDDD ale Wałki lecą piękne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?