PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@szwejkp aezakmi.
0
@Ogrodnik uff, całe szczęście.
2
@KmN popytam tu i tam :D
0
Szybko się zaczęło :D
0
@Janas11224 ja nie ukrywam rozglądam się od pewnego czasu też za czymś podobnym ale u mnie padnie raczej jednak na focusa rs. Pali więcej od r'ki ale lepsza trakcja i prowadzenie moim zdaniem. Najpierw muszę jednak sprzedać nudnego superb z tdi pod maską :D
0
@Janas11224 gdzie ty to słyszałeś :D dp, dolot, program to na początek wystarczy. Później jak Ci zabraknie mocy to masz już przygotowane pod nast stage. Wystarczy tylko hybryda od peruna, ic wagnera, wkład pompy auto tech i jazda :D regularny serwis co 6-8 tys km, nie pałować na zimnym i będzie jeździć :P
0
@Janas11224 a już myślałem 1.4 tsi z pakietem stylistycznym r line :D podatna bestia na mody. Atakujesz więcej mocy?
0
@Janas11224 lepiej mów co pod maską, r z tyłu w przypadku vw nic nie mówi :D
0
No i spuchli xD
1
@Nano22 zależy jak mocno chce się pić.
0
@Coutinho123 ts'ów unikać. Najmniej awaryjny jest 1.6 jeżeli chodzi o benz, ale nie jedzie totalnie. Jedynie szukać zadbanego jtd.
1
@Edoss seat leon od @xVENUMx :D
0
@Vhaeraun są
.........
0
@szymek029 co ty wiesz o jeździe po mieście, król był tylko jeden Giorgi!
0
No i cyk kolejny xD
0
Hehe cyrk normalnie xD
0
@Robert_Kubica podczas jazdy nie wolno używać telefonu komórkowego.
0
Perez upada po raz 1.
0
@BarcaInfo heheszke taki psikus.
0
@xVENUMx kopa daje! Osobiście przerzuciłem się z kawy, nie narzekam.
0
@Kubox też oddaje głos na lexusa, aktualnie jeśli chodzi cena jakość to najlepszy wybór. To Japończyk, więc nie ma problemu z częściami nawet zamiennymi. Jak nie GS to nawet warto zastanowić się nad nowszym IS.
0
@msmsms Luksusowa.
2
Panie co tu się stanęło :O. Zidane po meczu: https://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201905/1559134491_by_anonymous_500.jpg?1559134491
3
@Vhaeraun nic nie odpisywać ani podawać. Najlepiej udać się do oddziału banku i wyjaśnić sprawę osobiście.
0
@FCBarcelonista nie miałem co prawda okazji używać dłużej niż 5min milwaukee. Przerzucilismy się w firmie (budowlanej) po ponad 15 latach używania wyłącznie urządzeń Hilti za chore pieniążki na aeg i mogę stwierdzić że to był strzał w 10. Jakościowo sprzęt super za te pieniądze, nie męczy się przy nawet ciągłej kilku godzinnej pracy. Także dla mnie w tej cenie nie ma lepszego sprzętu. Żadne bosche niebieskie, makity, de walty itd. Imho mam nadzieję, że autor mimo wszystko odpuści zakup tego czegoś :D
0
@FCBarcelonista tti group - milwaukee, aeg, ryobi to jedno i to samo. Nie ważne co by kupił z tej 3, w środku będzie to samo :D
0
@Coutinho123 badziew. Moment Nm gorszy niż nie jedna 12v. Wolałbym w tych pieniążkach kupić już nawet coś używanego. Jeżeli chodzi o nowe aktualnie cena/jakość to tylko AEG.
29
I niech biorą, przynajmniej będzie spokój.
0
@WiernyDoKoncaFCB zależy kto do czego jest przyzwyczajony. Jaka odległość "robocza" od monitora itd. Ja osobiście korzystam z 42 cali, odległość ok 2 m.
42
Brać póki cena niska. Dużo nie stracimy w razie czego :P