15

@Adamski69 mnie to wygląda na poduszkowiec.

1

@Akobz ja bym sprzedawał. Realna jego wartość to poniżej 150k.

1

@Ronin47 zaj*biście.

0

@Barca_Big_Moment historię edycji i tak widać.

3

@Barca_Big_Moment dajcie wody.

0

@Witekk10 zawsze można zagrać 3 obrońcami.
XD

0

@Chwytliwy ja kupiłem lodówkę Samsunga, kosztowała ponad 2k. Mam dopiero 3 rok i to chyba jej ostatni. Nigdy więcej niczego Samsunga. Trzeba będzie wrócić widocznie do Beko.

0

@Witekk10 to co Semedo lewa i Roberto prawa xD
Super.

0

@neymarcin ja nie.

6

@Chwytliwy passat 1.9 tdi, nic więcej do szczęścia nie trzeba.

1

Oh my Son.

1

Dennis do Barcy xD

0

Dennis będzie if w fifie :D

0

@MichalZZZ jak najbardziej.

17

hehe cyk dwójeczka xD

0

@Mizander ważne że strzela gole i asystuje. Pozostaje kwestia tylko tego czy warto wydawać na tą kartę 320k.

0

@Mizander ja tam dzisiaj już kupiłem pierwszą ikonę do testów, co prawda "baby" ale Laudrup 85 jest kartą wartą przetestowania z tych "tańszych".

1

@Hushovt wędzone żeberka z surówką.

1

@czółkovsky Benedetto if, Ninga if oraz Atal if lepsze staty kręcą :D

0

@Lares tak.

4

@Esteban_ Czerwone diabły jazda po wygraną.

3

@Barwindg aż dzisiaj wylądował nim na Mustangu.

19

@Transu96 dzień dobry tu właściciel Mustanga.

0

@Lord_Vader a ja w Chorwacji.

1

Oyarzabal xD no pięknie

0

@Transu96 wszystko tylko nie Oblak, nie do przejścia chłop :(

1

@robsesh Rashford, Lewandowski, Inaki oraz Zaha. Ciężko wybrać kogoś z tej 4.

1

@Moriarty popieram kolegę.

2

@Suzu wiesz ... granie na konsoli wymaga przygotowania fizycznego czego nie uświadczysz u Erniego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?