2

@BojanKriKicz Grzegorzu, gdzie jesteś jak cię potrzeba

2

@LAMC_10 a co on ma z włosami xd

1

@Lionel_Messi10 a dla mnie to jest idealnie, jak na każdą formację przypada po jednym dziadku z doświadczeniem. Oczywiście 41 lat i brak gry w Europie to przesada, ale tu niektórzy kręcą nosem, jak ma przyjść 35-latek ograny w Europie.

32

Tak naprawdę, to Real ma ból dupy, że pierwszy na to nie wpadł xD

1

@Giwera tak jak mówię, od razu wiadomo, że to konto z Indii. Oni tam go mają za równego Messiemu

0

Co państwo na to, by za pieniądze Barcelony mógł wyżywić rodzinę?

0

@draxidox no i fajnie, może za jakiś czas się coś zmieni. Ale i tak dziwi mnie 6% dla Lewicy. Kto w takim razie głosuje na nich w większości?

1

@Giwera hinduski krykiecista

3

@Encore "Virat Kohli" i już wiadomo, że konto zlokalizowane w Indiach xD

6

@tomek8756 zabrzmi to jak zabrzmi, ale kobiety naprawdę nie powinny być dopuszczone do władzy.

3

Włączam, bo nie chcę, żeby Xabi odszedł tak szybko

2

@sokot to tylko kolejny taki sam post kolegi pod tytułem "nienawidzę tych i tych, proszę, napiszcie, że też ich nienawidzicie". A jak ktoś odpisze inaczej, to kolega wielce zdziwiony xd

0

@lucas/catalan największy żal należy mieć do The Rocka. Tam się musiał niezły syf odwalić. Wydaje się, że Rock już zapomniał, że to wrestlingowi wszystko zawdzięcza. I to właśnie różni Rocka od Ceny.

0

@directedbyfcb jak myślisz, gdybyś zapytał takiego Raphinhę, jaki rodzaj dopingu woli, to co by odpowiedział, zważając na to, że często wykonuje gesty zachęcające trybuny do dopingu?

2

Jak dla mnie to WWE naprawdę bedzie tragedia jak odejdzie ostatnia legenda. Przecież teraz każdy nowy wygląda praktycznie tak samo, a do tego angażują takich pajaców jak Speed.

Ogólnie jestem też przekonany, że Cena dostał wolną rękę i obmyslił cały dzisiejszy scenariusz, ale Tryplakowi się równo dostało xD

1

@zadafcb no jednak ciężko zrobić coś takiego, bo niecodziennie da się kończyć karierę GOATa xd Ale on ma teraz zapewniony heat na cały rok xd

2

Uwielbiam One Republic. "I lived" piękna piosenka

0

Ale ma parcie na szkło Tryplak

2

Powie ze jednak nie kończy xD

0

Ale buczą na Triple GPT @Popitek12

0

Wiadomo, że Cena chciał by Gunther wygrał, ale jakiś tu niedosyt jest. Niech jakieś legendy teraz wyjdą i obecnie zawodnicy

1

@heniusss wielu byłych i obecnych wrestlerów to zwykłe dupki jak posłucha się wywiadów itd. Cena wydaje się naprawdę dobrym człowiekiem. Sama liczba Make a wish coś o tym mówi.

1

@norbi77 dzisiaj kończy karierę w WWE. Ogólnie przez całą karierę wygrywał tyle, że wielu fanów go znienawidziło, bo według nich zakopywał wschodzące talenty itd.

0

Ale też się rzygać chce, że przez tyle lat buczeli na Cenę, a teraz wielcy fani

0

@Popitek12 Polska górą

0

@D10SLEO pieniądze nie, ale jego pasja do wrestlingu z nim wygra. Nie mówię o całkowitym powrocie, ale o okazjonalnych występach

0

Realizacja zje..., ledwo pokazali Stu

0

Dobra, teraz już zaczynam wierzyć, że naprawdę kończy karierę xd Nie robiliby takich rzeczy gdyby to był storyline. Aż zamówiłem sobie taką kartę upamiętniającą ten dzień

3

Haha wiedziałem, że coś się będzie działo

3

Ja pierdzielę, to już zara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?