PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Karol145 ooo to już nawet Miller jest ruską onucą? xD Przecież Tobie i Tobie podobnym odpalają się drgawki jak tylko ktoś coś myśli/robi inaczej niż jedyna słuszna opcja. Ostatnio nawet z Rymanowskiego zrobiono wroga. No i chyba w takim razie trzeba by też zakazać postów związanych z osobami, które kiedyś chciały resetu relacji z Rosją, co?
1
@Adran360 kino też mają dobre
7
@Sysia11 ale tempo tam mają xD
0
@MatBac1991 patetyczne?
0
@Encore ciekawe, czy Araby nie mogą przeżyć, że wzięli Ronalda, co sprowadza na stadiony po 5 tysięcy ludzi, a nie Messiego.
4
Pajac z wodogłowiem
0
@partymaker kto jest gejem? Pewnie braciak?
1
@Safrani był kiedyś w Kanale Sportowym w programie Kamela i gadali o parodiowaniu modlitwy w Tańcu z Gwiazdami, a ten do niego wypalił takim tekstem
0
@michaleu jak 3. sezon Odwilży? Obejrzałem póki co jeden odcinek tego sezonu
2
@Safrani i jeszcze taki śmieć bez wartości potem w wywiadzie będzie mówił do Kamela "co ty, zatwardziały katol jesteś?".
0
Obejrzałem pierwszy odcinek serialu "Niebo. Rok w piekle" i w sumie nuda trochę. Może później będzie lepiej, jak obejrzy się kilka odcinków.
1
Schabowy, gołąbek, bigosik, lecimy.
16
Różnorodność naszą siłą
0
@Karol145 każdy wiedział, tylko nie ci, co chcieli resetu relacji z Rosją.
1
@LeszekFCB to samo, co Ronaldo, nie? Więc co było kluczowe przy wyborze zwycięzcy?
0
@marcin62 ja już tak nie robię. Mam tylko prime, a resztę kupuję jak jakaś premiera jest, którą chcę obejrzeć.
3
@Barcanajlepszyteam w grupie na mundialu
1
@Barcanajlepszyteam panie, Modrić dostał ZP na bieganie w dogrywce. Serio wierzysz, że gdyby chodziło tylko o klub, to Złotej Piłki nie dostałby Ronaldo?
1
@Barcanajlepszyteam i ostatecznie jaki ty albo ja mamy na to wpływ? xd Tak będzie i tyle. Dla mnie w roku turnieju międzynarodowego to on ma najważniejszą wagę przy nagrodach typu Złota Piłka czy FIFA The Best i dla głosujących zapewne też, bo zobacz Złotą Piłkę Modricia.
3
@Barcanajlepszyteam a czy kiedykolwiek wcześniej najlepszy piłkarz w historii grał w MLS? xd Można się tu obrażać na świat i wyzywać od fanbojów, ale dobrze wiesz, że w przypadku zdobycia MŚ przez Argentynę lub Portugalię, Messi lub Ronaldo zdobywają ZP.
3
Kiedy atmosfera przy stole siada
1
Ale pierwszy kebab po świętach to będzie coś
0
@maroon to wegetarianie. Oni w sumie są ok, bo raczej nie kreują z tego całej swojej osobowości, w przeciwieństwie do tych drugich.
0
@Frimpong a ten czub nawet komuś na otwarcie domu śpiewał czy co xD
3
@maroon weganie nie jedzą też produktów pochodzenia zwierzęcego, a więc jajek itd. Zandberg zdjęcie wrzucił jak tofu zawija w papier od sushi xD
1
@Who_you_mam ja to chyba Misję Kleopatra tylko lubię
1
@Eklerek ale rozdupcone paznokcie
2
O 20 na Pulsie "Asterix na olimpiadzie "
2
@July_6_BcN wczoraj gotowane, dzisiaj smażone
0
@kanver_ w sumie ile można jechać na tym, że rozdaje się prawie nowe gry, byle konkurować ze steamem xd