1

Trafił? Przypadkowo zapewne.

2

Wuja to ma łeb na karku.

0

@Remi70 zgłaszam się.

0

@Kapitan hawk nawzajem. Swojego imienia nie podam, jestem PanZagadka.

3

Komentarz usunięty

0

Krycha 80 DRY xD Mocne 3* sztuczek

0

@olikwierk10 nie pamiętam już co było ostatnie w 19. Zazwyczaj jakiś gold.

1

0

2

@Kusco15 tak.

0

Cyk remis hehe

0

Kejn strzela 1:0.

0

@michaleu znam dej najt, umca umca.

0

@Veb1233 zgranie w fifie by było OP z Dembusiem.

8

@Maker0 język Hiszpański zły, bardzo zły.

0

@Avada Kedavra #TeamHarde

0

@kenneth99 Traore kocur będzie.

1

@Grzesior667 zapier***a wręcz.

1

@masq mógł mu zabrać czerwoną kartkę i zjeść, ciekawe czy dalej by były 2 mecze xD

0

@Transu96 zacznijmy o której ścianie mowa, pokój ma zazwyczaj 4.

1

@Chwytliwy @Rewolucja123 siemka wam, jak tam wieczor?

4

@MesQueUnClub96 F91 Dudelange. Dlaczego? Ponieważ w zeszłym sezonie stukneli Legie w eliminacjach do Ligi Europy.

1

@barcelonaLM odważne słowa

1

@KmN Fati?

0

@Witekk10 są ważniejsze rzeczy niż jakieś tam ciasto i urodziny xD

1

@Phatro w pierwszej 10 jest ale top 3 to nie.

0

@Bykunn typowy pomysłowy janusz.

0

@adambądkowski93 ja jeżdżę cały czas na zimowych i mam spokój na lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?