0

Yuasa lub Tuborg.

0

Jaka ranga?

6

Nie rozumiem tworzenia gotowych dla kogoś składów. Uważam, że najlepiej jest samemu testować różnych zawodników i stworzyć skład pod siebie. Najlepsza zabawa oprócz rozgrywki. W końcu to gra a gotowym składem jednemu będzie się super grało a druga osoba będzie robić QS :D

0

Również mogę wieczorem po pracy.

0

Taką hybrydą gram aktualnie:
http://oi66.tinypic.com/2lbgwnr.jpg

0

Wszystko się po części opłaca. Jest dużo metod zarabiania, każdy ma swoją ulubioną. Mi osobiście w ciągu 2 dni udało się taki składzik ogarnąć: http://oi67.tinypic.com/2rc0g28.jpg . Została tylko do wymiany obrona i bramkarz.

0

Squad Building Challenges
xd

0

Napinacz jest prawdopodobnie automatyczny więc pozostaje przyjrzeć się wszystkim rolkom oraz kółkom pasowym (łącznie z kompresorem klimatyzacji jeżeli posiadasz)

0

Skoro pasek wymieniony to może być wytarte koło pasowe wału, sprzęgło alternatora lub jakaś rolka prowadząca pasek - dostaje wilgoci i piszczy.

0

Dać już te 120 mln i będzie spokój .... chyba :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

André Gomes.

0

Święty Mikołaj również ;)

0

Tak.

3

Tancredi Palmeri

Barcelona have reached an agreement on personal terms with Dembelé and have decided to bid 80 millions € for him

:)

0

Ja wychodzę z założenia, że jak kogoś stać na auto to stać go również na jego utrzymanie. Osobiście szukałbym czegoś innego. Wszystko zależy od funduszy oraz oczekiwań. Więcej mogę doradzić PW.

1

Wystarczy - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

1.9 TiD to jest praktycznie to samo co 1.9 cdti z Opla. Koszta (eksploatacyjne) nie powinny być tak duże jak napisał @swiechu26 (pamiętajmy, że mówimy o 1.9 nie 2.2). Bolączki te same co w innych markach: dpf, dwumasa, kolektory ssące (klapy wirowe), przepływomierze .. o wtryskiwaczach nie wspominając :)

0

Gdańsk pozdrawia!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przecie to proste :D

1

e-autoparts.pl oraz autowanda.pl - dwa najbardziej ogarnięte sklepy z częściami do samochodów. Znajdzie się jeszcze kilka, zależy wszystko od tego czego szukasz no i czym jeździsz.

0

Co prawda osobiście korzystam z trochę innych sklepów online z częściami auto.

Tak jak wyżej jeżeli znasz markę,model, rocznik, silnik (pojemność,moc oraz ewentualnie oznaczenie) spokojnie dobierzesz części w internecie. Jeżeli obawiasz się czy dobrze dobrałeś części to piszesz e-maila do firmy z numerem VIN auta i co potrzebujesz. Wszystko Ci powinni dobrać i wycenić. Jeżeli masz jakieś pytania co do sklepów to wal PW.

1

Uff ....

0

Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?