PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szmulek xDD na bank to ogląda
https://www.instagram.com/p/DN2LfaEwpAk/
2
@macio_944 panie, lubimy się, ale musisz pan gówno polityczne robić z każdego tematu? Boruc jest oszołomem i tyle wiemy.
7
Co jest xd
0
@Sysia11 widzę, że sami kandydaci z topu są brani pod uwagę xd
6
Z ciekawości, ilu jest zawodników, którzy w pierwszej drużynie Barcy grali dwa razy? Może spoko pomysł na artykuł, bo to chyba jest dość wąskie grono. Cancelo, Dani Alves, Adama, ale pewnie ktoś by się jeszcze znalazł.
0
@JordiAlbion Jaszczak to i tak tam dwa poziomy wyżej niż reszta xd Szkoda tego lobika
0
Rzut karny najpopularniejszego "artysty" "muzycznego" w Polsce xD
4
Komentarz usunięty
0
Brawo Mata, nie strzelił karnego, więc Włochy mają +1 bramkę
2
Tylko ten dresik jakiś ukraiński :/
0
Lecimy z meczem Polska - Włochy. Wczoraj Włochy wygrały 8-0 z Francją
0
@PatrychoO film nie jest jednoznaczny i nie opowiada się za żadną ze stron. Jest to o tyle ciekawe, że wyszedł spod ręki ateistki.
1
@blakkudium zajechał sam siebie
0
@Szklaner dobrze, będę więc chodził smutny.
1
@Frimpong fajne, ale kompletnie nie w duszy Barcy jak dla mnie
2
Właśnie wróciłem z kina z filmu, który na pewno zostanie mocno pominięty (raz przez tematykę, dwa przez język), a który utwierdził mnie, że nie ma lepszego gatunku niż surowy, pozbawiony efektów specjalnych film opowiadający zwykłą historię zwykłych ludzi.
"Niedziele" - hiszpańskojęzyczny film opowiadający o powołaniu do wiary i o konflikcie między powołaniem a rodziną, która chce zatrzymać bliską osobę przy sobie. Co prawda w sali była głównie starszyzna, ale po "końcowym gwizdku" dało się słyszeć ciąganie nosem. Naprawdę dobrze obejrzeć czasami taki film. No i pierwszy raz byłem w kinie na filmie z lektorem :D @Ojciec5tkidzieci
Teraz czekam na "Rodzinę do wynajęcia"
1
@Faro słabi artyści, słabe filmy, słaba muzyka? xd
6
Jedzie ksiądz na karuzeli
2
@maroon Doda: nieee nie możesz po prostu wyjść w czarnym berecie i stojąc w miejscu zaśpiewać swoje legendarne piosenki
Sting: haha Every Breath You Take robi brrrrr
11
xD nie ma nic gorszego niż biali ludzie wchodzący w rolę ofiary w temacie, który ich nie dotyczy. No może Real Madryt. Zawsze wtedy przypomina mi się filmik, jak chłop ubrał strój meksykański i pytał ludzi, czy ich to obraża. Biali odpowiadali, że tak, że rasizm, że przywłaszczenie, a Meksykanie mówili, że fajny strój xd
2
@blakkudium jak dla mnie to nic nie przebije koszulek City z pierwszego ich sezonu z Pumą https://footballshirtcollective.com/cdn/shop/products/2019-20-manchester-city-long-sleeve-home-shirt-m-bnwt-otamendi-30-39258845937911.jpg?v=1681718654&width=1024
1
@Arkon nie podoba mi się jego brzmienie. Już nie mówiąc o obecności cyrylicy w wielu miejscach.
1
@Arkon język rusko-ukraiński w przestrzeni publicznej, a tak to chyba nic. Uwielbiam Polskę.
2
@maikeru Kane, a po nim za 4 lata weźmiemy se Haalanda
2
@Lionel_Messi10 do metra przed kiblem to jeszcze daleko. To dopiero 12 kolejka
10
Panie Ferdku, nie szalej pan
1
@Soetie trzymamy poziom reprezentacji piłkarskiej xd
0
Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja! Tak to jest Piotr Izak Skowyrski! Tak, to jest ten cud
0
xD Izak się cieszył, że to nie on strzela karnego, a to nasi wzięli
0
@fejkenq Jaszczak niezły dzik, ale gdzie ten Roger z bebzonem tam xd I Mata