PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commando jako dodatek jeszcze OJO!
2
@Dejvv coś nie pykło :D
1
@Suzu oby to była prawda. Jestem na tak.
0
Sterlinggggg brawo!
1
No sterling, będą punkty fpl :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jeyx77x https://fantasy.premierleague.com/
Nie dziękuj.
0
@Rewolucja123 neymar.
0
A chciałem Pukki'ego dać do fpl...
0
@Danger204 milion pytań bez odpowiedzi...
@Kajtek77 u mnie również nie ma Salah'a, nie planowałem go nawet w swoim składzie.
0
Salah cyk dwujeczka.
0
@cinek090 Odwodnienie lekkie w moim przypadku, u mnie po wypiciu sporej ilości yerby suszy mnie potem jak na mocnym kacu :D
1
@TKWM https://images.app.goo.gl/ySrnH6aPuRf4sdho6
Zaczynaj.
0
@barpol11 w tej cenie nie kupisz nic sensownego nowego. Jedynie używka lub dołożyć do czegoś lepszego. Ja ostatnio do domowego użytku wyrwałem nowe aeg 18v z dwoma aku za ok. 550zl.
1
@Chwytliwy Neymar.
0
@grubson_bubson na zewnątrz nie wykonuje się montażu oraz obróbki gipsowo-podobnymi materiałami. Chłopak sobie by biedy narobił tym sposobem. Chyba pomyliło Ci się z wnętrzem, tam oczywiście to by zdało egzamin. Na biedaka to tylko mrozoodporny, elastyczny klej lub zaprawa tynkarska. Na bogato to obrobić styro., narożnik, siatka, klej, tynk w kolor i finito.
14
@BigShaq oczywiście w j. Mongolskim.
0
@kamilos1214 odezwij się pw. Jest kilka opcji do wybrania
0
@Szymix654
O tak.
0
@format1977 cruz de malta.
1
@sevs dzwoń jutro do nich i pytaj. Jasnowidzami nie jesteśmy...
Chociaż niektórzy... :D
0
@Lamora jeździłem co prawda rapidem 1.0 tsi i powiem, że byłem pod wrażeniem elastyczności tego silnika. Jak na kosiarkowy silnik przystało to do miasta jak najbardziej ok. Jedynie na minus to żywotność tego silnika - 120/140 tys km i na sell polecam. Jeżeli ktoś szuka auta z punktu a do b (głównie miasto) to jak najbardziej warte uwagi.
6
Kurde ale ten PES 20 miażdży *-*
Niby to tylko demo ale petarda jak na razie!
0
@Vhaeraun 2.0t pali ok 13l w mieście, 2.8 ok 16l, dorzucasz gaz i latasz za grosze. Także szukaj 2.8 :D
0
@Griezmann17 https://www.instagram.com/p/B0yw0zeFpCM/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
0
@Isso89 kawał drogi mam. Na piechotę nie lecę :D... Nie dzisiaj :D
0
@Isso89 trzeba było wcześniej się odezwać :D właśnie dopijam w samotności przed tv.
0
@Isso89 podbijam.
0
@BigShaq Nie to co nasz dembuś < 3
18
@Fabik87 Willian oraz Parejo.