1

@Commando jako dodatek jeszcze OJO!

2

@Dejvv coś nie pykło :D

1

@Suzu oby to była prawda. Jestem na tak.

0

Sterlinggggg brawo!

1

No sterling, będą punkty fpl :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

@Rewolucja123 neymar.

0

A chciałem Pukki'ego dać do fpl...

0

@Danger204 milion pytań bez odpowiedzi...
@Kajtek77 u mnie również nie ma Salah'a, nie planowałem go nawet w swoim składzie.

0

Salah cyk dwujeczka.

0

@cinek090 Odwodnienie lekkie w moim przypadku, u mnie po wypiciu sporej ilości yerby suszy mnie potem jak na mocnym kacu :D

1

0

@barpol11 w tej cenie nie kupisz nic sensownego nowego. Jedynie używka lub dołożyć do czegoś lepszego. Ja ostatnio do domowego użytku wyrwałem nowe aeg 18v z dwoma aku za ok. 550zl.

1

@Chwytliwy Neymar.

0

@grubson_bubson na zewnątrz nie wykonuje się montażu oraz obróbki gipsowo-podobnymi materiałami. Chłopak sobie by biedy narobił tym sposobem. Chyba pomyliło Ci się z wnętrzem, tam oczywiście to by zdało egzamin. Na biedaka to tylko mrozoodporny, elastyczny klej lub zaprawa tynkarska. Na bogato to obrobić styro., narożnik, siatka, klej, tynk w kolor i finito.

14

@BigShaq oczywiście w j. Mongolskim.

0

@kamilos1214 odezwij się pw. Jest kilka opcji do wybrania

0

@Szymix654


O tak.

0

@format1977 cruz de malta.

1

@sevs dzwoń jutro do nich i pytaj. Jasnowidzami nie jesteśmy...
Chociaż niektórzy... :D

0

@Lamora jeździłem co prawda rapidem 1.0 tsi i powiem, że byłem pod wrażeniem elastyczności tego silnika. Jak na kosiarkowy silnik przystało to do miasta jak najbardziej ok. Jedynie na minus to żywotność tego silnika - 120/140 tys km i na sell polecam. Jeżeli ktoś szuka auta z punktu a do b (głównie miasto) to jak najbardziej warte uwagi.

6

Kurde ale ten PES 20 miażdży *-*
Niby to tylko demo ale petarda jak na razie!

0

@Vhaeraun 2.0t pali ok 13l w mieście, 2.8 ok 16l, dorzucasz gaz i latasz za grosze. Także szukaj 2.8 :D

0

@Isso89 kawał drogi mam. Na piechotę nie lecę :D... Nie dzisiaj :D

0

@Isso89 trzeba było wcześniej się odezwać :D właśnie dopijam w samotności przed tv.

0

@Isso89 podbijam.

0

@BigShaq Nie to co nasz dembuś < 3

18

@Fabik87 Willian oraz Parejo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?