PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yuasa lub Tuborg.
0
Jaka ranga?
6
Nie rozumiem tworzenia gotowych dla kogoś składów. Uważam, że najlepiej jest samemu testować różnych zawodników i stworzyć skład pod siebie. Najlepsza zabawa oprócz rozgrywki. W końcu to gra a gotowym składem jednemu będzie się super grało a druga osoba będzie robić QS :D
0
Również mogę wieczorem po pracy.
0
Taką hybrydą gram aktualnie:
http://oi66.tinypic.com/2lbgwnr.jpg
0
https://www.morele.net/naped-zewnetrzny-dvd-rw-usb-3-0-977513/
0
Wszystko się po części opłaca. Jest dużo metod zarabiania, każdy ma swoją ulubioną. Mi osobiście w ciągu 2 dni udało się taki składzik ogarnąć: http://oi67.tinypic.com/2rc0g28.jpg . Została tylko do wymiany obrona i bramkarz.
0
Squad Building Challenges
xd
0
http://www.rmf24.pl/fakty/news-eksplozja-w-londynskim-metrze,nId,2440713
0
Nie
http://ncplus.pl/Pomoc/faq-najczesciej-zadawane-pytania/Oferta-i-uslugi/Ile-kosztuje-nc-go
0
Napinacz jest prawdopodobnie automatyczny więc pozostaje przyjrzeć się wszystkim rolkom oraz kółkom pasowym (łącznie z kompresorem klimatyzacji jeżeli posiadasz)
0
Skoro pasek wymieniony to może być wytarte koło pasowe wału, sprzęgło alternatora lub jakaś rolka prowadząca pasek - dostaje wilgoci i piszczy.
0
Dać już te 120 mln i będzie spokój .... chyba :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
André Gomes.
0
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/posluchaj-pana-z-vectry-on-wie-najlepiej-pl-ffffff
7
To lepsze https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1780014525360468&set=p.1780014525360468&type=3
0
Święty Mikołaj również ;)
0
Tak.
3
Tancredi Palmeri
Barcelona have reached an agreement on personal terms with Dembelé and have decided to bid 80 millions € for him
:)
0
Ja wychodzę z założenia, że jak kogoś stać na auto to stać go również na jego utrzymanie. Osobiście szukałbym czegoś innego. Wszystko zależy od funduszy oraz oczekiwań. Więcej mogę doradzić PW.
1
Wystarczy - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
1.9 TiD to jest praktycznie to samo co 1.9 cdti z Opla. Koszta (eksploatacyjne) nie powinny być tak duże jak napisał @swiechu26 (pamiętajmy, że mówimy o 1.9 nie 2.2). Bolączki te same co w innych markach: dpf, dwumasa, kolektory ssące (klapy wirowe), przepływomierze .. o wtryskiwaczach nie wspominając :)
0
Gdańsk pozdrawia!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przecie to proste :D
1
e-autoparts.pl oraz autowanda.pl - dwa najbardziej ogarnięte sklepy z częściami do samochodów. Znajdzie się jeszcze kilka, zależy wszystko od tego czego szukasz no i czym jeździsz.
0
Co prawda osobiście korzystam z trochę innych sklepów online z częściami auto.
Tak jak wyżej jeżeli znasz markę,model, rocznik, silnik (pojemność,moc oraz ewentualnie oznaczenie) spokojnie dobierzesz części w internecie. Jeżeli obawiasz się czy dobrze dobrałeś części to piszesz e-maila do firmy z numerem VIN auta i co potrzebujesz. Wszystko Ci powinni dobrać i wycenić. Jeżeli masz jakieś pytania co do sklepów to wal PW.
1
Uff ....
0
Tak