1

COMODO security

0

Hahahah się porobiło :D

0

nie wierze xDDDDDDD

2

Zaraz zadzwonię do Emery'ego i się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

PSG: Areola, Alves, Kimpembe, Marquinhos, Yuri; Rabiot, Lo Celso, Verratti, Mbappé, Cavani, Neymar

1

Jest i Yerry Mina :)

0

No chyba, że 4-3-1-2 .....

4

Semedo :(

0

Jest i Coutinho!

0

Się porobiło S. Roberto w pomocy :O

1

Sprzedaj wszystko i złóż nowy zestaw. Karta nie warta świeczki.

0

Hahhaha co te City :)

2

Firminoooo < 3

0

Nie.

0

Fajny prezent w dzień urodzin :) Coutinho < 3

0

Przez kilka "pierwszych" dni będzie na pewno zaporowa. Lepiej poczekać i nie rzucać się z zakupem :) Widełki raczej pozostaną te same.

10

Jest Arnáiz!

2


0

Cuś pięknego :>

1

skisłem :>

0

No to lecimy z SBC :D

0

Kutiniooo!!!! x2

7

Kutinioooooo!!!

0

W sumie VAG to VAG czyli zdecydowanie głos na passerati 1.9 tdi

0

Nie. Szerokość felgi przy doborze opon też się liczy, nie wspominając o tym jaka dopuszczalna szerokość wejdzie w nadkole auta.

1

Zamawiam opony osobiście tam już od kilku lat. Jak dotąd wszystko OK. Z reklamacjami również nie ma większego problemu. Polecam.

5

Ataf

0

Bierz tylko ze sprawdzonego źródła, lepiej dopłacić ale nie brać tzw. leżaka magazynowego :) Ludzie potem się dziwią, że po 2-3 latach akumulator nie wyrabia. Będziesz zadowolony.

0

Varta, Centra to badziew. Yuasa mam osobiście, z Vartą miałem już problemy po 4 latach. Tuborg zainstalowany od 2.5 roku w aucie kobiety :) Napięcie trzyma jak na razie stabilnie bez potrzeby doładowywania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?