Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Są i oni Franek i Rekin ojojoj strach się bać
5
XDDD Cubarsiemu myślenie się wyłączyło
1
Dyskusje nad karnym są śmieszne, Inigo dotknął ręką Guirasego, ale po pierwsze od razu ją zabrał, a po drugie nie było ciągnięcia przeciwnika. Bardzo dobra decyzja sędziego.
4
Jest pressing, jest kontrola, jest koncentracja, są sytuacje, brakuje tylko gola, szkoda że Raphinhi nie weszło, raczej 0:1 to będzie sukces bo dobrze bronią plus Kobel jest świetny.
7
Im trudniejszy mecz tym nam idzie lepiej, może się wywalamy na ogórkach, ale dzisiaj wygrywamy!!! VeB
0
Cwaniaki bo wiedzą, że rewanżu u nas nie będzie. Przynajmniej na razie.
3
Nie jestem jakimś wielkim fanem Tomka i jego przemyśleń, ale tutaj czy nam się podoba czy nie ma rację niestety.
7
To była jedna z najspokojniejszych reakcji na rzut karny xD Proponuję zrobić kompilację z reakcjami innych trenerów gdzie nie było żadnej kartki i im wysłać.
1
Trzeba dobrze zagrać z Dortmundem i Atletico, wygrać przede wszystkim. Od razu nastroje się poprawią.
1
@BezglutenowyPedri i to jest piękne, a gra darmowa. Nie to co te samograje na 20-30h gdzie ponowna gra nie ma sensu bo będzie identyczna, a wołają 350 złociszy.
2
@BezglutenowyPedri Poe 2 jest tak dobrze zrobione, że można grać i grać do utraty sił oczywiście, a jeszcze kosić za to hajs? Marzenie.
0
Chelsea remontada
1
@karieraFCB2 Tylko karierka Barcą
4
@Azazel_Pazuzu Wszystko wina sędziów bo pozwalają, powinni czerwone co mecz im rozdawać to by im się odechciało.
3
@GeneralXavi Statystyki - Salah, Styl i magia - Hazard
0
Ależ brama Sancho no no będzie meczycho
1
Najlepsze, że nie istnieje żadne nagranie z tego incydentu, gdzie zawsze jest pokazane jak trener jakikolwiek zaczyna szaleć i potem wszędzie w sieci to krąży. Tyle kamer na stadionie i żadna nic nie uchwyciła? Ciekawe xD
5
Cucurella dwa potknięcia i dwa gole
1
Niedługo każdy będzie takie występy przeciw nam zaliczał, koniec efektu zaskoczenia. Teraz to bardziej nas zaskakują podaniami za linię obrony.
0
Mapet w formie xD
13
Jest jakieś nagranie z tego bluźnierczego zachowania Flicka czy jak zwykle sobie coś wymyślili, żeby nam dowalić jeszcze bardziej? Na Xaviego zawsze były kamery i nie było wątpliwości, natomiast tutaj nawet nie pokazali tej emocjonalnej reakcji bo pewnie nie było co pokazywać.
1
@norbi77 Tomuś okazji na podniecanie się realem nie przepuści.
1
@626 Jak bedziemy grać dalej taki piach to i Villareal nas przegoni.
3
Real wygląda jeszcze gorzej niż my dzisiaj, a i tak pewnie wygra.
0
@BulaKG Copilot
1
@esem91 Pograłem 5 godzin i jestem zachwycony.
0
Notthigham poprawia humor po naszym meczu.
15
Też byłem zdziwiony, że mu wlepił czerwo. Xavi to szalał na ławce trenerskiej, krzyczał, kopał w krzesła, wymachiwał rękami. Natomiast jeśli chodzi o Hansiego to nie ma żadnego ujęcia z meczu, w którym zachował się nieodpowiednio.
0
Hansi ty się zastanów nad tym porządnie, będziesz teraz zawieszony będzie czas na spokojnie. Jeszcze raz trzeba przeanalizować i dojść do prostego wniosku - Franka przyszłość u nas nie jest zbyt jaskrawa.
4
Od miesiąca Xavinieta pełną gębą, mecz z Mallorcą też nie był jakiś wybitny, poprostu udało nam się w drugiej połowie w krótkim czasie zdobyć kilka goli i rywala nie było, natomiast po pięknej grze z początku sezonu nie ma ani śladu i nie wiem czy to jeszcze kiedyś wróci. Na Dortmund jestem pełen obaw.