0

Taktyczny #PiwnyBrzuszek :D

0

przerwa ...

0

Huhu s775 ... Tego proca się kręciło 10 lat temu xD piękne czasy ....

3

Serio?

4

( ͡° ͜ʖ ͡° )

0

Neves!!! Brawo Wolves.

0

No i czerwo xD.

0

Do boju Wolves < 3 po 3 pkt!

6

Tak.

0

Na 80 może byc ciężko. Mam podobny zestaw (extra+, 8 canal+, pakiet eleven, kanały sportowe polsatu + pakiet filmbox) za 91 zł miesięcznie. Umowa na 24msc.

2

Tylko nie on ....

0

-Wszystko tylko nie to xDD

-ŚWIEEETNIE
Haha nie wytrzymie

0

Taktyczny

4

Nie.

0

No twoją żonę Tadziu - Danutę :)

1

Cucu lub Miranda - któryś z nich raczej awansuje. Wątpię aby zarząd kupował kolejnego zawodnika na tą pozycję .... chociaż

1

xD

0

Lord Kruszwil!

0

8-10k min (2 osoby) - inaczej nawet nie zawracaj tyłka w banku :)

0

Kain czy Abel?

0

lama :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6


:)

1

Pazdan xD

3

Kolega pyta :)?

0

Dobrze, że nie jesteś (mam nadzieje) lekarzem :D

0

Jakby cewka była "uwalona" to by auto całkiem zdechło - identyczne objawy przy walniętej pompie paliwa (kręci ale nie odpala). Jeżeli chodzi na 3 cylindry to tylko świece (prawdopodobnie zalane) lub kable. Jakbyś miał klucz do świec i trochę benzyny to można próbować ratować świece :D

1

Zalewa Ci pewnie świece na którymś cylindrze skoro przez 100 km było ok. Kable wykluczam skoro są nowe - braku iskry raczej nie ma.

0

Przecież zadał ....

15

lub Firmino :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?