PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 ja mam do wszystkiego za nie całe 2 tys. Hula już 4 rok (lenovo), za resztę hajsu kupiłbym passata w tdi.
1
@Pablit i nowego trenera.
0
@Zieliniak dziwne bo w 19 tego ja nie miałem osobiście a net ten sam. Wychodzi na to, że trzeba pruć ściany i ciągnąć rj .. XD
0
@Zieliniak też to mam i nie idzie grać w rivals.
0
@Avada Kedavra fifapolonia
0
Komentarz usunięty
2
@Pawlak1992 Michal może się nie wyrabia.
0
@BigDaglas dezodorant i zapalniczka - >
4
@SHIBA sztos
*ryba oczywiście
3
@macio_944 pod stołem xD
Busi z czapką przy stole, oj nie ładnie.
1
@Commando coś.
1
@gurales absolutnie.
0
@MiGzi ja nie miałem.
0
@NeroTFP a byłem już właśnie. Gdańsk.
1
@matiz1514 prawie cała rambla.
0
@arsenallondyn0 wuja.
0
@ForcaMilosz semedo
0
No no Panie Erni 4231.
1
@DanielOOL To i ja. Neymar nie zrobiłby różnicy w tym meczu.
4
Brawo Polacy! 3:0!
0
Dawać Leona na boisko.
1
Haha xD
0
@Rewolucja123 Perez ehh
0
5-0 xD
0
Rysiek strzela xD
0
@tombard classic, żadnych urządzonek nie toleruje osobiście
0
@tombard tylko natural.
0
Hahahaha xD
0
GOLLLLLLLLLLLl xD huehehe
0
@barcelonaLM https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-20/coming-soon
Nowa aplikacja zostanie udostępniona 18 września.