PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
COMODO security
0
Hahahah się porobiło :D
0
nie wierze xDDDDDDD
2
Zaraz zadzwonię do Emery'ego i się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
PSG: Areola, Alves, Kimpembe, Marquinhos, Yuri; Rabiot, Lo Celso, Verratti, Mbappé, Cavani, Neymar
1
Jest i Yerry Mina :)
0
No chyba, że 4-3-1-2 .....
4
Semedo :(
0
Jest i Coutinho!
0
Się porobiło S. Roberto w pomocy :O
1
Sprzedaj wszystko i złóż nowy zestaw. Karta nie warta świeczki.
0
Hahhaha co te City :)
2
Firminoooo < 3
1
http://www.mundodeportivo.com/r/GODO/MD/p4/Barca/Imagenes/2017/12/01/Recortada/img_epolo_20171130-174507_imagenes_md_otras_fuentes_umtiti_cardoner-kULI-U433328429635YHD-980x554@MundoDeportivo-Web.jpg
0
Nie.
0
Fajny prezent w dzień urodzin :) Coutinho < 3
0
Przez kilka "pierwszych" dni będzie na pewno zaporowa. Lepiej poczekać i nie rzucać się z zakupem :) Widełki raczej pozostaną te same.
10
Jest Arnáiz!
2
0
Cuś pięknego :>
1
skisłem :>
0
No to lecimy z SBC :D
0
Kutiniooo!!!! x2
7
Kutinioooooo!!!
0
W sumie VAG to VAG czyli zdecydowanie głos na passerati 1.9 tdi
0
Nie. Szerokość felgi przy doborze opon też się liczy, nie wspominając o tym jaka dopuszczalna szerokość wejdzie w nadkole auta.
1
Zamawiam opony osobiście tam już od kilku lat. Jak dotąd wszystko OK. Z reklamacjami również nie ma większego problemu. Polecam.
5
Ataf
0
Bierz tylko ze sprawdzonego źródła, lepiej dopłacić ale nie brać tzw. leżaka magazynowego :) Ludzie potem się dziwią, że po 2-3 latach akumulator nie wyrabia. Będziesz zadowolony.
0
Varta, Centra to badziew. Yuasa mam osobiście, z Vartą miałem już problemy po 4 latach. Tuborg zainstalowany od 2.5 roku w aucie kobiety :) Napięcie trzyma jak na razie stabilnie bez potrzeby doładowywania.