14

Nie żebym popierał takie zachowanie, ale taki przysłowiowy kopniak w dupe hiszpańskiej organizacji sędziowskiej by się przydał. Oczywiście nie fizyczny stop przemocy, ale przydałoby się ogarnąć tą organizację, żeby sędziowanie meczów la liga cieszyło, a nie frustrowało.

2

@BISHBASHBOSH Ja liczę, że trafimy na P$G i się im zrewanżujemy

2

Teraz jest szansa trafić na P$G w 1/8

9

Obrona dzisiaj niestety dziurawa, wystarczy, że chłop środkiem wejdzie i już może robić co chce, zero utrudniania

0

Akurat mówiłem, że przydałby się gol z różnego i proszę. Brawo Urugwajo

0

@Czarny_ck Racja

0

@tervas Ja tam bym chętnie z Live zagrał, jak mamy się kogoś bać to lepiej w ogóle na boisko nie wychodzić.

8

I dobrze, Cubarsi gra praktycznie wszystko, a dzisiaj tak naprawdę gramy o nic, więc idealny moment na regenerację dla 17 latka.

1

@Krzysztof1987 Wiadomo, że z ich perspektywy jest to korzystniejsze. Natomiast ja nakreślam swoją perspektywę gdyż mam do tego prawo i mówię jasno nie podoba mi się taki sposób gry i oglądanie tego. I tak jak ich moje zdanie nie obchodzi tak mnie ich. Tutaj nie ma narzucania komuś jak ma grać, jest to luźna dyskusja, bo takie mnie naszły przemyślenia gdyż Valencia mogła też nas tą taktyką męczyć by uzyskać korzystniejszy wynik, a jednak wyszli od początku z wysokim pressingiem i mocno się odkryli co pozwoliło nam na szybkie ustawienie wyniku.

4

Jakby tak te wszystkie getafe czy inne autobusowe zespoły grały taki otwarty futbol jak Valencia zamiast się chować i utrudniać nam grę to myślę, że sytuacja w tabeli byłaby korzystniejsza. Valencia może dostała mocno, ale przynajmniej jest jakiś taki szacunek za to do nich.

3

I 100 goli we wszystkich rozgrywkach już mamy, a dopiero styczeń.

2

88 gol Lewego dla nas. Jak myślicie pęknie setka w tym sezonie? Ja myślę, że jest szansa.

1

Faul na Kounde należy odwołać karnego i kartkę dla Wojtka.

0

Franek ależ wejście brawo

0

No zaskoczył Hansi, zobaczymy co z tego wyjdzie.

3

To co teraz Lewy powtarza hattrick z Valencią? Byłoby fajnie, ale w obecnej formie Żółwik mu odskoczy zaraz jak nam Real.

0

Czyżbyśmy mieli narodziny nowego Maguire’a w niebieskiej części Manchesteru?

1

Uzbek nieźle zaczyna

0

Coś pięknego co zrobiliśmy, po takim meczu Jezus dziękuje Raphinha będę lepiej spał

2

Eryczek haahha brawo

0

@dominiklsw Się tak nie unoś bo sam dostaniesz xD

0

Ten karny mięciutki mocno, ale można powiedzieć sędzia nam oddał za Kounde z getafe także nie będę narzekał

0

Czuję się jak na meczu z Villareal, za tydzień rocznica

0

Jakiś profesor fizyki tutaj jest? Jak ten gol padł proszę wyjaśnić? XDDDD

4

Można gadać na Szczęsnego, ale dzisiaj cała ekipa daje ciała w każdym aspekcie, gdyby nie karny to byśmy nic nie mieli. Obrona nieprzytomna, pomoc niedokładna, atak nieskuteczny. Cały zespół nie wyszedł dzisiaj na mecz.

0

Szczena schodzi w przerwie coś czuję zawala mecz niestety

0

Szczena?????? Co jest

1

Balde dzisiaj klasa forma rośnie

0

Stempel jak byk na Balde

0

Szybko zaczęli ajajaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?