4

Mane Mane Mane :D

1

@AllBundy Rashford zdecydowanie.

0

@msmsms sztuczna otoczka wokół świąt, przy stole no i kewin sam w domu. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_enSJmKAgLLi0z3olokGqwR9qBsFIlAqM.jpg

0

@Jankes12 przy naszym Ernim słabo to rozwijanie widzę. Pozostaje jeszcze do rozważenia kwestia rezerw...

0

@msmsms nie.

0

0

3

@Jakchcesz Tak :)

8

@Denver na 1 furke jest wszystko dobre co jeździ, skręca i hamuje.

2

Ale wsadził Bailey :D

1

@Pablopicasso27 mocna, mielona, duży kubek, bez dodatków. Więcej nie wymagam.

0

@marcin000019 worki do odkurzacza.

6

Dembele nie wierzę xD

7

Busi, Rakitic xD będzie ciekawie

1

Hehe czerwo dla realu xD

0

Wielki Real gromi PSG!

0

@xVENUMx nieletnich nie wpuszczajom.

39

"Moje kolano jest w świetnym stanie."...
XD
W sumie zależy o które Pan pyta :D

1

@Barwindg za tą cenę i wymagania to bestia w ataku. U mnie też śmiga aż miło :D

0

United spuchło xD

0

Gol. A ten dalej klaszcze xD

0

@SHIBA ujdzie do czystej.

9

@jakub9611 Ja nie.

0

@Gappeq Eriksen/Mertens.

0

@Chwytliwy odważne słowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?