0

Henderson gol. Szybko poszło :D

3

Można wyłączyć.

0

@Granto Willian'a.

0

0

Hokus pokus, czary mary xD

2

Error 502 - fcbarca upada po raz 1.

0

@D10SLEO brak regularnej gry też ma swój wpływ na to.

0

@l0Messini xD jeżeli mowa o kontuzjach to prawda.

1

Co się porobiło Busquets ciśnie do przodu, próbuję strzału z dystansu xD

9

Antek na jakim sprincie xD

2

Będzie brakowało tego przykucu zobaczycie ... http://blaugrana.pl/uploads/news/0_500/5dbdb5c293053.jpg

2

MO Salah! Brawo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Skaramuczi bukmachera etoto i tikitaka.

0

0

@jakub9611 a wypożyczenie np. Tammy Abraham? Kupić zawsze też można spróbować.

3

@smiatuniu pakiet premium misiu.

1

@IronSanHybrid Busi niech bierze przykład xD

0

@PatrykBarcelona stoi na bramce przed klubem z "klamką" u boku.

0

@barteq szkoda patelni.

0

@FCMichalo zazdro, że zagra u białych jak to potwierdzone info ...

2

@TR3YWAY będzie gonił święte krowy

1

@JohnA mam nadzieję, że nie jedziesz bez biletu?

0

1

@Adriano99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Kompletny kwestia godzin.

0

@LuisSalvano se queda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?