4

@szwejkp aezakmi.

0

@Ogrodnik uff, całe szczęście.

2

@KmN popytam tu i tam :D

0

Szybko się zaczęło :D

0

@Janas11224 ja nie ukrywam rozglądam się od pewnego czasu też za czymś podobnym ale u mnie padnie raczej jednak na focusa rs. Pali więcej od r'ki ale lepsza trakcja i prowadzenie moim zdaniem. Najpierw muszę jednak sprzedać nudnego superb z tdi pod maską :D

0

@Janas11224 gdzie ty to słyszałeś :D dp, dolot, program to na początek wystarczy. Później jak Ci zabraknie mocy to masz już przygotowane pod nast stage. Wystarczy tylko hybryda od peruna, ic wagnera, wkład pompy auto tech i jazda :D regularny serwis co 6-8 tys km, nie pałować na zimnym i będzie jeździć :P

0

@Janas11224 a już myślałem 1.4 tsi z pakietem stylistycznym r line :D podatna bestia na mody. Atakujesz więcej mocy?

0

@Janas11224 lepiej mów co pod maską, r z tyłu w przypadku vw nic nie mówi :D

0

No i spuchli xD

1

@Nano22 zależy jak mocno chce się pić.

0

@Coutinho123 ts'ów unikać. Najmniej awaryjny jest 1.6 jeżeli chodzi o benz, ale nie jedzie totalnie. Jedynie szukać zadbanego jtd.

1

@Edoss seat leon od @xVENUMx :D

0

@Vhaeraun
.........

0

@szymek029 co ty wiesz o jeździe po mieście, król był tylko jeden Giorgi!

0

No i cyk kolejny xD

0

Hehe cyrk normalnie xD

0

@Robert_Kubica podczas jazdy nie wolno używać telefonu komórkowego.

0

Perez upada po raz 1.

0

@BarcaInfo heheszke taki psikus.

0

@xVENUMx kopa daje! Osobiście przerzuciłem się z kawy, nie narzekam.

0

@Kubox też oddaje głos na lexusa, aktualnie jeśli chodzi cena jakość to najlepszy wybór. To Japończyk, więc nie ma problemu z częściami nawet zamiennymi. Jak nie GS to nawet warto zastanowić się nad nowszym IS.

0

@msmsms Luksusowa.

3

@Vhaeraun nic nie odpisywać ani podawać. Najlepiej udać się do oddziału banku i wyjaśnić sprawę osobiście.

0

@FCBarcelonista nie miałem co prawda okazji używać dłużej niż 5min milwaukee. Przerzucilismy się w firmie (budowlanej) po ponad 15 latach używania wyłącznie urządzeń Hilti za chore pieniążki na aeg i mogę stwierdzić że to był strzał w 10. Jakościowo sprzęt super za te pieniądze, nie męczy się przy nawet ciągłej kilku godzinnej pracy. Także dla mnie w tej cenie nie ma lepszego sprzętu. Żadne bosche niebieskie, makity, de walty itd. Imho mam nadzieję, że autor mimo wszystko odpuści zakup tego czegoś :D

0

@FCBarcelonista tti group - milwaukee, aeg, ryobi to jedno i to samo. Nie ważne co by kupił z tej 3, w środku będzie to samo :D

0

@Coutinho123 badziew. Moment Nm gorszy niż nie jedna 12v. Wolałbym w tych pieniążkach kupić już nawet coś używanego. Jeżeli chodzi o nowe aktualnie cena/jakość to tylko AEG.

29

I niech biorą, przynajmniej będzie spokój.

0

@WiernyDoKoncaFCB zależy kto do czego jest przyzwyczajony. Jaka odległość "robocza" od monitora itd. Ja osobiście korzystam z 42 cali, odległość ok 2 m.

42

Brać póki cena niska. Dużo nie stracimy w razie czego :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?