4

Dobra decyzja zdecydowanie, mimo że nie obeszło się bez błędów ze strony Manzano. Fajnie, że wzięliśmy sprawy w swoje ręce i wygraliśmy bo poprostu byliśmy o niebo lepsi i decyzje sędziego nie miały znaczenia w kwestii wyniku.

12

I co obejrzeliśmy mecz Barcy, w którym ani przez chwile nie trzeba było drżeć o wynik. Cały czas kontrola nad meczem. Coś czego Xavi nie potrafił osiągnąć. Oby to trwało jak najdłużej,

19

Ale różnica z Flickiem w porównaniu do Xaviego za sterami. Chce się to oglądać. Gość mówi, że Kounde powstrzyma Nico i tak się dzieje. Raphinha i Ferran zupełnie inni gracze ma na nich pomysł. Lewy wygląda o wiele lepiej i w końcu grają na niego. Każdy wie co ma robić i dobrze to funkcjonuje.

1

Lewy zostawia madryckie trio w tyłach i jedzie po pichichi

2

@michal1899 Lewy sam w pojedynkę ma więcej goli niż ich całe trio

3

Dwa słupki Lewego do trzech razy sztuka, dzisiaj jeszcze załaduje na zwycięstwo.

2

@mightyanaldevastator Yamal petarda zza pola karnego, chłopaki fajnie grają mnóstwo okazji, Balde i Cubarsi troche nie dają rady w obronie. Ogólnie dobrze się ogląda.

2

Sędzia nie ogarnia tak że szok ale to w sumie norma

5

Walić ten karny gramy dalej widać, że chłopaki dzisiaj się starają i chcą spokojnie można to wygrać

1

Gwizdnie dla Athleticu

0

Boże jaka brama stadiony świata Yamaaaaaaal

3

Olmo już na ławie kontuzjowanych przyzwyczaja się.

0

@maikeru Możliwe, że tańsza chodź nie znamy szczegółów co do jego zarobków jakie miałby otrzymywać, więc ciężko stwierdzić. Ale bardziej chodzi o to, że Olmo jest przed nim w kolejce do rejestracji. Jeżeli go nie zarejestrujemy to będą problemy i spory wstyd. No kupić gościa za 60 baniek, który nie jest uprawniony potem do gry to jest czeski film ogólnie. Więc skoro jest problem jest z jego rejestracją, a on już jest naszym piłkarzem no ciężko mówić o normalnej realizacji kupna kolejnego gracza, na którego jeszcze trzeba te kilkanaście baniek wyłożyć dla Juve.

4

Mam nadzieję, że nie będzie buczenia na Nico bo chłop sobie uratował sezon nie przychodząc do nas tak by czekał w kolejce do rejestracji za Olmo.

2

Zgodziłbym się z Rivaldo jakby odchodził definitywnie. Jeżeli wypożyczenie to nie widzę problemu. W słabszej drużynie będzie się czuł bardziej komfortowo i jest szansa, że wejdzie na wyższy poziom i wtedy wraca i zastępuje Lewego. Gorzej jak mu pójdzie jak Ansu w Brighton i nawet się go wtedy nie opchnie. Trzeba trzymać kciuki za Vitora bo już wystarczy nam rozczarowań w ostatnim czasie.

1

Chiesa to tu nie ma po co przychodzić, chłop się rejestracji nie doczeka.

3

Fajnie, że chcą sprzedawać w końcu tylko, że z Deco to będzie niestety fuszerka gość nie wie co robi. Po sprzedaje nie tych co trzeba za pół darmo i tyle będzie z tego dobrego.

27

Proponuję zwolnić Deco może wtedy styknie?

1

Aktualizacja: Flick nie chciał w swoim planie Chiesy, będzie grzał ławę.

Olmo dalej niezarejestrowany

Deco: Gruby dawaj premie bo fajne transfery narobiłem.

1

Gość jest jednym z gorszych graczy w aktualnym United, formę miał ostatnio jakoś 1,5 roku temu nie widzę go u nas Raphinha o niebo lepszy jest.

8

Gundogan jak wróci do City to jedyne z czego będą bekę kręcić w szatni to historie z tego co się tu odwala.

36

Każdy: No nie Deco chce sprzedać najlepszego grajka, żeby tego swojego Olmo zarejestrować!!!! Skandal!!!!

Deco: Hola hola jakie sprzedać? Ja go za darmo oddam.

0

Za darmo xd? Ja rozumiem, że do nas przyszedł za darmo, ale wtedy był po kontrakcie, a tu ma jeszcze rok. Wcale mu się nie dziwię taki tu jest syf, że sam bym uciekał jakbym był na jego miejscu. Niedługo pozostaną tylko sami kontuzjowani bez równej formy z lukratywną pensją. Mam nadzieję, że Deco i Laporta są z siebie dumni.

0

Ja akurat jestem zdania, że sędziowie powinni ponosić konsekwencje błędnych decyzji podczas meczu, ale od tego powinna być bezstronna organizacja sędziowska, a nie jeden z klubów la ligi. To co robi telewizja rządowych jest chore i liga powinna stanowczo zareagować, ale przecież Pereza się nie tyka, więc farsa będzie kręcona dalej.

3

Sprzedać Gundo najlepszego zawodnika zeszłego sezonu tylko po to, żeby Olmo zarejestrować? Takich dwóch partaczy to świat jeszcze nie widział.

10

Prawda jest taka, że tygrysek powinien sobie cały czas hasać po brazylijskich boiskach, nie dość że ten transfer narobił szkód klubowi to jeszcze sam zawodnik ma z tego tytułu problemy. To tylko pokazuje amatorszczyznę Deco.

0

Zaraz wchodzi Guiu czyżby kolejny gol w debiucie?

1

@Pawel500 Ta 79 zł xD. Za canal + chyba plus jak oglądam premier league to kolejne 6 dyszek za Viaplay. I tak jest mi szkoda bo na canal oglądam tylko La ligę, a na Viaplay tylko PL oba mają masę innego kontentu, który jest mi nie potrzebny. Więc wolałbym zapłacić za wszystko max 5-6 dyszek. Nie dziwię się jak ktoś piraci mimo, że sam tego nie robię.

7

Fermin bardziej się przysłużył dla hiszpańskiej piłki prowadząc La Roje do złota Olimpijskiego niż ten pajac tebas. Fermin zasługuje na darmowe streamy do końca życia.

3

Ferran out, Raphinha na lewe skrzydło, Torre na śpo. Inigo out, Christensen wchodzi na środek bo nerwowo tam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?