PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcin199310 http://www.supercoloring.com/sites/default/files/calendar-templates/809068/a4-legend-small-dates-pl.jpg
0
@Kuubuz tak.
15 znaków
0
@Transu96 big mac powiększony.
2
@Aqualitek w końcu BMW - będziesz miał wydatki.
0
@ArdoFCB huawei nova 3, ponad rok będzie.
0
Valdek ty to jesteś szalony.
0
Ansu się rozgrzewa :D
0
@V e B 96 ja płacę ok 91 zł. Extra + z wszystkimi canal plus, eleven, polsat sport, jakieś tam inne duperele itd
0
@Pitera277 kebab na cienkim z surówką i ćwiczenie przełączania kanałów pilotem przed tv również się zalicza?
1
@KaJoFCB z tego co wiem to Neymar jest zawodnikiem PSG.
5
@BarcaInfo i bardzo dobrze :)
0
@BarcaInfo i Dembele?
XD
0
@MESSIah16
Neymar
Neymar
Neymar
Neymar
Neymar
1
@Kajtek77 @LuisSalvano
0
@jakubkuba07 ban
https://data.whicdn.com/images/186030725/large.jpg
0
@Sabrina_spellman schweinsteiger aka świńskitiger
0
@KmN też miałem sprowadzany z usa i też 1 klucz. Dorobisz kolejny ... Co za problem :D
0
@Criss18Barca big mac powiększony.
0
Perez! Należało się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Fekir nice brameczka :D
0
@Criss18Barca Tak jak wyżej wszystko zależy jak długo pijesz mate i ile "potrzebujesz" suszu. Ja osobiście też sypie 3/4 naczynka o poj. 180/200 ml a zaczynałem od 1/4 naczynka.
1
@Tom0VeB no to zupka chińska. Z tym sobie poradzisz :)
11
@Chwytliwy pamiętaj o bilecie miesięcznym na autobus.
Wiesz kanary i te sprawy :D
0
Wytrzymać 4 min!
1
Guardiolllaaaa!
1
@VamosRakieta Krzychu kadetem tera!
0
@Szicek10 siema Barto, w sumie głupia sprawa jest ...
0
@Chwytliwy a konto premium Pan masz?
0
@Rewolucja123 można po Polsku?