0

@Barcelismo jak gołąbeczki < 3

4

@Odesseiron a w pośredniaku był?

47

@BarcaInfo 60M xD

26

@BieVo Wy tam róbcie co chcecie tylko dzieci nie adoptujcie.

8

@BarcaInfo Coutinho + Rakitic i siema.

0

@BarcaInfo ojojoj będzie się działo

2

@IronSanHybrid ja też, akurat gres kładę :D

0

@salandrill2 0:00 - 7:20 aktualnie.

6

@Olkovsky9 Nie chcemy kłopotów.

3

@damian16161212 Środek: Vidal - Sergio - Rakitic. Atak: Messi - Suarez - Griezmann. Reszta ława i zmiany po 80 minucie.

0

@sebasek99 napisał właściciel passata 1.9 tdi.

1

@Fawrf że ja? sorry nie mój poziom.

1

Ło panie co tutaj się odwala.
No to popcorn w łapę i czytamy.

13

No i Pan Paweł :D

0

@Suzu mówię serio hehe

23

@Suzu za oknem.

0

@xVENUMx tylko Nokian.

1

@SeeleyBooth pokaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@szkutnik91 Iniesta również #ziew

3

@VenoM Neymar zbędny...
Dalej nie czytam.

4

@Pogba only czysta zieleń

0

O panie xD
Co się porobiło :D

0

@marcin000019 jeżeli tylko podczas jazdy to krzywe felgi, ewentualnie uszkodzone opony. Także koła do gruntownego sprawdzenia. Jeżeli podczas hamowania to dochodzi kolejne kilka elementów do sprawdzenia.
@xVENUMx lece na pomoc :D

18

@Kamiloza91 kupić Neymara i żadnego mi tu Griezmanna.

3

@ToshyFCB Jak Ci się podoba to ok. Jazda nadwoziem coupe (nie mówie tutaj o astrze) nie jest aż tak uciążliwa jak się wydaje. Szukaj jak już 2.0 t. 1.8 może ok ale swoje wypije no i nie jedzie.

0

@strazak1991 co 30 tys olej i filtr. Powietrza, kabinowy 60 tys i paliwa co 90 tys. Zgodnie z zaleceniami serwisu.

1

@FeloRPS bezy :D deserek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?