0

2

@macio_944 panie, lubimy się, ale musisz pan gówno polityczne robić z każdego tematu? Boruc jest oszołomem i tyle wiemy.

7

Co jest xd

0

@Sysia11 widzę, że sami kandydaci z topu są brani pod uwagę xd

6

Z ciekawości, ilu jest zawodników, którzy w pierwszej drużynie Barcy grali dwa razy? Może spoko pomysł na artykuł, bo to chyba jest dość wąskie grono. Cancelo, Dani Alves, Adama, ale pewnie ktoś by się jeszcze znalazł.

0

@JordiAlbion Jaszczak to i tak tam dwa poziomy wyżej niż reszta xd Szkoda tego lobika

0

Rzut karny najpopularniejszego "artysty" "muzycznego" w Polsce xD

4

Komentarz usunięty

0

Brawo Mata, nie strzelił karnego, więc Włochy mają +1 bramkę

2

Tylko ten dresik jakiś ukraiński :/

0

Lecimy z meczem Polska - Włochy. Wczoraj Włochy wygrały 8-0 z Francją

0

@PatrychoO film nie jest jednoznaczny i nie opowiada się za żadną ze stron. Jest to o tyle ciekawe, że wyszedł spod ręki ateistki.

1

@blakkudium zajechał sam siebie

0

@Szklaner dobrze, będę więc chodził smutny.

1

@Frimpong fajne, ale kompletnie nie w duszy Barcy jak dla mnie

2

Właśnie wróciłem z kina z filmu, który na pewno zostanie mocno pominięty (raz przez tematykę, dwa przez język), a który utwierdził mnie, że nie ma lepszego gatunku niż surowy, pozbawiony efektów specjalnych film opowiadający zwykłą historię zwykłych ludzi.

"Niedziele" - hiszpańskojęzyczny film opowiadający o powołaniu do wiary i o konflikcie między powołaniem a rodziną, która chce zatrzymać bliską osobę przy sobie. Co prawda w sali była głównie starszyzna, ale po "końcowym gwizdku" dało się słyszeć ciąganie nosem. Naprawdę dobrze obejrzeć czasami taki film. No i pierwszy raz byłem w kinie na filmie z lektorem :D @Ojciec5tkidzieci

Teraz czekam na "Rodzinę do wynajęcia"

1

@Faro słabi artyści, słabe filmy, słaba muzyka? xd

6

Jedzie ksiądz na karuzeli

2

@maroon Doda: nieee nie możesz po prostu wyjść w czarnym berecie i stojąc w miejscu zaśpiewać swoje legendarne piosenki

Sting: haha Every Breath You Take robi brrrrr

11

xD nie ma nic gorszego niż biali ludzie wchodzący w rolę ofiary w temacie, który ich nie dotyczy. No może Real Madryt. Zawsze wtedy przypomina mi się filmik, jak chłop ubrał strój meksykański i pytał ludzi, czy ich to obraża. Biali odpowiadali, że tak, że rasizm, że przywłaszczenie, a Meksykanie mówili, że fajny strój xd

1

@Arkon nie podoba mi się jego brzmienie. Już nie mówiąc o obecności cyrylicy w wielu miejscach.

1

@Arkon język rusko-ukraiński w przestrzeni publicznej, a tak to chyba nic. Uwielbiam Polskę.

2

@maikeru Kane, a po nim za 4 lata weźmiemy se Haalanda

2

@Lionel_Messi10 do metra przed kiblem to jeszcze daleko. To dopiero 12 kolejka

10

Panie Ferdku, nie szalej pan

1

@Soetie trzymamy poziom reprezentacji piłkarskiej xd

0

Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja! Tak to jest Piotr Izak Skowyrski! Tak, to jest ten cud

0

xD Izak się cieszył, że to nie on strzela karnego, a to nasi wzięli

0

@fejkenq Jaszczak niezły dzik, ale gdzie ten Roger z bebzonem tam xd I Mata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?