0

Pujol schodzi xD

0

@LucaMancini na razie granat wchodzi (zimne piwko), potem zobaczymy jak sytuacją się rozwinie :D
Zdrówko!

3

1

@Sau_Ron Ousmane Dembele (✿❦ ͜ʖ ❦)

0

@xVENUMx wypowiedzenie daj od razu.

0

Kurła ten co strzelił

1

@LucaMancini żubróweczka z sokiem jabłkowym. Zdrówko

0

@patrykzmc2000 nie no tyle to nie.

0

2

@LucaMancini GlenTurner double cask.

0

@hoodRich tak. Od jakiś 7/8 lat.

3

Ale live ciśnie :D miód dla oczu

3

Czerwona hahaha

0

3

Jazda Live 2:0!

1

Wchodzi Dodi!

5

Jak on nafurany xD
#HejtPark

1

@Isso89 to jest fajny komplet. A nie jakieś czapeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://i.pinimg.com/1200x/54/a4/9c/54a49c75886c418f23b57e4a442c8fda.jpg

1

@cules100pro Biedronka.

1

@RobiS Beatka Kozidrak oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Kutiiinioooo xD

2

Hueheh długo nie wytrzymali

0

@Blanco16 Ładnie.

2

A'la Coutinho :)

1

3

Jeszcze czerwo do kompletu haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?