0

@David_Martin No to czy zostaliśmy oszukani względem realu to inna kwestia. Jednak ja jako kibic również oglądający inne mecze poza Barcą często już jako bezstronny jestem w stanie dostrzec sytuację w których nie użycie Varu w sytuacji stykowej jest dla jednej z drużyn niesprawiedliwe. Oczywiście wywieranie presji na sędzi jest nie w porządku. Ja często jak oglądam mecz mam wątpliwości i lubię zobaczyć potwierdzenie z Varu, że faktycznie był spalony, że faktycznie była ręka. Niestety sędzia często gwiżdże i ucina temat.

0

@David_Martin Nie zgodzę się, że to bzdura. Jaki jest sens używania VAR w sytuacji klarownej? W takiej sytuacji sędzia może od razu podjąć decyzję. Ile było przypadków, że arbiter miał wywalone w użycie Varu a potem na nagraniach wyszło, że podjął błędną decyzję i skrzywdził jedną drużynę. Jest to dobre narzędzie, które ma pomagać, ale jest niewłaściwie użytkowane.

2

Problem nie jest w systemie VAR tylko w tym, że sędzia jak mu się podoba to go nie użyje w decydującym momencie meczu gdzie sytuacja jest stykowa, a potem nie poniesie jeszcze za to żadnych konsekwencji.

0

Teraz mecz z Villarealem nabiera sensu.

2

Mnie cały strach opuścił w momencie odejścia Xaviego. Nie musimy nawet się wygrywać tych klasyków, chociaż fajnie by było. Ale chce widzieć zespół pewny siebie i wiedzący co chce grać. Zespół który odnajduje się pod presją i nie popełnia głupich błędów na poziomie ekstraklasy.

3

Nam potrzeba dobrych transferów jak Gundogan i Christensen za darmo. Nie wiem czy szastanie kasą pod wpływem emocji bo biali zbudowali kosmiczny skład ma sens. Może lepiej za tą kasę by było zaproponować lepszy kontrakt Araujo, żeby godnie zarabiał na swój poziom i nie miał wątpliwości, że chce u nas grać i jest traktowany poważnie. Nie wiem uzdrówmy finanse i struktury zarządzania klubem, a na real nie ma się co oglądać bo sporo nam odjechali. Potem będzie euforia jaki to transfer Deco nie zrobił, a zabraknie na rejestrację istotnych zawodników bo się ffp nie zgadza.

0

Jak go ustawi na skrzydłowego i da grać Fontowi z tyłu to jeszcze może mieć to pewien sens.

1

Pewnie w Brighton też go nie docenili. Trochę za bardzo zapatrzony w siebie jest. Życzę mu powrotu do formy, ale niech takich bajek nie opowiada publicznie.

0

Jak zwykle to samo. Nuda

0

Ale trzeba przyznać jakby Araujo czerwonej nie wyłapał i byśmy grali z BVB to lekko byśmy nie mieli, jak to każdy myślał, że pewny finał. Udał im się ten sezon Champions League.

1

Eh szkoda Bvb gra jak marzenie a real walnie jedną dobrą akcje i po meczu. Za dużo razy to widziałem.

0

Nie oszukujmy się raczej nikt go w Barcy nigdy nie widział z resztą to zadeklarowany madridista więc niech idzie do szejka i niech sobie tam piłkę kopie. W razie starcia w LM stawiamy na niego Żula z mopem na głowie i gościa nie ma.

0

A takie tam małe niedopatrzenie mediów. Swoją drogą jestem ciekaw jak autorzy różnych doniesień w Hiszpanii na temat Barcy funkcjonują po publikacji jakiegokolwiek newsa. 10 minut nie minie i to co napisali już staje się nieaktualne. A człowiek i tak czyta bo co mu pozostaje.

3

Chłop ma bardziej zastajałe kości od grzania ławy od Roque, także dziękujemy za miłą propozycję, ale nie.

0

Podobno prędzej zakończy się mój żywot niż Sergi opuści nasz piękny klub.

7

Oby media i wygórowane oczekiwania go nie zniechęciły. Liczę, że zbuduje tutaj profesjonalną kulturę gry, że piłkarze nie będą wyglądali jak duchy na boisku. By nie był tylko jeden Gavi tylko cała 11 z takim nastawieniem.

1

2 najlepszych zawodników kompletnie za darmoszkę. Coś pięknego.

3

Cancelo to powinien jutro pakować manatki razem z Xavim

7

Xavi stwierdził, że jak już go wywalają to wykończy Yamala i Gundo do zera w meczu o nic.

0

Dobrze nowy początek. Projekt Xaviego poległ pomimo 2,5 sezonu nie udało się odbudować wielkiego klubu. Pomimo masy rozczarowań jednak należy docenić rozwój młodzieży i zdobytą La Ligę, ale czas się pożegnać bo inaczej nie pójdziemy do przodu.

0

A ja tam go nie chce oddawać. Sprzedać de Jonga, Raphinhe. Bez Araujo obrona dziurawa jest.

3

Wystarczyło nie ogłaszać, że Xavi jednak zostaje i by jeszcze jakoś w miarę się to kupy trzymało. Tak wyszło pośmiewisko, ale cóż jednak chyba lepiej w tę stronę bo kolejnego sezonu z Denzelem mógłbym nie wytrzymać.

2

Prawda jest taka, że jak i Lewy tak i Barca mieli słaby sezon. Z przebłyskami tak ale ostatecznie źle się na to patrzyło i dobrze, że już mamy powoli koniec.

2

Biorąc pod uwagę jakie cyrki tu się odwalają to nie wiem czy ktokolwiek będzie chciał w to bagienko wchodzić. Już nie mogę się doczekać jak Laporta błaga Xaviego o jednak pozostanie bo tak szczerze mówiąc już nic mnie nie zdziwi.

1

Co wy piszecie, że Tuchel. Proszę o poważne propozycje.

1

Laporta lubi to.

2

Ja to za przeproszeniem pierdziele. Dajcie znać jak już się na coś zdecydują bo jak widać nawet głupie spotkanie nie jest potwierdzone. Ja rozumiem, że to Barca i tu nic nie jest pewne, ale to ja się pytam skąd oni te info biorą i jak można komukolwiek ufać. Szkoda strzępić ryja.

0

Na pewno nie w obronie.

12

Dobrze panie Robercie czas nauczyć dyscypliny resztę gwiazdek.

0

Ilkay też już nie mógł znieść jak faulują Lewego cały mecz i mu kopa zasadził. Dobrze, że tylko żółta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?