7

Ta Liga Narodów jest potrzebna jak łysemu grzebień. Oby w zdrowiu chłopaki bo to co robicie na boisku jest piękne.

0

Cóż mamy Raphinhe, więc potrzeba kupna Nico na pewno zmalała, natomiast rozumiem chłopaka. Laporta rzucił w eter, ż go bierze i ludziom w mediach odbiło kompletnie, a tak naprawdę nic nie było w tym kierunku robione bo nie było takich możliwości finansowych. Ludzie mu truli dupe 24/7 a on wiedział, że i tak nie przyjdzie. Można się zirytować.

5

Jak tak patrzę na występy Peñi to fakt, że zatrzymał real w pojedynkach sam na sam jeszcze bardziej kompromituje rządowych. Serbska liga z nim jedzie jak z dzieckiem.

3

Ten młody co wczoraj cwaniakował to wyszedł dzisiaj w ogóle? Miał Yamala wyjaśniać niby.

1

99, to chyba dzisiaj panowie

0

Nie oszukujmy się każdego meczu w sezonie nie zagramy 10/10 perfekcyjnie, i nie będziemy strzelać po 5 goli, to tak nie działa. Ważny jest wynik premiujący nas. Przeciwnicy grają byle wybić piłkę, ustawieni są ciasno i cofnięci, więc nie stwarzają warunków do gry. Martin oczywiście odstaje i to strasznie. No cóż ostatecznie Crevena lepiej ogarnęła pułapkę Flicka od potężnego realu.

2

Martin nie skumał systemu obrony Flicka

1

Dobrze szybko gol zdobyty i już nie będą grać takiego autobusu.

1

Wojtek ty za dużo palisz ewidentnie xD

1

@Sysia11 No hattrick na City musi robić wrażenie nie ważne jak, chłop zrobi furorę na cały świat teraz. Już od jakiegoś czasu o nim się robi głośno, ale teraz to będzie na okładkach wszędzie i się nie dziwię. To co zrobił nie widuje się na codzień.

0

@Sysia11 a co to z karnego to nie gol?

0

Ale się sfrajerzyli to nie mam pytań już po Milanie xD

3

Milanie zatrzymaj się proszę bo nam wspaniałego Carletto jeszcze zwolnią.

1

Ależ akcja Leao i Reijnders brawo

13

To jest Liga Mistrzów tu nikt nie podkula ogona, trzymam za słowo, że chłopak naprawdę coś pokaże i nie skończy się na przechwałkach. Znając Yamala zapewne odgryzie się na boisku jakimś pięknym golem bądź asystą.

1

On nie ma być drugim Messim, on ma być pierwszym Yamalem i tego mu trzeba życzyć niepowtarzalnej kariery i wniesienia Barcy ponownie na szczyty. Początek ma wybitny i już teraz wiemy, że osiągnie wiele. Nie jest to dzieciak, który się tylko dobrze zapowiada to jest talent generacyjny.

2

Jak widać wiszący nad spadkiem Espanyol był w stanie ominąć pułapkę Flicka i zdobyć gola, pytanie czemu potężny real już nie był w stanie sobie z tym poradzić? Silniejszy jest ten kto po końcowym gwizdku ma więcej goli na koncie panie dziennikarzu madrycki.

1

Liczą się pewne 3 punkty na koniec sezonu nikt nie będzie wspominał drugiej połowy z Espanyolem, myślę że mądrze Flick postąpił nie ma co szarpać jak przeciwnik już leży na macie. Pierwsza połowa za to nasyciła mnie za cały mecz i nie mam wątpliwości, że jak jest potrzeba zdobyć gole to chłopaki są w stanie to robić na zawołanie, a druga połowa to czyste zbieranie sił na kolejny mecz.

16

Ahh szkoda spalonego przydałby się gol dla Ansu

5

Druga połowa słabiutko, nie robimy akcji, ciągle nam zagrażają. Ogólnie 3 razy nam władowali i nawet jak były 2 spalone to obrona przyspała bo wystarczyło podać w pole karne i strzelający jest niepilnowany. Hansi musi pobudzić chłopów w drugiej części spotkania.

4

Aktualnie mamy więcej strzelonych goli w lidze (40) niż real i Atletico razem wzięte (39). Kolejne potwierdzenie, że Barca Flicka to maszyna.

5

Jeszcze tylko 2 gole Olmo i Yamala i mamy 4 graczy z większą ilością goli niż żółwik

2

Manita dzisiaj to będzie najniższy wymiar kary dla papużek.

3

3:0 do 30 minuty to powoli się robi standard u nas

1

No już myślałem, że Espanyol ogarnął lepiej linie spalonego od rządowych, ale jednak minimalnie im zabrakło xD

13

Casado staje się magikiem na naszych oczach cóż za radość na to patrzeć

3

Noi rozpoczęli piękne podanie Yamala, strzał bajeczny

1

Czas na kolejny pokaz siły Barcelony potężnego Flicka!!! Szybkie 3:0 i się bawimy.

2

Od czegoś trzeba zacząć, piłkarz musi się budować z czasem. Biorąc pod uwagę ile na niego wydaliśmy ważne dla nas by robił postępy. Wiadomo nie ma się czym podniecać ze względu na rywala, ale zawsze jakiś mały promyk pozytywu jest i oby tak dalej i do przodu panie Tygrys.

0

@pawcio1989 Nie chodzi mi o to. Bardziej o to, że Leao poza zasięgiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?