PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra jazdaaaaaa xD
0
Jazda Live!
2
Piękny wynik United < 3
0
@Dzieniu pakiet premium za pincet.
0
@Kitek1640 nie.
https://i.pinimg.com/originals/ba/87/40/ba87400863c5063c5f305c170a6b0062.jpg
3
@DaPidejpi z 60. Trzeba wspomagać gospodarkę xD
2
Ooo Depay w wyjściowej :)
0
@barcelonaLM ja nie.
0
@P33ck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@matirix20 nie.
0
@marcin62 furioza xD
0
@xVENUMx i tak to jest.
0
Kilka propozycji na dzisiejszy wieczór z tv :)
TVN7: godz. 20:00 - Szybcy i wściekli.
TV Puls: godz. 20:00 - Iluzja.
0
Wesołych!
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-1EAa-syDA-UjRn_memy-na-urodziny-zobacz-najsmieszniejsze-obrazki-w-internecie-galeria-664x442.jpg
1
Konate się rozstrzelał 1:0! Jazda Live
0
Darwin ajjj
0
Maneeee 2:2! Ale meczycho. Jazda Live!
2
@Faun zamurowane.
2
@Xpert77 wiadomo wołowina, na cienkim, mieszany.
0
Oh my son ... 1:0
0
@msmsms Riki Pujć
2
Jazda Celta!!!
1
@Gwyn cały rok na zimowych. https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/zawsze-mialem-leb-do-interesow-ricky-chlopaki-z-barakow.jpg
0
@MarcelNJ11 pytasz się dzika czy ...
3
@daskrzaken jaki miałeś wcześniej nick?
0
@Cule1234 :(
7
@krywas tak.
1
"Z głodu chłopie upadłeś" xD
5
Spokojnie, zaraz się rozkręci.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1618084920q2cvp8r8vEiGggXa0JVBGv.jpg
0
Ymbappeeeeee