1

Się zaczyna Semedo na lewą xD

3

Salah! Brawo Liverpool.

2

@Veb1233 interesować się mogą ale niech lepiej na tym pozostanie.

1

1

@Transu96 bierz passat b5 1.9 tdi

2

@kenneth99


ziew

0

Co ten kutinio xD

0

0

@matirix20 Rashford.

1

@fcbpeper sprawdź green club.

0

@xVENUMx tak.

1

Hahah Salah xD taki nasz grubasek 1 na 1 pudłuje a za chwilę strzela niemożliwego gola...

1

Gol Keita! W końcu xD

0

@BigDaglas Ajax.

0

1

Salah ucz się od Arkadiuuszoo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Salah komedia xD

0

0

Co ten Arsenal xD

1

@gumaz Dobry chłopak był, zawsze dzień dobry mówił..

0

@TR3YWAY same problem bro.

3

Gruby jak wystrzelił xD

0

@AdrianStoku nie krzycz.

3

R1 + kwadrat = gol.

0

@AdrianStoku ja używam Hugo Boss Red. Taki mi pasuje już od jakiegoś czasu i nie zmieniam.

10

Brawo United :)

0

8

@Socjopata musimy anulować to głosowanie bo przegramy.

1

Cześć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?