PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dawać mnie tego webappa bo nie wytrzymie. Januszowy handel w końcu czas zacząć!
7
@xVENUMx mam podobny https://scontent-iad3-1.cdninstagram.com/vp/084d5699700c631c7bf74d10b12add66/5DD3278D/t51.2885-15/sh0.08/e35/s640x640/66145127_401446220480847_6869592910904622477_n.jpg?_nc_ht=scontent-iad3-1.cdninstagram.com
9
@TheMugShot zimną przede wszystkim.
0
@wawrzyn1 https://www.google.com/amp/s/www.dexerto.com/fifa/fifa-20-web-app-release-time-1037184/amp
Co roku jest to samo. Tak jak wyżej niby 18 (6pm) ale realny czas włączenia jest nieznany, może to być 19-21:00
0
@wawrzyn1 18
13
@BarcaInfo zasłużony xD
0
Ale cwaniak jest ten Arthur xD
0
Nie ma Firpo i masz ....
0
Hakimi kręci Albą xD
0
@Kamiloza91 jak strzelą 5 to mogą stracić 2. Niech już mają.
4
No Erni jak ty mnie zaimponowałeś teraz.
0
Również pozdrawiam La Ramble z kanapy w moim domu! Niesamowita atmosfera!
0
@Odesseiron dzięki byku za ostrzeżenie. Z fartem.
3
@MartiNJ11 xD
0
Fatiiii! Kurłaaa
0
Pukki!!!! Brawo!
0
Oj peszkin peszkin....
1
@neymarjr_143 tak to widzę
2
@ulik10 ja również.
0
@MesQueUnClub96 Chorwacja.
0
@ŁukaszNidzica napisz pw, podeślij zdjęcia jak to aktualnie wygląda i obadamy sytuację.
0
Arnautovic ajj dziku ty
0
@Transu96 Reus 88 xD
0
@FCB24 nie wnikaj w szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NeroTFP a w pośredniaku był?
2
@MaTi61415 no haha
0
@n0MED ja nie mam tak.
0
@dadan1990 satander
1
@Commando tylko niech nie idzie za auto :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_v8P7OdFYhvAf0zSn5vgLvuA1oRrK75tC,w400.jpg
1
@Hushovt
:)