Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ta Liga Narodów jest potrzebna jak łysemu grzebień. Oby w zdrowiu chłopaki bo to co robicie na boisku jest piękne.
0
Cóż mamy Raphinhe, więc potrzeba kupna Nico na pewno zmalała, natomiast rozumiem chłopaka. Laporta rzucił w eter, ż go bierze i ludziom w mediach odbiło kompletnie, a tak naprawdę nic nie było w tym kierunku robione bo nie było takich możliwości finansowych. Ludzie mu truli dupe 24/7 a on wiedział, że i tak nie przyjdzie. Można się zirytować.
5
Jak tak patrzę na występy Peñi to fakt, że zatrzymał real w pojedynkach sam na sam jeszcze bardziej kompromituje rządowych. Serbska liga z nim jedzie jak z dzieckiem.
3
Ten młody co wczoraj cwaniakował to wyszedł dzisiaj w ogóle? Miał Yamala wyjaśniać niby.
1
99, to chyba dzisiaj panowie
0
Nie oszukujmy się każdego meczu w sezonie nie zagramy 10/10 perfekcyjnie, i nie będziemy strzelać po 5 goli, to tak nie działa. Ważny jest wynik premiujący nas. Przeciwnicy grają byle wybić piłkę, ustawieni są ciasno i cofnięci, więc nie stwarzają warunków do gry. Martin oczywiście odstaje i to strasznie. No cóż ostatecznie Crevena lepiej ogarnęła pułapkę Flicka od potężnego realu.
2
Martin nie skumał systemu obrony Flicka
1
Dobrze szybko gol zdobyty i już nie będą grać takiego autobusu.
1
Wojtek ty za dużo palisz ewidentnie xD
1
@Sysia11 No hattrick na City musi robić wrażenie nie ważne jak, chłop zrobi furorę na cały świat teraz. Już od jakiegoś czasu o nim się robi głośno, ale teraz to będzie na okładkach wszędzie i się nie dziwię. To co zrobił nie widuje się na codzień.
0
@Sysia11 a co to z karnego to nie gol?
0
Ale się sfrajerzyli to nie mam pytań już po Milanie xD
3
Milanie zatrzymaj się proszę bo nam wspaniałego Carletto jeszcze zwolnią.
1
Ależ akcja Leao i Reijnders brawo
13
To jest Liga Mistrzów tu nikt nie podkula ogona, trzymam za słowo, że chłopak naprawdę coś pokaże i nie skończy się na przechwałkach. Znając Yamala zapewne odgryzie się na boisku jakimś pięknym golem bądź asystą.
1
On nie ma być drugim Messim, on ma być pierwszym Yamalem i tego mu trzeba życzyć niepowtarzalnej kariery i wniesienia Barcy ponownie na szczyty. Początek ma wybitny i już teraz wiemy, że osiągnie wiele. Nie jest to dzieciak, który się tylko dobrze zapowiada to jest talent generacyjny.
2
Jak widać wiszący nad spadkiem Espanyol był w stanie ominąć pułapkę Flicka i zdobyć gola, pytanie czemu potężny real już nie był w stanie sobie z tym poradzić? Silniejszy jest ten kto po końcowym gwizdku ma więcej goli na koncie panie dziennikarzu madrycki.
1
Liczą się pewne 3 punkty na koniec sezonu nikt nie będzie wspominał drugiej połowy z Espanyolem, myślę że mądrze Flick postąpił nie ma co szarpać jak przeciwnik już leży na macie. Pierwsza połowa za to nasyciła mnie za cały mecz i nie mam wątpliwości, że jak jest potrzeba zdobyć gole to chłopaki są w stanie to robić na zawołanie, a druga połowa to czyste zbieranie sił na kolejny mecz.
16
Ahh szkoda spalonego przydałby się gol dla Ansu
5
Druga połowa słabiutko, nie robimy akcji, ciągle nam zagrażają. Ogólnie 3 razy nam władowali i nawet jak były 2 spalone to obrona przyspała bo wystarczyło podać w pole karne i strzelający jest niepilnowany. Hansi musi pobudzić chłopów w drugiej części spotkania.
4
Aktualnie mamy więcej strzelonych goli w lidze (40) niż real i Atletico razem wzięte (39). Kolejne potwierdzenie, że Barca Flicka to maszyna.
5
Jeszcze tylko 2 gole Olmo i Yamala i mamy 4 graczy z większą ilością goli niż żółwik
2
Manita dzisiaj to będzie najniższy wymiar kary dla papużek.
3
3:0 do 30 minuty to powoli się robi standard u nas
1
No już myślałem, że Espanyol ogarnął lepiej linie spalonego od rządowych, ale jednak minimalnie im zabrakło xD
13
Casado staje się magikiem na naszych oczach cóż za radość na to patrzeć
3
Noi rozpoczęli piękne podanie Yamala, strzał bajeczny
1
Czas na kolejny pokaz siły Barcelony potężnego Flicka!!! Szybkie 3:0 i się bawimy.
2
Od czegoś trzeba zacząć, piłkarz musi się budować z czasem. Biorąc pod uwagę ile na niego wydaliśmy ważne dla nas by robił postępy. Wiadomo nie ma się czym podniecać ze względu na rywala, ale zawsze jakiś mały promyk pozytywu jest i oby tak dalej i do przodu panie Tygrys.
0
@pawcio1989 Nie chodzi mi o to. Bardziej o to, że Leao poza zasięgiem.