0

Ładnie się tam bawią w rządowejTV nawet matematykę zakłamią, żeby im pasowało xD Szkoda, że mecz nie jest faktycznie w sobotę bo tak będzie trzeba jeszcze wysłuchiwać tych kocopołów jeden dzień dłużej, a znając życie jutro się dopiero odpalą, ciekawe co tym razem odwalą?

0

Głąbbele ze złotą piłką? Psycholog mi nie uwierzy xD

1

Możemy narzekać sobie na sędziowanie, ale nic nam to nie da. Inter i PSG jak bardzo nam się to nie podoba mają najmocniejsze i najbardziej zbalansowane ekipy. Arsenal nie miał ataku, my nie mieliśmy obrony. A u finalistów była mocna zarówno jedna jak i druga strona i dlatego są w finale. Nasi i tak wycisnęli 150% z tego sezonu i jeszcze napewno po ligę mistrzów sięgną tylko musi przyjść na to czas. Teraz już trzeba o tym zapomnieć, bo jak się nie zepniemy na klasyk to dopiero będzie ból dupska.

3

Chłopaki nabrali doświadczenia, podrosną jeszcze trochę, poszerzy się kadra, obrona przestanie odwalać i o wtedy możemy liczyć na wygranie ligi mistrzów. W tym sezonie nie było to realne, ale co nam nadawali emocji to było niesamowite. Trzeba się cieszyć tym sezonem i ugrać ligę do końca.

0

no można już oficjalnie wyłączać xd

2

Ale ten finał będzie nudny, dwóch stypiarzy się spotka, strzelą se po golu ibędzie ludzi torturować xd Jednak w top 5 meczy sezonu ze 4 by były mecze Barcy i tego nam nikt nie odbierze.

1

Kurde w pierwszym spotkaniu taki strzał zasadził, że aż szkoda to jako samobój traktować, powinien być samodzielnym liderem.

0

@Values No nie kumam xD Co ci to da, że po fakcie wyszło na twoje xd Jak ktoś go wtedy wspierał to widocznie go lubiał bardzo i tyle i się nie dziwię bo w zeszłym sezonie jeszcze dobrze grał, ba nawet większość go sprzedać nie chciała. Nie wiem daje ci to jakąś satysfakcję, że teraz napiszesz „ oooo gdzie są jego fani?” XD Ja tam gościa uwielbiałem jak chował Viniego w kieszeń, jak nas ratował nie raz bo napastnik przeciwnika wyszedł sam na sam, a ten go dogonił i zgasił akcje. A teraz od dłuższego czasu zgasł przez kontuzję i właśnie wpadkę z psg. Pewnie Gundo miał rację, ale nie rozumiem takiego chorego ciśnięcia po innych bo go wspierali serio. Albo jeszcze lepsze jak by się okazało, że forma mu wróci hipotetycznie to wyskoczy jakiś gość o walnie tekst „Gdzie hejterzy Araujo? Schowali się do piwnicy.” Bo akurat im tak pasuje do sytuacji. A ja ci powiem, że w życiu nic nie jest konstans i nie ma co ferować wyroków jakby już zawsze tak miało być.

1

@Eklerek Chciałbym w takiej sytuacji nie obejrzeć i nie sprawdzać kto wygrał, tak jakby ten finał się nigdy nie odbył.

0

Plusy są dwa w tej sytuacji, po pierwsze przynajmniej Bombelek nas w finale nie pokona, po drugie za kilka dni można sobie poprawić humor w klasyku(oby)

2

Ronald i Marciniak mieli wczoraj niesamowity ruch na instagramie xD

8

@Roobo Myślę, że zagrał na swoim poziomie i tutaj nie ma zaskoczenia, natomiast za dwie asysty przywracające nas do meczu trzeba pochwalić i tyle.

0

@Losiex Myślę, że to wszystko się zmiksowało i mamy teraz co mamy. Wtopa z psg, kontuzja długa. Szkoda bo męczennika pięknie chował do kieszeni, a teraz nic już z tamtego gościa nie zostało.

5

Słoneczko świeci, a jakoś tak szaro i ponuro, a wystarczyło panie Marciniak gwizdnąć faul na Martinie, ależ by było wtedy pięknie.

0

@lajcior Casemiro jak odchodził do united to nie był nawet w 10% tak tragiczny jak jest teraz Araujo xD

0

To jaka teraz wartość Ronalda? Bo na te 60 - 70 baniek to już nie ma co liczyć nawet xD

0

Patrząc na naszą poharataną linię obrony i realu to w niedzielę może być znowu kosmiczny wynik, kolejne cinema się szykuje xD

1

@Values Co to znaczy gdzie się podziali? Myślę, że każdy był zadowolony z jego gry do czasu wpadki z PSG i kontuzji, potem to już cień zawodnika. Wcześniej był genialny i niezastąpiony, aktualnie nie nadaje się do gry u nas i otrzymuje zasłużoną krytykę.

0

@Derpowsky Jasne szanuje, ja natomiast uważam, że nasza obrona oczywiście zawiniła mocno, a sędzia widząc to dodał jeszcze od siebie i tyle nie ma tu jakiejś wielkiej filozofii.

0

@Derpowsky Na takim poziomie, często jest na styku. Szkoda tylko, że sędzia na poziomie okręgówki sędziuje półfinał ligi mistrzów.

1

@Derpowsky Noi tutaj po części się zgodzę, po części nie. Tak Araujo zawalił nam ten mecz, ale Marciniak też był tragiczny czemu dowodzi brak karnego na Yamalu i brak faulu na Martinie. Także duo Araujo i Marciniak tutaj zadziałało no co zrobić trzeba z tym żyć.

16

Jak Araujo należy się pała, tak Marciniakowi dwója z minusem. Już o faulu na Martinie nie wspomnę. Ale już trudno nie mam na to wpływu, ale jak uszłysze jeszcze raz w mediach, że jest top sędzia to się tylko zaśmieje xD

2

My strzelaliśmy gole dzięki naszej kreatywnej grze ofensywnej, Inter strzelał po wylewach naszej obrony. Żal ściska potężnie, ale taka jest smutna rzeczywistość. Jakby Kounde u Balde byli było by inaczej, niestety zmęczenie sezonem nas wykończyło.

1

Siedze i nie wierze jak my to przegraliśmy

0

@szewjar Tak, ale nie zapominajmy o Ronaldzie, Sommer + Araujo > Barca

0

pierwszy raz od 20 lat nie obejrzę finału, ale przynajmniej nasi tanio skóry nie sprzedali, obrona kryminał, ale była nadzieja, według mnie my bardziej zasłużyliśmy, ale Araujo miał inne plany

0

nie wierze w to finał najgorszy jaki może być psg inter nie oglądam pierdziele

2

Powiem wam, tego Araujo to nikt nie weźmie teraz

6

Sommer im to wygrał

0

Mina Inigo jest wymowna xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?