PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BojanKriKicz Grzegorzu, gdzie jesteś jak cię potrzeba
2
@LAMC_10 a co on ma z włosami xd
1
@Lionel_Messi10 a dla mnie to jest idealnie, jak na każdą formację przypada po jednym dziadku z doświadczeniem. Oczywiście 41 lat i brak gry w Europie to przesada, ale tu niektórzy kręcą nosem, jak ma przyjść 35-latek ograny w Europie.
32
Tak naprawdę, to Real ma ból dupy, że pierwszy na to nie wpadł xD
1
@Giwera tak jak mówię, od razu wiadomo, że to konto z Indii. Oni tam go mają za równego Messiemu
0
Co państwo na to, by za pieniądze Barcelony mógł wyżywić rodzinę?
0
@draxidox no i fajnie, może za jakiś czas się coś zmieni. Ale i tak dziwi mnie 6% dla Lewicy. Kto w takim razie głosuje na nich w większości?
1
@Giwera hinduski krykiecista
3
@Encore "Virat Kohli" i już wiadomo, że konto zlokalizowane w Indiach xD
6
@tomek8756 zabrzmi to jak zabrzmi, ale kobiety naprawdę nie powinny być dopuszczone do władzy.
3
Włączam, bo nie chcę, żeby Xabi odszedł tak szybko
2
@sokot to tylko kolejny taki sam post kolegi pod tytułem "nienawidzę tych i tych, proszę, napiszcie, że też ich nienawidzicie". A jak ktoś odpisze inaczej, to kolega wielce zdziwiony xd
0
@lucas/catalan największy żal należy mieć do The Rocka. Tam się musiał niezły syf odwalić. Wydaje się, że Rock już zapomniał, że to wrestlingowi wszystko zawdzięcza. I to właśnie różni Rocka od Ceny.
0
@directedbyfcb jak myślisz, gdybyś zapytał takiego Raphinhę, jaki rodzaj dopingu woli, to co by odpowiedział, zważając na to, że często wykonuje gesty zachęcające trybuny do dopingu?
2
Jak dla mnie to WWE naprawdę bedzie tragedia jak odejdzie ostatnia legenda. Przecież teraz każdy nowy wygląda praktycznie tak samo, a do tego angażują takich pajaców jak Speed.
Ogólnie jestem też przekonany, że Cena dostał wolną rękę i obmyslił cały dzisiejszy scenariusz, ale Tryplakowi się równo dostało xD
1
@zadafcb no jednak ciężko zrobić coś takiego, bo niecodziennie da się kończyć karierę GOATa xd Ale on ma teraz zapewniony heat na cały rok xd
2
Uwielbiam One Republic. "I lived" piękna piosenka
0
Ale ma parcie na szkło Tryplak
2
Powie ze jednak nie kończy xD
0
Ale buczą na Triple GPT @Popitek12
0
Wiadomo, że Cena chciał by Gunther wygrał, ale jakiś tu niedosyt jest. Niech jakieś legendy teraz wyjdą i obecnie zawodnicy
1
@heniusss wielu byłych i obecnych wrestlerów to zwykłe dupki jak posłucha się wywiadów itd. Cena wydaje się naprawdę dobrym człowiekiem. Sama liczba Make a wish coś o tym mówi.
1
@norbi77 dzisiaj kończy karierę w WWE. Ogólnie przez całą karierę wygrywał tyle, że wielu fanów go znienawidziło, bo według nich zakopywał wschodzące talenty itd.
0
Ale też się rzygać chce, że przez tyle lat buczeli na Cenę, a teraz wielcy fani
0
@Popitek12 Polska górą
0
@D10SLEO pieniądze nie, ale jego pasja do wrestlingu z nim wygra. Nie mówię o całkowitym powrocie, ale o okazjonalnych występach
0
Realizacja zje..., ledwo pokazali Stu
0
Dobra, teraz już zaczynam wierzyć, że naprawdę kończy karierę xd Nie robiliby takich rzeczy gdyby to był storyline. Aż zamówiłem sobie taką kartę upamiętniającą ten dzień
3
Haha wiedziałem, że coś się będzie działo
3
Ja pierdzielę, to już zara