51

Sławek postąpił prawidłowo, tylko ludzie nie są w stanie tego przetworzyć w głowach bo za bardzo im propaganda polityczna namieszała. Naród już tak podzielony, że to aż smutne, że jednoczenie się Polaka z Polakiem przy browarku jest odbierane jako zdradę.

0

No niestety Nawrocki bierze te 15%

0

@A4ron Bardzo możliwe, dla mnie Trzaskowski to beznadziejny kandydat, lecz Nawrocki jeszcze gorszy. Nie znam tego demagoga i nie widziałem tego materiału to się nie wypowiem.

3

Nie lubię Trzaska, ale przy Nawrockim wypada sto razy lepiej w dyskusji. Gość przynajmniej wie o czym mówi, nawet jak się z nim w wielu kwestiach nie zgadzam. Nawrocki może dawał dobre odpowiedzi, ale ani ich nie umiał uargumentować, ani nie pałał szczerością w tym co mówi.

1

Nie jest to wymarzony deal, ale tak naprawdę jedyna opcja, nikt go nie weźmie z taką pensją. Trzeba to jakoś przeboleć do końca kontraktu, ale jak wezmą część pensji i sobie chłopak pogra w słabszej lidze to zawsze jakiś plus. Fajnie jakby się odbudował, ale będzie mu coraz ciężej.

1

Ależ sie aptekarze zaraz rozlecą po całej europie, fajna ekipa była, ale tak musiało być.

0

W 2030 będzie miał 23 lata czyli powoli zacznie wchodzić w swój prime, biorąc pod uwagę jego potencjał to raczej rozsądna kwota. Jak wygra w tym okresie nam ligę mistrzów to się zwróci. 9 teraz jak na jego wyniki i markę jaką sobie zbudował również brzmi sensownie.

1

Jest to oczywiście zrozumiałe, gość prawdopodobnie generuje największe zainteresowanie klubem i wpływa na jego przychody, natomiast trzeba być tutaj ostrożnym. Jak bardzo go lubię i doceniam to nie wiadomo co będzie za 2-3 lata, już był taki jeden co oczarował wszystkich, a teraz jest wypychany z klubu. Wątpie, że u Yamala to się tak spartoli, ale ręki sobie uciąć nie dam i myślę, że każdy kto zdrowo myśli również. Powinien dostać podwyżkę, ale nie ma co szastać kasą jak mamy problemy z rejestracją i transferami. Ktoś powinien z młodym pogadać, wytłumaczyć i zapewnić, że w przyszłości jeszcze dostanie swój wymarzony kontrakt, ale trzeba na to zapracować dłużej niż jednym świetnym sezonem.

0

Jak jeszcze Diaza jako piłkarza jestem w stanie zaakceptować, tak tej ceny w życiu. Oby Deco nie odwalił nic głupiego.

1

Ja już wątpliwości nie mam gość ma mental ze stali i taki luz, że to udźwignie. Żegnaj Ansu.

1

I tu się zgadzam, wątpię że Mbappe jakoś mocno się cieszy z pichichi kiedy jego zespół grał padake cały sezon i nic nie wygrali. A liczby Roberta jak na jego wiek i tak są wybitne i należy to docenić.

5

@kakawek Największy minus Hansiego o ile nie jedyny, granie najlepszymi zawodnikami gdy sytuacja tego nie wymaga. Ale nie ma trenerów i zawodników idealnych, oby to poprawił w przyszłym sezonie.

1

Polacy to lubią, już wyjść z popisu się nie da xD

8

I ta cieszynka z Varu xDDDD

4

Lamine ma swoją klepkę, zaczynam podejrzewać, że siedzi po nocach i nawija cały czas jedną akcję w kółko tysiące razy. Każdy się tego spodziewa, ale nikt nie ma na to odpowiedzi. Geniusz.

0

Raczej fajerwerków nie ma co się dzisiaj spodziewać, o nic nie gramy, w piątek była feta. Natomiast nasza linia defensywy? Ileż razy już widzieliśmy w tym sezonie ten obrazek - do poprawy na przyszły sezon. Dobrze, że ten gol nic nie znaczy.

2

Odpalasz transmisję, a tam Laboga xD co to ma być zlitujcie się w tym canal +

0

Hansi lubi zaskakiwać, plus jest taki, że będzie można popodziwiać Pedriego i Lamine, mimo że dałbym im odpocząć, to po tym sezonie w pełni ufam Flickowi. VeB

4

Niech rywalizują obaj i się wzajemnie napędzają. Wojtek ma spore szanse na pierwszy skład.

0

@robyyee Po co się tak spinasz? Zrobiłem ci jakąś krzywdę? Zwyczajny luźny komentarz, a ty od razu się tak emocjonujesz.

0

Ile jeszcze transferów trzeba, żeby Mbibi wygrał jakiś klasyk?

5

Myślę, że na temat procesów myślowych jakie zachodzą w ich głowach to się nawet fizjologom nie śniło xD

7

Na powtórce widać wyraźnie, że Cabrera przed tym uderzeniem macha ręką i odwraca się w stronę ciała Yamala i jest w pełni świadomy jego obecności tuż za nim. Nawet jak nie był to tak mocny cios to było to w pełni intencjonalne i zamierzone, atak na ciało przeciwnika, atak pięścią. Nie ma miejsca na takie zachowania i należy krótko nagradzać taki akt czerwonym kartonikiem. Jeżeli dla Manolo to nie było na czerwo to powinien się zastanowić nad swoim powołaniem trenerskim i może zmienić dyscyplinę, zamiast się ośmieszać takimi wypowiedziami.

1

Szacunek dla Flicka, co by nie gadać dojrzałe podejście, prawdziwy lider. Yamal mental 30 latka, a nie 17.

1

Piękny sezon zasłużyliśmy. Yamal klasa, Szczena klasa

6

Puchar la ligi wraca dziś tam gdzie jego miejsce.

0

Co wolicie dzisiaj już wygrać ligę i zacząć sezon ogórkowy, czy trzymać białych w napięciu do ostatniej kolejki i wygrać ligę w ostatnich chwilach na San Mames? Druga sytuacja bardzo hipotetyczna na potrzeby dyskusji.

6

Mi też się nie podoba, ale to co się z chłopem stało, uwielbiałem go i wiązałem z nim wielkie nadzieje na lata jeszcze jak Cubarsi się objawił to byłem pewny, że mamy środek obrony na lata świetlne. I wszystko zaczęło się walić jak popełnił błąd przy Barcoli. Natomiast na cały ten hejt Ronald zdecydowanie nie zasługuje, można go sprzedać, ale należy pamiętać ile dla nas zrobił i ile radości nam dawał gdy kasował niebezpieczne akcje.

2

@Swistus172 Nie będę oglądał, więc jest szansa xd

0

@lucca87 Ja właśnie się cieszę z wyniku Knicks, kibicuje im od kiedy Carmelo do nich przeszedł i wreszcie może uda się jakiś sukces osiągnąć. Natomiast Bostonu jeszcze nie skreślam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?