PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 carbonara, jajka w koszulce ewentualnie nadziewane jakąś pastą np: z łososiem :D
2
@kewin Seba potwierdzi.
3
@Rewolucja123 stado żubrów.
0
@Gosciuu megapocket < 3
0
Salah!!!! Brawo!
14
@KRIS123 nie.
0
@messi564 Sane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Gruby na bramkę pamiętaj!
0
Typowy Janusz, te laczki, skarpety a nawet wąs :D
0
25
0
Tylko, że ten "zjarany" lepiej kręci na skrzydle niż nasza gwiazda za 160 mln...
2
Oh my son......
0
Czekaj zadzwonię do Klopp'a.
1
Pierogi.
0
Należało się :)
11
Komentarz usunięty
5
Ajax XI: Onana; Veltman, De Ligt, Blind, Tagliafico; Schöne, De Jong; Van de Beek; Ziyech, Tadić; Neres.
Ławka: Varela, Mazraoui, Sinkgraven, De Wit, Magallan, Dolberg, Huntelaar.
Tottenham XI: Lloris, Trippier, Sanchez, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Wanyama, Eriksen, Dele, Lucas, Llorente.
Ławka: Gazzaniga, Foyth, Walker-Peters, Davies, Dier, Skipp, Sissoko.
0
Mo Salah :D
0
https://www.funny.pl/images/items/7551d26ac15245f012e12d518033afaf.jpg
Także tego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
złoto!
0
Takie życie. Dla mnie miejsce Roberto jest w pomocy, nie w obronie. To, że zagrał jeden dobry mecz nie oznacza stałej posady na prawej obronie. A tak w ogóle co tam porównywać jakiegoś przeciętniaka z SB do dzisiejszego rywala :)
2
Roberto ehhh .....
0
oraz rusztowanie :D
7
To się zateguje.
https://barankownia.pl/post/administrator-509a6f/to-sie-zateguje-53f241.jpg
0
Sorry ale karkóweczka number one :3
0
Lucas Moura dzik, hattrick
0
Salah na LO jak w fifie :D
3
Nie wiesz kiedy piszesz? :D