0

@Kuubuz tak.

15 znaków

0

@Transu96 big mac powiększony.

2

@Aqualitek w końcu BMW - będziesz miał wydatki.

0

@ArdoFCB huawei nova 3, ponad rok będzie.

0

Valdek ty to jesteś szalony.

0

Ansu się rozgrzewa :D

0

@V e B 96 ja płacę ok 91 zł. Extra + z wszystkimi canal plus, eleven, polsat sport, jakieś tam inne duperele itd

0

@Pitera277 kebab na cienkim z surówką i ćwiczenie przełączania kanałów pilotem przed tv również się zalicza?

1

@KaJoFCB z tego co wiem to Neymar jest zawodnikiem PSG.

5

@BarcaInfo i bardzo dobrze :)

0

@BarcaInfo i Dembele?
XD

0

@MESSIah16
Neymar
Neymar
Neymar
Neymar
Neymar

1

0

@Sabrina_spellman schweinsteiger aka świńskitiger

0

@KmN też miałem sprowadzany z usa i też 1 klucz. Dorobisz kolejny ... Co za problem :D

0

@Criss18Barca big mac powiększony.

0

Perez! Należało się.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Fekir nice brameczka :D

0

@Criss18Barca Tak jak wyżej wszystko zależy jak długo pijesz mate i ile "potrzebujesz" suszu. Ja osobiście też sypie 3/4 naczynka o poj. 180/200 ml a zaczynałem od 1/4 naczynka.

1

@Tom0VeB no to zupka chińska. Z tym sobie poradzisz :)

11

@Chwytliwy pamiętaj o bilecie miesięcznym na autobus.
Wiesz kanary i te sprawy :D

0

Wytrzymać 4 min!

1

Guardiolllaaaa!

1

@VamosRakieta Krzychu kadetem tera!

0

@Szicek10 siema Barto, w sumie głupia sprawa jest ...

0

@Chwytliwy a konto premium Pan masz?

0

@Rewolucja123 można po Polsku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?