0

Elegancko

0

Brawo Rudy!!!!!

1

Brawo!!! Jazda Belgia!

0

Argus porter jest spoko. Jeden z lepszych porterów z marketów :)

0

https://www.transfermarkt.de/nilmar/profil/spieler/22750 - prawie jak Neymar i do tego free!

44

Nie.

0

Hahahaha

0

Nie chce bana więc się nie wypowiem :(

0

Hehehe gol.

1

Gooollllll.

0

Morizon

1

Thomas Kroos xD

0

Ja mam chorom curke, też mogę się dopisać?

3

No to lecim po Mo Salah'a teraz :)

2

ERROR Bad Gateway

0

http://oi68.tinypic.com/2vj6gr6.jpg
Za fekira wpuszczam Jesus'a.

0

Google grafika - wpisujesz i masz.

1

Nie 35 (to nie czołg) a max 19-20l lpg. Miałeś gaz, jeździłeś? Jeżeli instalacja jest źle dobrana to nie ma się co dziwić, że jest spadek mocy. Druga sprawa jakość "tankowanego" lpg też ma znaczenie. Sam kiedyś byłem negatywnie nastawiony do gazowania, czasy się zmieniły, technika również. Ile ludzi tyle opinii. Autor musi sam zdecydować co bardziej mu się opłaca.

0

Ta sama jednostka co w 350z . Silnik dobrze znoszący gaz (jeżeli są dobrze dobrane elementy oraz wystrojona instalacja). Jeżeli autem zajmie się dobry "gazownik" to nie odczujesz różnicy w jeździe czy to na benzynie czy na gazie. Więcej info o aucie PW.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Anthony Bourdain :( [*]

0

Uuu Rashford

0

https://a.allegroimg.com/s400/017280/bd898dde42738d88b98f3b66cb3a
na koniec Plakiem dodatkowo przejechać i będzie ELEGANCKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Tak.

2

Diplo ❤

5

0

40-70 zł strona (sama usługa). Po wymianie drążków dochodzi jeszcze ustawienie zbieżności.

0

Kolega Krystian1899 chyba po wojaku :D

0

Hahaha xD.

0

Zdecydowanie LFC ❤

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?