1

Zdecydowanie Setien.
@Dzemix111 Klop jest aktualnie nie do ruszenia - buduje maszynę w Liverpool'u, Guardiola wyraźnie powiedział, że nie widzi tutaj powrotu (w roli trenera).

1

Dom z ......

2

Ze łba.

0



Pff ...

9

Nie.

1

Bomba

#Rozbíjím ten replay buttaan :D

0

Lahoz na VAR'ze xD ojojoj

1

Byczek strzela po raz drugi xD

0

Żeby nie kombinować - Beckers ;)

Polinit też jest "barwiony" na potrzeby klienta (paleta kolorów do wyboru) ale 1l kosztuje ok 12-13 zł :)

Żadna śnieżka, dekoral, dulux itd (z marketowych)

1

Biała czy kolor? Pokój, kuchnia, łazienka?
Z marketowych - Beckersa.
Z PRO -Dekoral professional (głównie Polinit 3000).

2

Tom Hardy?

0


:)

8

Koniec świata, ściąga Rakitica xD

0

Bezapelacyjnie Rakitic.

1

Bardzo słabo.

0

Hahahah Denis xD

0

Malcom ale piła :D

0

Munir o cie panie :D 1:0

0

pw

6

Orłowski xD

2

Tak.

1

3

Uff .........

0

Tak polecam.
Nie prawda to.

0

Usuń folder .SYSTEM32.
Jakby co to chciałem pomóc...

0

Co ten Cillessen xD


0

Jak but w podłodze to pojawia się dwucyfrowa liczba :) także nie zgadłeś. Z góry zaznaczam, że silnik dosyć nowoczesny common rail itd.
Odpowiadając na twoje zapytanie patrząc na dzisiejsze ceny paliw, porównując koszta utrzymania to tylko benz. + lpg się opłaca.

0

Madafaka 6l w mieszanym. Mi ropniakiem ciężko zejść do 7-8l w trasie xD

0

O skuerwesyn

1

4x550ml.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?