PanZagadka
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gdańsk
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
66
1
Jakby to była cewka, uszkodzony aparat czy nawet zapowietrzanie to na ciepłym silniku też by były cyrki. Jak na zimnym tylko to pozostaje czujnik. Można gdybać, lepiej podjechać do elektro-mechanika i niech sprawdzi. IMHO szukanie pomocy na la ramblii mija się z celem.
1
Raczej czujnik temp. silnika uwalony, ewentualnie może jeszcze to być zawalona przepustnica lub zawór krokowy. Jakie auto?
8
Choć xD
5
Już trochę siadły nogi xD .... boski ziomek
0
Real ma jeszcze matematyczne szanse więc nie.
0
Półka??
0
Są.
2
Może pożyczą od somsiada
1
Do 12 tyś to raczej kupi tylko ćwiartkę s2000 :) Jak wyżej pozostaje tylko szukać mx5 lub zwiększyć budżet.
12
Ale akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
MIlinkovic Savic
0
Ben Yedder zarówno na ST jak i na CAM fajnie się sprawdza. Wersję już sobie wybierz taką na jaką ci budżet pozwoli. Każdą się fajnie gra. Jak nie masz za dużo coins to ja bym inwestował w Fekira IF. Na ST daj na razie byle kogo :D Jest jeszcze opcja: zmień ligę :D
0
Budżet? Fekir IF za Verrattiego, na ST jakiś tani dla zgrania, potem zmiana w grze na np: Griezmanna. Za Fekira nonIF Hamsik - lewa i prawa noga z dystansu robi swoje.
1
No nie :(
0
Hahhaha brawo Korea!
1
Canal+ Sport. Skróty YT
4
4-3-1-2 zdecydowanie
2
https://media2.riemurasia.net/albumit/mmedia/lp/8kv/hggt/3175/1731261351.jpg
a tak na poważnie to
https://cf1.s3.souqcdn.com/item/2016/08/29/76/05/16/0/item_L_7605160_16197817.jpg
0
Może 4-4-2, Suarez z Messim lub Dembele na szpicy
0
SOOOOOOOONNNNNNNN
8
Mbappe xD
9
Bezapelacyjnie Robben.
0
Z tyłu możesz mieć jednorzędową lub dwurzędową tablicę. Wedle rozporządzeń z przodu dopuszczalna jest tylko jednorzędowa. Jaki to jest dokładnie koszt to już najlepiej samemu ustalić w wydziale komunikacji. Może coś się zmieniło przez ostatnie 2 lata bo sam mam auto z USA i chciałem mieć z przodu dwurzędową tablicę ale nie było bata żeby dostać dwie sztuki.
7
0
Gooooooool hahhahaha
1
- Dawaj piwo kobieto!
- A może użyłbyś magicznego słowa?
- Czary mary podaj browary!
0
Kutiiniiiiioooooo < 3
0
Wystarczy spojrzeć na recenzje (np yt). Nikt go praktycznie nie poleca. Lepiej dołożyć 15-20k i kupić Antka.
0
http://www.futhead.com/squad-builder/