PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos albo prądu.
3
Nie łudźcie się, że Erni zostanie zwolniony po tym jednym meczu.
0
Mane!!!!! Brawo lfc!
0
Sergio jakie podanie xD
0
Hahhaha brawo Levante!
1
@ForcaMilosz Firpo.
2
@msmsms Pan Mbappe https://i0.wp.com/odsc.es/wp-content/uploads/2018/11/mbappe-barca.jpg?resize=459%2C339&ssl=1
0
@DanielOOL wsadzić do ryżu
1
@Tasde do tego napastnika, skrzydłowego i trenera.
0
@Unique no.
3
Kubica pokazał klasę, awansował z 19 na 18 miejsce xD
0
@MarioVeB! Nie ale w sumie jestem z Trójmiasta.
0
@matirix20 100% Jesus
https://pm1.narvii.com/6861/1e44befa7231aa737b5a154312b8a51653028e39r1-1080-1067v2_hq.jpg
0
Lisy ... Mają rozmach skur..
0
@Kamilos84 na farcie
1
@Bamek94 prawdopodobieństwo jest dosyć wysokie. Pewnie znowu będzie panic sell wśród graczy i wystąpi lekki crash market. Może wysnajpie kogoś ciekawego.
2
Co za chłop xD Pepe 2 wolny i gol.
1
O cie Pepe.
26
@msmsms 3 opcja - nie przebywam wśród ludzi mimo iż jestem przy kasie. Taki trochę typ samotnika.
0
No i co?
Jajo.
2
@tunczas4 zwykła szara taśma.
To tylko Fiat.
0
@MichalZZZ tylko chrome.
2
@Odesseiron pamiętaj tylko nie w szczepionkę.
2
Goll Lallana! W końcu...
0
@DonAndresFCB chłop pewnie w szoku jest.
2
@SeeleyBooth a może nie był to sen? .... XD
0
@viscajasiek a nie żaden podrabianiec.
1
@qbsonFCBarca jeździć obserwować. Tak na poważnie nic nie będzie silnikowi.
Ważne aby był w ogóle jakiś stan oleju w silniku. To że zrobiłeś 30 tys nic wielkiego. Zalej świeży olej, następną wymianę zrób po kilku tys km dla oczyszczenia silnika. Tyle.
0
@Remi70 suche trochę.
0
@Walker jeban***ki xD