2

@Bobrowik Inter.

2

@Mns21 dzik z Messim na plecach ale by jaja były xD

0

@Barwindg nie byłbym taki pewien czy wiedzą ...

3

Teraz już wiem ... gdzie się kupuje ...
Ale to ryje banie xD

0

Ale ciasteczko brawo Liverpool.

4

Fajnie śmiga ten Harvey Elliott .. a dopiero 16 lat ma chłopak.

9

@KamQiX wystaw za okno.

0

Wu Leiiiii! Kurła!

2

Wrzutka i wielki Real strzela!
Można wyłączyć.

0

0

Może było, może nie ... ale szanuje chłopa coraz bardziej



Co prawda nie najświeższy filmik ale na pewno warty obejrzenia.

Adama dziku!

2

@Wilczeq będzie wojna lub nie.

0

@Avada Kedavra ja.
15 znaków.

0

Mane Mane Mane :D

1

@Encore z Messim na plecach, taki dzik co to dla niego xD

0

@xVENUMx teoretycznie jest, gorzej z praktyką ...

1

@kkbarca na cienkim, sos mieszany, wołowina.

1

Chelsea spuchło xD

0

@xofcbxo stock i stock.

0

@Colon znośna. Jest to bardzo łagodna, delikatna yerba. Dobra na pewno dla początkujących. Bardzo mało pyłu, bez dodatków aromatycznych i smakowych. Ja wychodzę z założenia, że warto wszystkiego spróbować.

0

@Colon https://wzgodzieznatura.com/userdata/gfx/fb816c6fa4ba730878fd476850bfcf04.jpg
W sumie kupione z konieczności bo reszta zapasów się skończyła. W marketach nie ma od ręki zbyt dużego wyboru także padło na to.

0

@Colon 19 cruz de malta. Dzisiaj łagodna mate green despalada z rana.

3

@Mechanik warto dodać, że f20c kręci się "seryjnie" do prawie 9tys obr.

1

@Hushovt krzywa posadzka, nic nie zrobisz.

2

@Fawrf poszło w dywan xD

6

Kurła rozlałem szampana

6

Zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy ;* cmok

1

Ronnie Ferrari macie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?