Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby naszym się tak chciało grać, jak Betisowi… na razie grają jakby myśleli, że się samo wygra. Franek odwalił, ale tak naprawdę to cały zespół nie daje powodów do zwycięstwa, za mało okazji przy tym co Betis sobie generuje.
1
Ajajaj Franek wszedł i odwalił mógł zostawić to Peñi
0
Peña dzisiaj kolejny wybitny występ po klasyku się zanosi. Dobrze im on będzie lepszy i łapał pewności to dla nas lepiej. Co jak co dwie setki wyciągnął.
4
@korn234 A co miał nie trafić bo jakiemuś smutasowi w Internecie nie pasuje strzelanie na pustą bramke? Dzięki niemu mamy prowadzenie, należy docenić.
0
@Parker25 A co z zjawiskowym minięciem Perrauda? Rajd środkiem boiska, który musiał zostać skasowany przez rywala? Podanie do Raphinhy, które gdyby nie bramkarz to byłby gol?
8
Avila jeszcze bez kartki?
6
Raphinha lepiej na lini bramkowej sobie radzi niż Peña
0
Dobry skład, trzeba szybko zrobić wynik i umacniamy się na fotelu lidera.
0
No wreszcie coś zagrali brawo
2
Mogliśmy już spokojnie 3:0 prowadzić, tak będziemy się męczyć. Znowu frajerstwo nam wychodzi z butów.
0
Powrót Rekina? XD
1
Jak będzie na styku to nas przekręci w pewnym momencie, musimy minimum 2-3 gole przewagi mieć.
0
Cóż zasłona dymna opadła, Deco już otwierał szampana po początku sezonu, ale stało się to czego można się było spodziewać, Dani gdyby nie jego zdrowie byłby istotnym wzmocnieniem, ale no cóż. Pytanie tylko jakim cudem zwykli ludzie w internecie przewidzieli to lepiej niż pan specjalista w swoim fachu dyrektora sportowego?
0
@Ormuzd Pamiętam jak miesiąc temu to samo na rządowej pisali xD spokojnie sezon jeszcze długi i pewnie się to jeszcze powykręca w różne strony.
1
Anfield śpiewa sacked in the morning do Pepa. Trochę odklejka z ich strony. Mimo kryzysu szacunek mu się należy za te wszystkie lata.
1
To co gra teraz Liverpool to marzenie każdego fana by jego zespół tak grał, kompletna dominacja.
1
Tutaj będzie wysoko coś czuję City nie ma nic do gadania aktualnie
0
@Coutinho007 to by dostał kartkę za próbę wymuszenia.
0
Coś pięknego Rudiger nawet w połowie tak nie ucierpiał jak Cubarsi, a wczoraj milczeli na Varze. Ah lecę oglądać Liverpool zamiast tej parodii.
1
Mbappe to sobie chyba bardziej karierę niszczy w realu niż w PSG.
10
Jeszcze przelew nie doszedł i nie można zacząć xd
3
Idealny moment by dać szansę Wojtkowi by się wykazał. Peña już sporo czasu w tym sezonie dostał, a przecież gdyby nie kontuzja Matsa to by nawet murawy nie powąchał. Na początku rozumiem, próba budowania Peñi ok nie wyszło trzeba spróbować innych rozwiązań i myślę czas najwyższy bo nam powoli wszystko ucieka.
Yamal będzie powoli wracał do formy, akurat we wczorajszym meczu nie spodziewałem się fajerwerków, ale wierzę, że na grudzień ta forma już wróci i znowu nasze skrzydła odżyją.
Przed nami jeszcze powrót Araujo, więc nie tylko wzrośnie jakość lini defensywy, ale i zwiększy się możliwość rotacji.
Kryzys był nieunikniony mimo wszystko jednak opieramy swój zespół na dwudziestolatkach i młodszych.
Trzeba też coś pomyśleć nad modyfikacją taktyki bo aktualnie, każdy tydzień przed meczem wie jak zagramy i jak nas skontrować. Na początku wszystkich zaskoczyliśmy, ale długo to nie trwało. Dopóki nie będziemy mieć tej dokładności w podaniach połączonych z szybkim transportem piłki to żadna wysoka linia obrony nam nic nie da, tracimy za łatwo piłkę i wystawiamy się na gonga ze strony rywala.
0
@Wojtek84 Byłem święcie przekonany, że maks 5, ale cóż skoro tak to dzięki za wyjaśnienie.
0
@NerwowyFistaszek bez kitu, źle się zestarzało …
0
Te 6 zmian tylko potwierdza jacy nieogarnięci są sędziowie. Czy oni w ogóle mają pojęcie o wykonywanym przez siebie zawodzie?
3
Brak mi słów co tu się odwaliło. Zarówno sędzia nas przekręcił, ale sami siebie też przekręciliśmy. No nic pękła ta piękna bańka z początku sezonu. Flick teraz będzie musiał się zmierzyć z ciężkim medialnym szturmem w jego stronę i chłopaków.
9
Ta 8 minut, a 4 przeleżą
4
Ale nas przekręcili jak widać białe spodenki to za mało musi być koszulka.
0
@bulo no to właśnie mówię, że było więcej niż 6% szans.
1
Jak oni liczą, że 6% miał Sandro przy swoim strzale na gola jak Peña stoi to jest 99% szans na gola