PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P93FCB https://socialcoral.com/wp-content/uploads/2018/10/1539771801_Cristiano-Ronaldo-Instagram-Funny-moments.jpg
XD
0
@Barcelismo jak gołąbeczki < 3
4
@Odesseiron a w pośredniaku był?
47
@BarcaInfo 60M xD
26
@BieVo Wy tam róbcie co chcecie tylko dzieci nie adoptujcie.
8
@BarcaInfo Coutinho + Rakitic i siema.
0
@BarcaInfo ojojoj będzie się działo
6
@Barcelismo https://giphy.com/gifs/man-dembele-ousmane-qsWWHpKvsGDEA
Nie to co dembuś xD
2
@IronSanHybrid ja też, akurat gres kładę :D
0
@salandrill2 0:00 - 7:20 aktualnie.
6
@Olkovsky9 Nie chcemy kłopotów.
3
@damian16161212 Środek: Vidal - Sergio - Rakitic. Atak: Messi - Suarez - Griezmann. Reszta ława i zmiany po 80 minucie.
0
@sebasek99 napisał właściciel passata 1.9 tdi.
1
@Fawrf że ja? sorry nie mój poziom.
1
Ło panie co tutaj się odwala.
No to popcorn w łapę i czytamy.
13
No i Pan Paweł :D
0
@Suzu mówię serio hehe
23
@Suzu za oknem.
0
@xVENUMx tylko Nokian.
1
@SeeleyBooth pokaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@szkutnik91 Iniesta również #ziew
3
@VenoM Neymar zbędny...
Dalej nie czytam.
4
@Pogba only czysta zieleń
0
O panie xD
Co się porobiło :D
0
@Rewolucja123 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_F6mo4wtpulqZbGF7tyqFFyWtjxmIrXhZ.jpg
:)
0
@marcin000019 jeżeli tylko podczas jazdy to krzywe felgi, ewentualnie uszkodzone opony. Także koła do gruntownego sprawdzenia. Jeżeli podczas hamowania to dochodzi kolejne kilka elementów do sprawdzenia.
@xVENUMx lece na pomoc :D
18
@Kamiloza91 kupić Neymara i żadnego mi tu Griezmanna.
3
@ToshyFCB Jak Ci się podoba to ok. Jazda nadwoziem coupe (nie mówie tutaj o astrze) nie jest aż tak uciążliwa jak się wydaje. Szukaj jak już 2.0 t. 1.8 może ok ale swoje wypije no i nie jedzie.
0
@strazak1991 co 30 tys olej i filtr. Powietrza, kabinowy 60 tys i paliwa co 90 tys. Zgodnie z zaleceniami serwisu.
1
@FeloRPS bezy :D deserek