1

@matirix20 ja mam do wszystkiego za nie całe 2 tys. Hula już 4 rok (lenovo), za resztę hajsu kupiłbym passata w tdi.

1

@Pablit i nowego trenera.

0

@Zieliniak dziwne bo w 19 tego ja nie miałem osobiście a net ten sam. Wychodzi na to, że trzeba pruć ściany i ciągnąć rj .. XD

0

@Zieliniak też to mam i nie idzie grać w rivals.

0

@Avada Kedavra fifapolonia

0

Komentarz usunięty

2

@Pawlak1992 Michal może się nie wyrabia.

0

@BigDaglas dezodorant i zapalniczka - >

4

@SHIBA sztos
*ryba oczywiście

3

@macio_944 pod stołem xD
Busi z czapką przy stole, oj nie ładnie.

1

@Commando coś.

1

@gurales absolutnie.

0

@MiGzi ja nie miałem.

0

@NeroTFP a byłem już właśnie. Gdańsk.

1

@matiz1514 prawie cała rambla.

0

0

@ForcaMilosz semedo

0

No no Panie Erni 4231.

1

@DanielOOL To i ja. Neymar nie zrobiłby różnicy w tym meczu.

4

Brawo Polacy! 3:0!

0

Dawać Leona na boisko.

1

Haha xD

0

@Rewolucja123 Perez ehh

0

5-0 xD

0

Rysiek strzela xD

0

@tombard classic, żadnych urządzonek nie toleruje osobiście

0

@tombard tylko natural.

0

Hahahaha xD

0

GOLLLLLLLLLLLl xD huehehe

0

@barcelonaLM https://www.ea.com/pl-pl/games/fifa/fifa-20/coming-soon
Nowa aplikacja zostanie udostępniona 18 września.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?