PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zdecydowanie Setien.
@Dzemix111 Klop jest aktualnie nie do ruszenia - buduje maszynę w Liverpool'u, Guardiola wyraźnie powiedział, że nie widzi tutaj powrotu (w roli trenera).
1
Dom z ......
2
Ze łba.
0
Pff ...
9
Nie.
1
Bomba
#Rozbíjím ten replay buttaan :D
0
Lahoz na VAR'ze xD ojojoj
1
Byczek strzela po raz drugi xD
0
Żeby nie kombinować - Beckers ;)
Polinit też jest "barwiony" na potrzeby klienta (paleta kolorów do wyboru) ale 1l kosztuje ok 12-13 zł :)
Żadna śnieżka, dekoral, dulux itd (z marketowych)
1
Biała czy kolor? Pokój, kuchnia, łazienka?
Z marketowych - Beckersa.
Z PRO -Dekoral professional (głównie Polinit 3000).
2
Tom Hardy?
0
:)
8
Koniec świata, ściąga Rakitica xD
0
Bezapelacyjnie Rakitic.
1
Bardzo słabo.
0
Hahahah Denis xD
0
Malcom ale piła :D
0
Munir o cie panie :D 1:0
0
pw
6
Orłowski xD
2
Tak.
1
Skład oficjalnie: https://pbs.twimg.com/media/DsydETYXQAISjQM.jpg:large
3
Uff .........
0
Tak polecam.
Nie prawda to.
0
Usuń folder .SYSTEM32.
Jakby co to chciałem pomóc...
0
Co ten Cillessen xD
0
Jak but w podłodze to pojawia się dwucyfrowa liczba :) także nie zgadłeś. Z góry zaznaczam, że silnik dosyć nowoczesny common rail itd.
Odpowiadając na twoje zapytanie patrząc na dzisiejsze ceny paliw, porównując koszta utrzymania to tylko benz. + lpg się opłaca.
0
Madafaka 6l w mieszanym. Mi ropniakiem ciężko zejść do 7-8l w trasie xD
0
O skuerwesyn
1
4x550ml.