2

Haland dziku! Jazda

0

Nurek strzela uaaa

0

Brać Haland'a a nie jakiegoś tam Lautaro xD

2

Haland mordo xD

0

@amanter অভিনন্দন মেসিকে

0

Neymar i Lahoz jaki sweet widok

0

Neymar jaki zarost mmmm

0

@sebasek99 no szkoda

1

@sebasek99 Naprzód Live!

2

@draxidox wynajmującego nie interesuje z iloma kobietami i kiedy śpisz. Umowa na Ciebie = ty Płacisz. Tak w skrócie. Chyba, że druga osoba będzie też widnieć na umowie ale zazwyczaj nikt się w takie coś nie bawi.

0

@Fabik87 ale jajca xD

2

@macio_944 @Janiama zdecydowanie.

2

@Rakitovic00 Co ty p...sz za uszami Stopczyk ... na wysypisku, co palicie po nocach?

0

Marcialll xD jazda z Chelsea.

0

@matirix20 r33 z rb26det pod maską. R34 nie osiągalne finansowo aktualnie. Chociaż kapitał dobry :)

2

@IronSanHybrid brakuje jeszcze w środku - madka 500+.

6

@SeeleyBooth Biorę po 200zł z konta każdej drużyny i słucham Państwa.

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_YJjnYFC0tBLe6OEqnrOoVsj9Xx4udYFV.jpg

0

@PRINSU Lautaro za chore pieniądze nie. Neymar tak. Mamy aktualnie Griezmanna i Suareza na 9. Barcelona potrzebuje skrzydłowego a nie kolejnego napastnika.

0

@Krychaaa10 nie mów hop.

0

Spalony panie sędzio!

2

@zawsze_barca milf zawsze na propsie.

0

@VenoM tym bardziej chore się wydaje wydawanie 100 mln lub płacenie klauzuli 111mln (czy ile tam było) za zawodnika który ma dopiero za sobą 1 dobry sezon. Nie zapomnijcie jaki był hype na Jovica a co wyszło...

0

@VenoM Jesus, KdB i Bernardo ulala.

0

No i wcisnął :)

3

Mane Mane Mane, ciśnij ich tam mordo.

0

@TheMugShot prawie siadło xD

1

@pero1983 dzięki za info trenerze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?