PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mane Mane Mane :D
1
@AllBundy Rashford zdecydowanie.
0
@msmsms sztuczna otoczka wokół świąt, przy stole no i kewin sam w domu. https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_enSJmKAgLLi0z3olokGqwR9qBsFIlAqM.jpg
0
@Jankes12 przy naszym Ernim słabo to rozwijanie widzę. Pozostaje jeszcze do rozważenia kwestia rezerw...
0
@msmsms nie.
0
@Baaarca95 https://mobile.twitter.com/MatiJankowski
Ostrzegałem.
1
@patrykppp17 http://2.bp.blogspot.com/-sYKS-CHOVrw/U62KCT9a-vI/AAAAAAAABXo/NwFbV2wtrkI/s1600/c+ronaldo+funny+(30).jpg
4
@dasouzar11 szanowni Państwo https://www.wprost.pl/_thumb/ff/63/3bdbbfb64b82596cc16b16ae6777.png
2
@Kapitan hawk https://www.ofree.pl/image/2014/02/mcdonalds-kupony-rabatowe.jpg
Sprawdzone kupony.
0
@IronSanHybrid nie.
0
@xVENUMx https://thumbs.dreamstime.com/b/gammal-anv%C3%A4nd-boll-f%C3%B6r-fotboll-eller-fotboll-10431225.jpg
Gdzieś tam pewnie ma.
3
@Jakchcesz Tak :)
8
@Denver na 1 furke jest wszystko dobre co jeździ, skręca i hamuje.
2
Ale wsadził Bailey :D
1
@Pablopicasso27 mocna, mielona, duży kubek, bez dodatków. Więcej nie wymagam.
0
@marcin000019 worki do odkurzacza.
6
Dembele nie wierzę xD
7
Busi, Rakitic xD będzie ciekawie
1
Hehe czerwo dla realu xD
0
Wielki Real gromi PSG!
0
@xVENUMx nieletnich nie wpuszczajom.
39
"Moje kolano jest w świetnym stanie."...
XD
W sumie zależy o które Pan pyta :D
32
@BarcaInfo liczyłem na niego :( https://images2.minutemediacdn.com/image/upload/c_fill,w_912,h_516,f_auto,q_auto,g_auto/shape/cover/sport/59413c3ca7aa7ee308000001.jpeg
1
@Barwindg za tą cenę i wymagania to bestia w ataku. U mnie też śmiga aż miło :D
0
United spuchło xD
0
Gol. A ten dalej klaszcze xD
0
@SHIBA ujdzie do czystej.
9
@jakub9611 Ja nie.
0
@Gappeq Eriksen/Mertens.
0
@Chwytliwy odważne słowa.