PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Adamski69 mnie to wygląda na poduszkowiec.
1
@Akobz ja bym sprzedawał. Realna jego wartość to poniżej 150k.
1
@Ronin47 zaj*biście.
0
@Barca_Big_Moment https://i1.memy.pl/obrazki/b1b1979585_.jpg
0
@Barca_Big_Moment historię edycji i tak widać.
3
@Barca_Big_Moment dajcie wody.
0
@Witekk10 zawsze można zagrać 3 obrońcami.
XD
0
@Chwytliwy ja kupiłem lodówkę Samsunga, kosztowała ponad 2k. Mam dopiero 3 rok i to chyba jej ostatni. Nigdy więcej niczego Samsunga. Trzeba będzie wrócić widocznie do Beko.
0
@Witekk10 to co Semedo lewa i Roberto prawa xD
Super.
0
@neymarcin ja nie.
6
@Chwytliwy passat 1.9 tdi, nic więcej do szczęścia nie trzeba.
1
Oh my Son.
1
Dennis do Barcy xD
0
Dennis będzie if w fifie :D
0
@MichalZZZ jak najbardziej.
17
hehe cyk dwójeczka xD
0
@Mizander ważne że strzela gole i asystuje. Pozostaje kwestia tylko tego czy warto wydawać na tą kartę 320k.
0
@Mizander ja tam dzisiaj już kupiłem pierwszą ikonę do testów, co prawda "baby" ale Laudrup 85 jest kartą wartą przetestowania z tych "tańszych".
1
@Hushovt wędzone żeberka z surówką.
1
@czółkovsky Benedetto if, Ninga if oraz Atal if lepsze staty kręcą :D
0
@Lares tak.
4
@Esteban_ Czerwone diabły jazda po wygraną.
3
@Barwindg aż dzisiaj wylądował nim na Mustangu.
19
@Transu96 dzień dobry tu właściciel Mustanga.
0
@Lord_Vader a ja w Chorwacji.
1
Oyarzabal xD no pięknie
0
@Transu96 wszystko tylko nie Oblak, nie do przejścia chłop :(
1
@robsesh Rashford, Lewandowski, Inaki oraz Zaha. Ciężko wybrać kogoś z tej 4.
1
@Moriarty popieram kolegę.
2
@Suzu wiesz ... granie na konsoli wymaga przygotowania fizycznego czego nie uświadczysz u Erniego.